Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

uhaehuehehe

Succin Unica In Mundo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z forum wypowie się na temat bursztynowych zegarków Succin Unica In Mundo, których właścicielka jest Polka znana bliżej z programu Dragons Den? Co to za firma, czy ktoś kupił kiedyś u nich zegarek i może powiedzieć coś o nich? Firma dziala w Polsce od jakiegoś czasu i dziwi mnie że nie zostały skomentowane na forum. Czyżby przez to, że produkują tylko zegarki damskie? Drogo się cenią, bursztyn w cenie.. Myślicie, że te zegarki są warte zainteresowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To biżuteria bursztynowa z zegarkiem jako dodatek :D


,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mnie to zaciekawiło... troche probowalem szukac w necie, ale poza wystapieniem wlaścicielki w programie Dragons Den niewiele znalazłem. Ciekawe jak firma się rozwija. Uważam, że dla kobiet lubiących bursztyn propozycja jest super, bo rzeczywiscie przy cenie 4,5 tys euro, ETA (zapewne kwarc) wystepuje tu jako dodatek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek z tego taki jak Twój nick  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  ale jako biżuteria ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.