Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Aukcja na rzecz WOŚP

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Laik prosi o pomoc

Koledzy czy ten portugalczyk to autentyk czy to autentyk iwc

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#21 aldopl

aldopl
  • Nowy Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 23 sierpień 2013 - 09:52

zaczekaj jak kolega zgłosił do aledrogo to mu pewnie konto zaraz zablokują, dodatkowo widze że już nic nie wystawia a miał kilkanaście stron biżuterii z diamentami i te nasze nieszczęsne zegarki...

• 0

#22 Master Yoda

Master Yoda
  • Zbanowany
  • 22469 postów

Napisano 24 sierpień 2013 - 03:09

Liczą na ...... :blink: ,że jednak.....

• 0

#23 aldopl

aldopl
  • Nowy Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 25 sierpień 2013 - 08:45

ten gość z allegro  wystawił na innym koncie ten sam zegarek za śmieszne pieniądze, widzę że to wałek na całego. http://allegro.pl/iw...3484699877.html

a najgorsze że ktoś dał się znowu nabrać.

Użytkownik aldopl edytował ten post 29 sierpień 2013 - 10:03

• 0

#24 wojregg

wojregg
  • Użytkownik
  • 66 postów

Napisano 25 sierpień 2013 - 10:16

Wczoraj zgłosiłem sprawę na Policję - czas oczekiwania plus przesłuchanie - 5 godzin - ale było warto. Konkretny policjant, bardzo wnikliwie notował, zostawiłem całą korespondencję mailową z tym człowiekiem, dodatkowo sfałszowane potwierdzenie wykonania przelewu na moje konto. Dam znać jak się sprawa zakończyła, ale nie rozumiem dlaczego Allegro dopuszcza do takich aukcji - przecież łatwo sprawdzić, że gość wystawia dokładnie takie same zegarki z dwóch różnych kont, 

• 0

#25 heavyweight

heavyweight
  • Użytkownik
  • 186 postów
  • Gadu-Gadu: unbidden darytim

Napisano 25 sierpień 2013 - 14:36

jak sprawdzisz? to są wszystko elektroniczne zapisy, człowiek tego nie nadzoruje. Jak sklepy sprzedają, to często oferują na różnych aukcjach to samo (najczęściej nowe) - takich bramek nie da się stworzyć

• 0

#26 aldopl

aldopl
  • Nowy Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 29 sierpień 2013 - 10:04

wojregg  wystawiony przez Ciebie negatyw z allegro jest anulowany czyżby zegarek doszedł ??????
  • 0

#27 wojregg

wojregg
  • Użytkownik
  • 66 postów

Napisano 29 sierpień 2013 - 11:56

Przez pomyłkę użyłem złego formularza na allegro, gość skorzystał z okazji i zatwierdził unieważnienie komentarza. Napisałem w komenatrzu "złodziej" - chciałem żeby allegro usuneło to stwierdzenie przez wyrokiem sądu. Zgłosiłem już sprawę na allegro - mam nadzieję, że wkrótce anulują to unieważnienie komentarza.

Od momentu wysłania potwierdzenia zgłoszenia na Policję gość milczy. Mam nadzieję, że szybko otrzymam potwierdzenie rozpoczęcia postępowania w tej sprawie - policjant dzownił do mnie dopytać o szczegóły - podałem mu numery aukcji z konta advil. Widać, że mocno zainteresowali się tą sprawą.

• 0

#28 aldopl

aldopl
  • Nowy Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 29 sierpień 2013 - 13:32

a już myślałem że sprawa wyprostowana.... także do allegro pisałem 2 dni temu by te 2 konta zawiesili ale do dzisiaj nic... Kompletne dziadostwo z tym portalem.

• 0

#29 Watch Concept

Watch Concept
  • Użytkownik
  • 137 postów

Napisano 11 wrzesień 2013 - 12:23

Ciężka sprawa. Znam to zmotywowanie na policji, niestety w 95% przeradza się w umorzenie sprawy i sugestie postępowania cywilnego. Piszcie proszę jak ta kłopotliwa sytuacja będzie się rozwijać. Na przyszłość regulujcie przez PayU, w pewnym stopniu zabezpieczona jest gotówka i ciężar roszczeń przejmuję Allegro i ich poznańska kancelaria. Powodzenia!!

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: czy to, autentyk, iwc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych