Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

VaUD

zegarek omega co-axial escapement limited edition

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam zegarek omega co-axial escapement limited edition

podobny do tego niżej. I mam problem nie działają mi wskazówki w nim (stoją w miejscu) ale mam go na ręce i jak czasami spojrze na niego to widzę ze trochę się przesuneła wskazówka od sekund.

nie wiem co jest tego powodem ze tak się dzieje i prosił bym was o pomoc

dsc0110ta.jpg

pdsc0105hs.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety podróba, a co za tym idzie - jakiś tragiczny mechanizm, który może się popsuć od samego patrzenia. nie ma nawet sensu próbować naprawiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam zegarek omega co-axial escapement limited edition

podobny do tego niżej. I mam problem nie działają mi wskazówki w nim (stoją w miejscu) ale mam go na ręce i jak czasami spojrze na niego to widzę ze trochę się przesuneła wskazówka od sekund.

nie wiem co jest tego powodem ze tak się dzieje i prosił bym was o pomoc

dsc0110ta.jpg

pdsc0105hs.jpg

 

fajne zdjecie... nie Omegi bo to nie Omega jak koledzy pisali. ale avatar fajny :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mój zegarek nie jest całkiem taki sam:) nie poszukałem dokładnie zdjęcia.

mój ma całkiem inny tył (nie widać srodka mechanizmu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki jest sens wklejania zdjec zegarka to ktorego nie odnosza sie pytania o autentycznosc? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrób zdjęcie, a nie szukaj tzn zrób zdjęcie Twojego zegarka


Kupię Omega Geneve Automatic 166.0197

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalność tego modelu pochodzącego z 1999 roku (De Ville Co-Axial cal. 2500) dość łatwo zweryfikować, mianowicie powstało po 1000 szt. egz. w kopertach z różowego i żółtego złota, 10 szt. w platynie i po 109 szt (szkieletowany mechanizm) z różnych metali szlachetnych. Zegarek nie występował w stali więc weryfikacja nie powinna nastręczyć problemów.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalność tego modelu pochodzącego z 1999 roku (De Ville Co-Axial cal. 2500) dość łatwo zweryfikować, mianowicie powstało po 1000 szt. egz. w kopertach z różowego i żółtego złota, 10 szt. w platynie i po 109 szt (szkieletowany mechanizm) z różnych metali szlachetnych. Zegarek nie występował w stali więc weryfikacja nie powinna nastręczyć problemów.

 

Ale chyba masz napisane na tarczy, że to jest Limited Edyszyn nie?


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, dawno nie czytałem podobnej bzdury :angry: . Masz zegarek o który się pytasz a wklejasz zdjęcie innego :blink: Do tego nie jest to jakieś zdjęcie z netu aby pokazać jaki Masz model niby-Omegi, bo widać, że zegarek ktoś trzyma w ręku więc wg Mnie to jest własnie ten zegarek, o którym piszesz. A jest to ordynarna PODRÓBA więc pytanie dlaczego nie chodzi jest raczej retoryczne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VaUD wklej po prostu zdjęcie Twojego zegarka chociaż jak się domyślam pewnie już się nie odezwiesz. A skąd masz ten zegarek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, dawno nie czytałem podobnej bzdury :angry: . Masz zegarek o który się pytasz a wklejasz zdjęcie innego :blink: Do tego nie jest to jakieś zdjęcie z netu aby pokazać jaki Masz model niby-Omegi, bo widać, że zegarek ktoś trzyma w ręku więc wg Mnie to jest własnie ten zegarek, o którym piszesz. A jest to ordynarna PODRÓBA więc pytanie dlaczego nie chodzi jest raczej retoryczne :)

 

 

dokładnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam :DD Naprawiłem go samodzielnie bo nie działał. Użyłem do tego celu igły i poprostu kłułem tu i ówdzie, aż ukłułem i oparłem igłę a następnie oderwałem ją w lewo i zegarek znów chodzi :D Może mam jakieś ukryte zdolności :) Zegarek oczywiście (naprawdę) klasycznie 'po dziadku' :)


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez grejtfrut
      Sprzedam Omegę Speedmaster. Hesalit i manualny naciąg.
      Ref. 311.30.42.30.01.005, kupiony w Polsce w 2020 roku, w Kruku. Zegarek oceniam na 9/10, minimalne ślady na tarczy i hesalicie. Jeżeli ma być nieskazitelny, Cape Cod poradzi sobie w zupełności. W zestawie ręcznie szyty pasek z ładownicy z 1976 w stanie 8/10, nieużywana bransoleta, nieużywane 2 oryginalne paski, medal, szkło powiększające, przyrząd do skracania bransolety. Cena: 21700pln. Zegarek jest w do obejrzenia w Sanoku, ale często bywam w Rzeszowie, Tarnowie, Krakowie. 



       



       
       
    • Przez TonyMega
      Dzień dobry.
      Mam pytanie. Czy poniższy zegarek Omega Seamaster Aqua Terra jest oryginalny? Jestem trochę zielony w tym temacie i pytam z czystej ciekawości. Przeglądałem z ciekawości OLX i natrafiłem na taką ofertę. Czy jest autentyczna i warta uwagi?
      image;s=1000x700(3).webpimage;s=1000x700(5).webp
    • Przez sebwiecz
      Cześć.
      Poszukuję Seamaster Diver, najlepiej taki 210.30.42.20.03.001 jeśli ktoś będzie miał ciekawą ofertę to kolor ma drugorzędne znaczenie.
      Wraz z dokumentami oraz pudełkiem, nowy lub lekko używany.
       
      Pozdrawiam
      Sebastian
       
       
    • Przez Szymon w
      Witam wszystkich. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tego zegarka. 




    • Przez KOVVAL
      Cześć. Zegarek nawet mi wygląda na podróbkę. Ale ceny tych zegarków są tak wysokie, że chciałbym mieć sto procent pewności. Zapięcie zegarka jest lekko uszkodzone. Dziękuję z góry za wszelką pomoc.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.