Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jojaques

Girard Perregaux

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, 

Przeszukując wczoraj amerykański oddział ebaya, natknąłem się na takiego GP -  http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=350854017448&fromMakeTrack=true. Czy z mechanizmem resztą wszystko jest ok? Proszę o pomoc w ocenie autentyczności tego zegarka. Domyślam się, że coś w nim jest nie tak. Na pewno koronka, ale jak z resztą? 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym zegarek moim zdaniem wygląda na oryginalny.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybką odpowiedź. 
Dekielek także jest oryginalny? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest na 100% to nie wiem, bo zdjęcie jest pod kątem, wygląda na oryginalny, ale faktura puncy różni się od tego Swiss Made, więc może być po prostu dograwerowana, jednak z drugiej strony trudno byłoby to zrobić. Ze zdjęć jak zwykle trudno być pewnym, przydały by się lepsze i zrobione prostopadle, bo takie "artystyczne" to często maja coś ukryć.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek oryginalny.......

-tarcza po renowacji

-koronka dobrana

-szkiełko też ;)

-koperta "po chromie"


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem kiedyś, chyba z 4 lata temu, od niego równiez GP. Nie działał. Ciężki kontakt, poza tym zapłacilem cło za zegarek więc i tak w plecy. Przeczytalem jego negatywy, nie tylko ja mialem taki problem. A, na ebay negatywy sa usuwane po roku od ich wystawienia i przy jakiejs tam sprzedazy. Tak że, facet ma blisko 1600 feedback'ow i w rzeczywistości nie wiadomo ile negatywów.  Na tych wszystkich zdjęciach jedno wydaje mi sie dziwne. Koło balansu "stoi" i sekundnik tez nie przesunął sie ani o drobine, no a przecież musiał nim troche ruszać przy robieniu zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez pioweg
      Witam serdecznie.
      Proszę o identyfikację zegarka ze zdjęcia.
      Przeszukałem wszystkie katalogi Gerard Perregaux niestety nie znalazłem takiego modelu, na przeróżnych aukcjach internetowych również nie ma takiego modelu.
      Nie mam żadnych dokumentów do tego zegarka, dlatego trudno nawet zidentyfikować jaki to konkretnie model.

      Bardzo dziękuję



    • Przez Celsus
      Krótkie pytanie do osób, które wiedzą sporo o marce - czy to ogłoszenie
      https://www.olx.pl/oferta/zegarek-girard-perregaux-14k-CID87-IDiypnR.html#60c26373cf
      pokazuje zegarek, którym warto się zainteresować, poprosić o lepsze zdjęcia?
      Co z mechanizmem, do którego dostęp jest przez szkło - czy to oznacza, że dostęp do niego wymaga usunięcia szkła jak przy jego wymianie, czy też szkło pełni funkcję dekla:)?
       
      Z góry dziękuję i pozdrawiam,R
      Rafał 
    • Przez WojciechBstok
      Witam,
      po przeczytaniu wątku http://zegarkiclub.pl/forum/topic/74582-jak-poprawnie-zapytac-o-autentycznosc-zegarka-lub-sprawdzic-ja-samodzielnie/
      w dalszym ciągu nie mogę stwierdzić autentyczności zegarka.
       
      Mam możliwość nabycia go, ale nie jestem przekonany co do autentyczności.
       
       

      zdjęcie tyłu zegarka


      następne zdjęcie tyłu



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.