Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Gold Members

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Zegarek Black Falcons - Problem

Problem automat automatic black falcons atlantic problem czop kotwicy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Atlanticfan

Atlanticfan
  • Nowy Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 17 maj 2013 - 23:54

Witam !

Mam dość poważny problem , mam nadzieje że ktoś mi pomoże:

Wiec, dostałem 2 lata temu zegarek firmy Black Falcons , bardzo ładny, z odkrytym czesciowo mechanizmem, bardzo ładnie się prezentuje .
Chodził bardzo dobrze, nie bylo problemów , ale pewnego razu uderzyłem dość mocno ręką o ściane , mając Black Falconsa na sobie. Slyszalem tylko jak cos jakby strzelilo. Bylem u znajomego zegarmistrza i powiedzial ze mam zepsuty walek od nakręcania i uszkodzony czop kotwicy, szczerze mowiąc nie wiedziałem o co chodzi, lecz powiedzial ze nie ma czesci aby mój zegarek naprawić.
Dlatego chciałbym Was zapytac , jaka to by byla ewentualna naprawa, orientacyjny koszt oraz gdzie mogłbym go oddać aby mi go naprawiono ( Wrocław, okolice ~150km )
Prosze o profesjonalna poradę ;)

Aaa tymczasem chyba trzeba wrócic do niezawodnego Worldmastera ;)

`www.black-falcons.com
  • 0

#2 tarant

tarant

Młodszy kustosz od zegarów nr [LX]CDII

• Moderator
  • 16528 postów

Napisano 20 maj 2013 - 09:50

Problem jest w tym, że zakłady zegarmistrzowskie raczej nie mają części do ST25. Ja w każdym razie takiego we Wrocławiu nie spotkałem.
  • 0

#3 Atlanticfan

Atlanticfan
  • Nowy Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 23 maj 2013 - 21:31

hmm rozumiem... Aaa na ile oceniłbyś ten zegarek ? cena ? i czy opłaca sie go robić , stan wizualny jest lepiej niz idealny ;)

I to chyba nie jest ST25 , bo ma datownik do 40 , dziwne , nie wiem po co oraz balans ma 4 ramiona , a w st25 - 3 ...

Użytkownik Atlanticfan edytował ten post 23 maj 2013 - 21:36

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: automat, automatic, black falcons, atlantic, problem, czop, kotwicy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych