Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Casio Edifice EF-550RBSP Red Bull

Ktoś widział , ktoś coś wie ? zegarek casio red bull ef-550 black limited edifice

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1 Meti

Meti
  • Nowy Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 30 sierpień 2013 - 12:01

Witam,
od dłuższego czasu poszukiwałem zegarka , który będzie mi się podobał i będzie w rozsądnych granicach cenowych. Przypadkowo natrafiłem na reklamę Casio Edifice EQW-M1100DB i zacząłem się interesować serią Edifice. Jestem fanem sportów motoryzacyjnych , szczególnie F1 także bardzo przypadła mi ta linia do gustu - a gdy znalazłem zegarek z logiem Red Bulla to już byłem wniebowzięty ;)

Tak oto znalazłem Casio Edifice EF-550RBSP . Początkowo na bransolecie , a bardzo zależało mi na pasku. Więc znalazłem model black - na pasku z logiem red bulla ( w grafice google i na ebayu... ) 
Wygląda on tak : 

casio-ef-550rbsp-1a-all-black-red-bull-l

Szukam  go wszędzie , ale nigdzie nie mogę znaleźć :( Pisałem z głównym przedstawicielem Zibi (timetrend.pl) i powiedział mi , ze już  ten model mają wyprzedany.

Stąd mój apel/prośba do Was - czy ktoś cokolwiek wie gdzie mógłbym nabyć taki zegarek ? Każda informacja będzie na prawdę pomocna dla mnie.

Zależy mi na nim jak cholera.... 

Z góry dzięki za zainteresowanie 
Pozdro !

• 0

#2 Seven

Seven

7

• Użytkownik
  • 3968 postów

Napisano 30 sierpień 2013 - 15:55

To był model limitowany i jeśli faktycznie gdzieś uda Ci się jeszcze taki znaleźć, to ceny mogą osiągnąć dwukrotność kwoty, jaką trzeba wyłożyć na standardową wersję (czyli mogą przekroczyć pułap 1000 zł).

Wystrzegaj się tych zegarków na allegro w kwocie 200-400 zł, wszystkie to podróby.

Koniecznie musi być to limitka dla Red Bulla? Wersja EF-550PB jest bardzo podobna, brakuje jej tylko logo RBR i nie ma tych niebieskich akcentów na subtarczkach.  ;)

Użytkownik Seven edytował ten post 30 sierpień 2013 - 16:01

• 0

#3 Meti

Meti
  • Nowy Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 30 sierpień 2013 - 16:01

Byłem przed chwilą w dobrym sklepie z zegarkami , rozmawiałem z właścicielem , a on dzwonił do przedstawiciela i dowiedziałem się , że ten model jest już w Polsce nieosiągalny :(
Powiedział , że jedyna szansa , to że będę chodził po sklepach i akurat mogę trafić na ten model...

Mimo wszystko nadzieja umiera ostatnia .. Może ktoś się natknął i coś wie ;) 

Tak wiem, na allegro pełno jest tych podrób ( tylko, że na bransolecie ) . Znalazłem je na ebay`u w kwotach około 100 $ - rozumiem że to też podróbki ? 

• 0

#4 Seven

Seven

7

• Użytkownik
  • 3968 postów

Napisano 30 sierpień 2013 - 16:13

Oczywiście, że to podróby.

Edytowałem poprzedniego posta, kiedy Ty pisałeś już swojego - bardzo podobna jest wersja EF-550PB. Koniecznie musi być to Red Bull? ;)

• 0

#5 Pablos_

Pablos_

...

• Użytkownik
  • 2078 postów

Napisano 30 sierpień 2013 - 19:29

IMO nie ma najmniejszych szans na zakup oryginału.

• 0

#6 Meti

Meti
  • Nowy Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 31 sierpień 2013 - 19:34

Koniecznie musi być to limitka dla Red Bulla? Wersja EF-550PB jest bardzo podobna, brakuje jej tylko logo RBR i nie ma tych niebieskich akcentów na subtarczkach.  ;)

Wiadomo , z logiem bardziej mi się podoba , tym bardziej , że jestem fanem F1 ;) 
Ale skoro mówicie , że nie mam szans , aby gdziekolwiek dostać oryginał ( ubolewam ) , to chyba będę musiał zadowolić się tym samym modelem standardowym . Również jest fajny , a są jeszcze oryginały w Polskich sklepach z tego co patrzyłem w całkiem przyjemnych cenach :D

• 0

#7 palermo

palermo
  • Nowy Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 03 wrzesień 2013 - 10:47

Kupiłem wczoraj ef-500pb z 6 letnią gwarancją (od iSpeed s.c.). Czekam na dostawę. Z forum dowiedziałem się, że to niezależny ale pewny importer Casio na Polskę. Niestety po moim zakupie zegarek ten zniknął z kilkunastu sklepach w tym i z allegro. Razem z przesyłką pobraniową 562zł. Czekam z niecierpliwością...

• 0

#8 Meti

Meti
  • Nowy Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 04 wrzesień 2013 - 10:08

A ja sie wkur... denerwowałem kto wykupił ostatnią sztukę hehe ;) 
Nie no , mi udało się wczoraj kupić z zegarekdlaciebie.pl za 532 , tylko że z 3 letnią gwarancją . 
Również nie mogę się go doczekać :P 

• 0

#9 palermo

palermo
  • Nowy Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 05 wrzesień 2013 - 06:07

Już go dostałem. Prezentuje się super. Zerarek jest duży ale nie za bardzo (mam chudą rękę). Tarcza super. Zakręcana koronka z logiem Edifice. Bajka. Dużo większy od mojego sterego i masywnego G.H. Mam 30 dni na opłacenie dodatkowej gwarancji na kolejne 3 lata. Teraz piszę pełną instrukcję po polsku. Dostałem instrukcję po polsku z zegarkiem, ale w porównaniu z oryginalą napisaną w języku siuksów jest parę braków. Muszę jeszcze czekać z jego noszeniem ponieważ żona kupiła mi go na urodzinki... Meti - wybacz :rolleyes: .....

Użytkownik palermo edytował ten post 05 wrzesień 2013 - 07:13

• 0

#10 Meti

Meti
  • Nowy Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 09 wrzesień 2013 - 08:32

Dziś powinien przyjść i mój, także wybaczam ;) 
A mam prośbę , mógłbyś się podzielić ową " dopracowaną " instrukcją ? Byłbym bardzo wdzięczny :D

• 0

#11 k5l

k5l
  • Nowy Użytkownik
  • 13 postów
  • Gadu-Gadu: 4694676

Napisano 02 lipiec 2015 - 21:30

Witam.

Proszę o pomoc, bo nie wiem czy warto licytować te egzemplarze.

1. http://allegro.pl/ca...5488961590.html

2. http://allegro.pl/ca...5489095866.html

Ceny wydają się być atrakcyjne i stąd moje pytanie: czy to oryginały?

• 0

#12 GitBit

GitBit

Maciek

• Użytkownik
  • 4405 postów

Napisano 03 lipiec 2015 - 00:53

Pierwszy gościu sprzedaje 3 zegarki sygnowane jako Casio Edifice.  Taki model EQW- A1200 wart około 2K a sprzedaje w licytacji od 300PLN.. od razu zapala się czerwona lampka.! Kolejny zegarek EQW-M710 DC to na pewno podróba, wiem bo sam swego czasu na niego polowałem i wiem po czym go rozpoznać.   ;)

Drugi sprzedawca raczej na 90% to samo, podróba.

Generalnie radze unikać takich okazji na allegro czy olx.. Jeśli  kupować jakiegoś Edka to tylko u sprawdzonych sprzedawców: Daymon-Trade, Sequndus, Rolem, Adrianoo89 tak zwany Crazy Time czy Worldtrade24_pl. Jest jeszcze kilku innych sprzedawców ale masz wtedy pewność ze kupujesz oryginalny zegarek z minimum 2 letnia gwarancja importera lub oficjalna Zibi w przypadku Sequndus'a i masz święty spokój.  ;)

• 0

#13 juls

juls
  • Nowy Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 21 wrzesień 2015 - 19:29

Witam , a co myślicie o tym http://allegro.pl/ca...5682481759.html

• 0

#14 dnb

dnb

czerwony, od koloru ziemi

• Użytkownik
  • 1220 postów

Napisano 21 wrzesień 2015 - 19:32

@juls

Casio wygląda jak podróba
  • 0

#15 tomaliusz

tomaliusz
  • Użytkownik
  • 13130 postów

Napisano 22 wrzesień 2015 - 07:39

Podróba

• 0

#16 barteq891

barteq891

Bartek

• Użytkownik
  • 2470 postów

Napisano 22 wrzesień 2015 - 07:41

Edifiecy jeśli nie masz pewności zawsze lepiej kupuj od sprawdzonych użytkowników na alledrogo - trochę ich jest a masz pewność że kupisz oryginal. Po pierwsze nie licz że zegarek za ~1500 zł kupisz za 300-500 zł :) 

• 0

#17 kornel91

kornel91
  • Użytkownik
  • 3665 postów

Napisano 22 wrzesień 2015 - 19:47

To jest stary model i ciężko dostępny. Oryginalny tutaj.

http://allegro.pl/ze...5657503612.html
  • 0

#18 komar251

komar251
  • Nowy Użytkownik
  • 3 postów
  • Gadu-Gadu: 2315885

Napisano 27 wrzesień 2015 - 10:47

Pokaże Wam zdjęcia podróbek żebyście nie dali sobie wcisnąć kitu za 500 zł . To też podróbki . 

medium.jpg

w2u0z.jpg

To są real zdjęcia od "producenta " chińskiego , bo wysyłałem zapytanie o dostępne modele . Swoją drogą ma 170 modeli casio w większości edifice.

A teraz zobaczcie jak wygląda gotowy produkt i czemu łatwo można się naciąć na allegro/olx . 

UT8fkSJXp4bXXagOFbXA.jpgUT88nyKXABXXXagOFbXL.jpgUT8cgKKXs8aXXagOFbX9.jpgUT8ROmKXq4aXXagOFbXg.jpg

Dacie radę odróżnić bez długiej znajomości marki ? ten chińczyk $45 ze wszystkimi mechanizmami i wskazówkami pracującymi . Pozdrawiam . 

Użytkownik komar251 edytował ten post 27 wrzesień 2015 - 10:48

• 0

#19 kornel91

kornel91
  • Użytkownik
  • 3665 postów

Napisano 27 wrzesień 2015 - 12:02

Komar dobrze wygląda ta podróbka.
  • 0

#20 tomaliusz

tomaliusz
  • Użytkownik
  • 13130 postów

Napisano 01 październik 2015 - 10:34

W podróbkach edificów są nieźli i ciężko odróżnić to od oryginału nie mając w rękach  ;)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zegarek, casio, red, bull, ef-550, black, limited, edifice

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych