Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Fossil ME1020/1123/1031

zakup do 500zl fossil me 1020 me 1123 500zł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 dgim

dgim
  • Nowy Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 08 wrzesień 2013 - 13:20

Czesc,

prosba o porade.

Nie znalazlem (moze zle szukalem...) watku badz informacji chocby o modelach tytulowych stad pozwolilem sobie zalozyc nowy watek.

Moj aktualny Swatch padl, chce ponadto czegos innego stad sklaniam sie do zakupu nowego zegarka.

Moj budzet to max 500zl, wpadly mi w oku 2 modele Fossil'a.

Poza wizualnym aspektem plus jest tez tej firmy taki, ze mozna dostac te zegarki w US w bardzo dobrych cenach, duzo ciekawszych niz w PL i to tez kusi.

Jak wspomnialem Interesuja mnie 2 modele Fossil'a:

- ME 1020 - glowny wybor

- ME 1123 - 1 alternatywa

- ME 1031 - 2 alternatywa

Na starcie mam niejanosc odnosnie ME 1020, gdyz widze 2 wersje mechanizmu, kwarc lub mechanik, ow mechanik ponoc nie ma obowiazku nakrecania,

bowiem poprzez ruchy ciala nakreca sie sprezyna mechanizmu. W roznych cenach widze tez ten model, od ~120$ po ~220$.

Sklonilbym sie do wersji mechanika, tym bardziej, ze ME 1020 najbardziej mi sie podoba z tych 3.

Chcac odmiany pod owalnej kopercie w Swatch'u sklanialem sie tym razem, dla kontrastu, do koperty kwadratowej, stad wybor wstepny

padl na Festine F16235/B badz F16631/5. Mierzylem F16235 - bardzo fajnie lezy, cena przystepna, bo mozna dostac za ok 335zl w PL.

Jednak po obejrzeniu katalogu Fossil'a przeszla mysl aby moze namieszac troche koncepcyjnie i wybrac moze znow koperte owalna

ale za to z nietuzinkowym, choc ladnym, i wg mnie gustownym wykonaniem i koncepcja jaka prezentuja zegarki Fossil'a.

Zalezy mi ponadto na informacji odnosnie: 

- daty

- dniu tygodnia

Chce rowniez zamienic bransolete na .skorzany pasek.

Czy ktos z Was mial blizszy kontakt, uzywal, badz po prostu zna opinie nt powyzszych modeli ? 

Chetnie zapoznam sie z innymi modelami w tym segmencie cenowym oraz, ze tak powiem, wizualnym innych firm.

Dla podgladu wklejam fotki 3 powyzszych Fossili.

Wdzieczny bede za info.

Załączone miniatury

• Fossil ME 1020v3.jpg
  • Dress Twist Leather Watch – Brown v1.jpg
  • Fossil ME1031.jpg

• 0

#2 dgim

dgim
  • Nowy Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 10 wrzesień 2013 - 15:52

zmieniam koncepcje, jednak w kierunku citizen/seiko bede zdaje sie szedl, o ile nic sie nie zmieni.

mam 2 typu ale to juz wrzuce w odpowiednim miejscu.

• 0

#3 pitzmaker

pitzmaker
  • Użytkownik
  • 210 postów

Napisano 10 wrzesień 2013 - 17:27

nie jestem znawca tej firmy , ale malo osob poleca tu te zegarki, co innego citizen i seiko, to polecaja wszyscy ;]

• 0

#4 dgim

dgim
  • Nowy Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 10 wrzesień 2013 - 18:16

Podobają mi się te Fossile jednak różne opinie o nich widziałem a, biorąc pod uwagę fakt, że będę ściągał zegarek z US wiec gwarancji miał nie będę. Citizen Eco-Drive czy tym bardziej Seiko 5 Sport stanowi tu mniejszej ryzyko, jak mniemam. Mimo niewygórowanych cen Fossila jednak ok 400zl czy więcej należałoby wydać. Za drogi dla mnie eksperyment.

Użytkownik dgim edytował ten post 10 wrzesień 2013 - 18:16

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: fossil, me 1020, me 1123, 500zł

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych