Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zyg552

Casio g-shock, 2 czy rodzaje do wyboru?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jestem kolekcjonerem zegarkow...lubie nosic jakies blyskotki,ale juz czas aby kupic cos sportowego.

Pytam Was bo widze jestescie bardzo zaawansowanymi znawcami.

Chcialbym poznac wasza opinie na temat zegarkow ' Casio G-Shock ' .

 

1. Casio G-Shock DW-5600 -limitowane wersja MILITARY BLACK

 

http://www.the-watch-store.com/shop/pl/strona-gowna/741-casio-g-shock-g-force-military-mens-watch-dw5600ms-1-dw-5600ms-4971850421375.html

 

Widzialem ,ze ten model powstal w 1996 jednak po czacie przeszedl troche udogodnien i zmian.

Czy mial ktos cos wspolnego z takim modelem w wersji czarnej jak na linku i moze powiedziec gdzie mozna kupic?Nie jestem z Polski,nie bardzo wiem gdzie zamowic,amazon?ebay?

 

2. Casio G-Shock GD350-1B.

Zegarek ,ktory pojawil sie w 2012 roku i ponizej link do zdjecia.

 

http://www.gshock.com/watches/Classic/GD350-1B

 

 

Czy moglby mi ktos doradzic ,ktory z tych zegarkow wybrac?Zawsze mam z tym problem i ciezko sie zdecydowac.Ten pierwszy zegarek jest jedynie ciut tanszy,a drugi jest bardziej funkcjonalny.
Doradzi ktos?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gabarytowo są to dwa różne zegarki. 5600 to klasyk i jest on  małym g-shockiem. Gd 350 to już kawał zegarka ale nawet na wąskim nadgarstku fajnie wygląda ( mierzył go ostatnio jak szukałem G dla siebie i bardzo mi się podobał). Ogólnie obydwa są fajne, kwestia gustu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj lotek,dziekuje za odpowiedz:)

A wiesz gdzie ten 5600 w wersji czarnej mozna kupic?Czy amazon,ebay to wiarygodne zrodlo?

Wpierw chcialem ten GD350,tylko troche ciut duzy jest....a jak zobaczylem ten 5600 strasznie mi sie spodobal.Jednak czy kupno zegarka 5600 z roku 1996 to nie przesada?Jeszcze za ta cene?Cena prawie ta sama co ten z 2012 roku.

Jeszcze nie kupowalem ani z amazon.com ,ani z ebay.com i nei wiem czy taki zegarek dojdzie do mnie,po dokonaniu wplaty,a poza tym widze ze chyba duzo podrobek krazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że zaczęli go robić w 96 roku i robią do dziś to chyba dobra oznaka??? Tzn że model jest dobry i nadal ludzie chętnie go kupują. Azamoz to dobre źródło. Tak jak powiedziałem, reszta to kwestia gustu, ja osobiście wolałbym gd 350.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki lotek,wlasnie zamowilem GD350.Ze wzgledu na lepszy wyswietlacz,rok w ktorym wyszedl i pare innych rzeczy.Zobaczymy pozniej jak jest z tym paskiem....czy nie bedzie sciskal nadgarstka,w razie czego zaloze sznurek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.