Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jaszczur

Patek Philippe Ellipse

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jestem nowym użytkownikiem, to mój pierwszy post :)

 

Mam pytanie, co jest nie tak z tym zegarkiem? Jest oryginalny?  Ta "guma" czy co to jest wygląda dziwnie dookoła mechanizmu - ale sama obudowa wygląda ok i mechanizm też - tylko tak jakby od innego zegarka.

Czy możecie powiedzieć co o nim myślicie?:

http://allegro.pl/meski-zegarek-patek-philippe-ellipse-xl-18k-i3384611104.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginał.

Tyle że na dzisiejsze standardy to damka.

Widać też wyraźne wgniecenie na kopercie między 2 a 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mojej opinii ^_^ -zegarek jest oryginalny.

Guma wygląda normalnie ,mechanizm też jest "od tego zegarka"[nigdzie nie jest powiedziane że mechanizm ma "wypełniać "wnętrze koperty.]

Model raczej dla kobiet.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tylko rozmiar, ale też i wzór kobiecy... nie to żebym miał coś przeciwko, ale zakładam że jaszczur chce kupic dla siebie i jest facetem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki wielki (31 x 34 mm) dla kobiety?   Ale dlaczego kobiecy, mnie wygląda na męski :>  Chodzi o to, że teraz mężczyźni muszą mieć na rękach takie wielkie busole a la Breitling? ie znoszę takich.   Patek robił chyba model Ellipse dla kobiet ale zawsze miał jakieś dodatkowe zdobienia, diamencik lub coś podobnego i były mniejsze chyba, 23x28 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwał tak zwał :D -zegarek jest typu unisex...jeśli jesteś "drobnej" postury,zegarek bedzie pasował,jeśli nie -będziesz wyglądał zabawnie jak licealista[50kg z tornistrem]mający na ręku zegarek w rozmiarze 46mm :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie bardziej chodzi o kształt. Męskie ksztłty zegarków są dosyć proste okrągła/kwadratowa, natomiast w kobiecych jest większa dowolność, żeby nie powiedzieć fantazja. Jak to się mówi, rozmiar nie ma znaczenia :) bo są i damskie na pół ręki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie męskie i ani jeden okrągły. i ani jeden kwadratowy ;)

Hamilton-Ventura-1959-500x375.jpg

1288359755_large_Americanclassic_jazzmas

DSC06135.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eno nie, jeśli nie widzisz hrabia różnic w styylistyce...  szczególnie ten środkowy

ostatni fajny - lata 70/80 to było super, ale co było, to było... zresztą nie ma się o co spierać, to wszystko jest względne. W każdym bądź razie, ja bym takiego nie nosił, bo uważam że bardziej dziewczyński... a już pomysł inwestowania 12k, kiedy tyle fajnych zegarków na świecie... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że widzę różnice. Tylko takie przykłady dałem na to, że nie każdy męski zegarek to kostka/okrąglak. Zegarka w takim kształcie jak ten Patek bym nie brał, to inna sprawa. Nie tyle że wygląda mi na damski, ale zwyczajnie na brzydki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem się dyskutuje, bo czemu nie... Ale ok, z mojej strony koniec offtopa. A wniosek jest tylko taki, że stary Patek jest zdecydowanie męski, choć dość maleńki i w kształcie obecnie nieczęstym wśród czasomierzy dla Panów ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi bardziej o to,że nie którzy patrzą tylko na to co jest napisane na tarczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez tjutnia
      Witam,
       
      jestem zdecydowany na zakup zegarka Patek Philippe 5205G. I tu proszę o pomoc. Gdzie się udać w celu zakupu ? W salonie w Genewie czas oczekiwania na zakup tego modelu wynosi 3 miesiące - co nie jest problemem,  jednak wobec aktualnego kursu franka i dość niskiej zniżki (6%) udzielanej przez oficjalny salon nie jest niczym specjalnym (zegarek jest dostępny ale jako że nie jestem członkiem muszę niestety zgodnie z zasadami akurat w przypadku tego modelu odczekać aby go kupić).
      Proszę o pomoc i sugestie z góry bardzo dziękuje.
       
    • Przez w8mp
      Witam !
       
      Jestem w trakcie finalizacji kupna przedstwionego na zdjęciach zegarka. W związku z tym, że sprzedajacy nie posiada dokumentów potwierdzajacych autentyczność przedmiotu proszę o szanownych furmanowiczów o swoje opinie dotyczace tego zegarka. Proszę też o informację gdzie i jak uzyskać certyfikat autentyczności zegarka. Poozdrawiam;
       
                                             


    • Przez Tombre
      Witam ,
      Mam pytanie czy jest to orginalny zegraek Patek Philippe?
      Podejrzewam ze nie ale zawsze warto zapytac.
        
      Dziekuje za odpowiedz jesli ktos znajdzie czas.
       
      POZDRAWIAM


    • Przez bartollinho
      Co to za model i jak dobra podróbka / replika?



      08475F88-A020-4CB7-9B10-23F5F2FAB1FC.MOV
    • Przez Sebix
      Witam, na początku chciałbym wszystkich serdecznie przywitać, proszę o informacje na temat tego zegarka:
      https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/ar3Lse8Cod~5ypwjQGzTzNOYgpPUI8https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/OrYz2eI_kf4eNuS~7j6G~WrN4fttdShttps://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/TcWaSmSM2AANYYjJCLNI2cXQssHi80 
      Pozdrawiam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.