Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

ktory to replika? Panerai

replika swiss panerai.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
39 odpowiedzi w tym temacie

#21 Pablos_

Pablos_

...

• Użytkownik
  • 2078 postów

Napisano 01 wrzesień 2013 - 15:08

he to nie sa bzdury  ,wiem jacy ludzie  takie rzeczy kupuja ,oczywiscie nikt sie z tym nie obnosi.

...

buraki?

• 0

#22 juiceone

juiceone
  • Nowy Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 01 wrzesień 2013 - 15:15

ludzie  majacy duzo pieniedzy zazwyczaj  nie sa rozrzutni i szanuja pieniadze i gruba kase wykladaja tylko wtedy gdy moga zwiekszyc zyski . Kogos takiego nikt nie bedzie podejrzewal o to ze moze miec na reku podrobke.

• 0

#23 juiceone

juiceone
  • Nowy Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 01 wrzesień 2013 - 15:16

jesli chodzi o odpowiedz to zegarek po prawej stronie to  szwajcarski produkt 

• 0

#24 irekm

irekm
  • Użytkownik
  • 4341 postów

Napisano 01 wrzesień 2013 - 15:33

ludzie  majacy duzo pieniedzy zazwyczaj  nie sa rozrzutni i szanuja pieniadze i gruba kase wykladaja tylko wtedy gdy moga zwiekszyc zyski . Kogos takiego nikt nie bedzie podejrzewal o to ze moze miec na reku podrobke.

Wyglada ze piszesz to z wlasnego doswiadczenia 

• 0

#25 Pablos_

Pablos_

...

• Użytkownik
  • 2078 postów

Napisano 01 wrzesień 2013 - 15:35

Nie pogrążąj się. Co ma szanowanie pieniędzy wspólnego z wyrzucaniem pieniędzy w błoto na podróby? Nie podejrzewał? Co za bzdura? Poza tym kasa nie równa się klasa.

• 0

#26 juiceone

juiceone
  • Nowy Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 01 wrzesień 2013 - 15:37

podrobka oczywiscie nie idealna ale wszytko dziala  automatyczny mechanizm  plus kwarc wiecej juz nie bede pisal  bo widze ze jestem tutaj nie mile widziany pozdrawiam .

Załączone miniatury

• pat1.jpg
  • pat2.jpg
  • pat3.jpg
  • pat4.jpg
  • pat5.jpg

• 0

#27 Antiquarius

Antiquarius
  • Użytkownik
  • 3121 postów

Napisano 01 wrzesień 2013 - 15:42

Farsa.
  • 0

#28 meinard

meinard

neofita

• Użytkownik
  • 1243 postów

Napisano 01 wrzesień 2013 - 15:47

wiecej juz nie bede pisal  bo widze ze jestem tutaj nie mile widziany pozdrawiam .

brawo! trzymam za słowo.

• 0

#29 Gość_xylog_*

Gość_xylog_*
  • Gość

Napisano 01 wrzesień 2013 - 15:49

Możemy wykasować ten wątek?
Gość ewidentnie szuka nabywców.

Promocja podróbek nie należy chyba do celów Stowarzyszenia?
Wnoszę więc o zamknięcie i skoszowanie tematu.
  • 0

#30 zasadas

zasadas
  • Stowarzyszenie
  • 15909 postów

Napisano 01 wrzesień 2013 - 15:57

@juiceone

To nie Ty jesteś tu niemile widziany, ale Twoje poglądy na temat podróbek. Po prostu nie jesteśmy za oszukiwaniem ludzi, nie tolerujemy podróbek i ludzi którzy próbują w bardzo pokrętny sposób usprawiedliwić ich funkcjonowanie, a zarazem usprawiedliwiają łamanie prawa. Nie chcemy podróbki, pasów bezpieczeństwa, choć wygląda prawie tak samo, nie chcemy taniego wina w butelce po dobrym i nie chcemy podróbek zegarków na "podrobionej ręce". Dlatego jeśli próbujesz usprawiedliwić podróbki, spotykasz się z taką krytyką, i bardzo dobrze, bo może Cię to zmusi do chwili refleksji nad swoimi poglądami.  

Użytkownik zasadas edytował ten post 01 wrzesień 2013 - 15:59

• 0

#31 juiceone

juiceone
  • Nowy Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 01 wrzesień 2013 - 16:05

Ja nie uwazam ze sprzedawanie ludziom podrobek jako oryginalne jest wporzadku i sam tego nie robie lecz slyszalem o przypadkach ze w sklepach ludzie kupowali podrobki dlatego  uwazam ze jesli ludziom sie pokaze jak ciezko odruznic oryginal od podrobki beda bardziej ostrozni to tyle z mojej strony

• 0

#32 AddMaster

AddMaster
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 01 wrzesień 2013 - 16:50

Sprzedawanie podróbek jako podróbki też nie jest w porządku. Chodzi o zastrzeżony znak firmowy marki, więc to zawykłe przestępstwo. Ja proponuje żebyś przemyślał to, co piszą doświadczeni koledzy - podróba to wieś i buractwo. Nie stać Cie na Rolexa? Kup coś tańszego, nawet wspomniane Casio, to żaden wstyd! Lepiej nawet nie mieć wcale zegarka, niż nosić podróbkę. A Ty kup słownik.

Użytkownik AddMaster edytował ten post 01 wrzesień 2013 - 16:50

• 0

#33 Stierlitz

Stierlitz
  • Użytkownik
  • 393 postów

Napisano 01 wrzesień 2013 - 17:00

Pokazywanie podróbek ku przestrodze, w celach edukacyjnych jak najbardziej. Możesz zamieszczać wskazówki jak nie dać się oszukać przy robieniu zakupów. Nie rozumiem natomiast po co starasz się dorobić (moje subiektywne odczucie) wzniosłą ideologię względem świadomego kupowania i noszenia podróbek. Być może są dobrze wykonane i będą służyły przez lata, tylko po co marnować pieniadze na coś, co udaje produkt, którym nie jest? Dla mnie z noszeniem zegarka łączy się istnienie pewnej świadomości. Wygląda to trochę tak, jakbyś przekupił kilku historyków i sfabrykował sobie rodowód, następnie podawał się za przedstawiciela rodu książecego . Może ludzie by w to uwierzyli, ale to tylko zwykle oszustwo. Jak kogoś nie stać, trudno, może kupić tańszy zegarek. Nie ma czegoś takiego jak nagła i niezbędna do dalszej egzystencji potrzeba posiadania luksusowego zegarka. W to, że pozerów i frustratów z zaniżoną samooceną nie brakuje w różnych grupach społecznych nie wątpię.
  • 0

#34 hrabia

hrabia
  • Zbanowany
  • 3473 postów

Napisano 01 wrzesień 2013 - 17:02

Jak na oryginała nie stać, a stylówa się podoba, to można sobie jakiegoś homara kupić i po problemie. Kupowanie podróbek zaś uważam za bezsens - za lepiej wykonaną płaci się tyle kasy, co za porządny zegarek z niższej półki, a otrzymuje się dziadostwo do szpanowania przed nie wiadomo kim.

• 0

#35 Gość_iKrawiec_*

Gość_iKrawiec_*
  • Gość

Napisano 01 wrzesień 2013 - 17:35

Rozmowa z taką osobą jest bezcelowa. Gdyby chciał przestrzec ludzi przed podróbami pokazałby na swoich filmach zarówno oryginał jak i podróbę oraz różnice pomiędzy nimi. A różnice zawsze się znajdą. Nie wyobrażam sobie sytuacji w której oddaję do przeglądu zegarmistrzowi podróbę rolexa po kilku latach użytkowania i jego minę na twarzy po otwarciu dekla. Chyba spaliłbym się ze wstydu.

Użytkownik iKrawiec edytował ten post 01 wrzesień 2013 - 17:36

• 0

#36 irekm

irekm
  • Użytkownik
  • 4341 postów

Napisano 01 wrzesień 2013 - 17:49

Kolega napewno znalazłby uznanie na CW, może nawet zostałby od razu moderatorem
  • 0

#37 Stierlitz

Stierlitz
  • Użytkownik
  • 393 postów

Napisano 01 wrzesień 2013 - 18:01

Ja myślę, że reakcja byłaby podobna jak tutaj.
  • 0

#38 hrabia

hrabia
  • Zbanowany
  • 3473 postów

Napisano 01 wrzesień 2013 - 18:09

Kolega napewno znalazłby uznanie na CW, może nawet zostałby od razu moderatorem

... propsy, jak to mówi młode pokolenie, propsy...

Użytkownik hrabia edytował ten post 01 wrzesień 2013 - 18:09

• 0

#39 zeRo_Six

zeRo_Six

Space Sheep

• Użytkownik
  • 1839 postów

Napisano 01 wrzesień 2013 - 18:14

Ej, no bez jajec. Jak ktoś w kolekcji ma jakieś zegarkowe skarby, to nie kupuje podrób do tyrania, tylko jakiś inny, tańszy zegarek, bo co przyniesie więcej wstydu -  fakt, że ktoś rozpozna podróbę, czy to że ma np. Le Locka na nadgarstku (przykład z życia wzięty)

Nie czarujmy się, podróby kupują ludzie, których nie stać na oryginały, a pozują na takich co to mogą kupić..

• 0

#40 tarant

tarant

Młodszy kustosz od zegarów nr [LX]CDII

• Moderator
  • 15939 postów

Napisano 01 wrzesień 2013 - 18:14

Myślę, że póki co wystarczy. Aż pojawi się kolejny letni oszołom.

KONIEC

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: replika, swiss, panerai.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych