Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość noisysomeone

Gdzie najtaniej kupić casio?

Rekomendowane odpowiedzi

Na eglobalu cła żadnego nie płacisz, zamawiałem tam swojego gst.

No i gg-1000-1a5 za 760 złych!

 

G-Life

 

Czy e-global wysyła z magazynów EU czy spoza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy e-global wysyła z magazynów EU czy spoza?

 

EU, a dokładnie Anglia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Jak z realizacją gwarancji w tym sklepie? Znajde gdzieś taniej SNK809k1 na bransolecie niż 279 zł bez ryzyka Vat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Jak z realizacją gwarancji w tym sklepie? Znajde gdzieś taniej SNK809k1 na bransolecie niż 279 zł bez ryzyka Vat?

 

Sklep udziela własnej gwarancji na rok, ja coś nie tak z zgarem to musisz odesłać do nich (Honk Kong).

A czy znajdziesz taniej, nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko wysyłają chyba z Anglii. Gx pewnie tak szedł ale gw 9400 dcj chyba HK bo dłużej przesyłka krążyła.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje czy na eglobal wrócą romki dcj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje czy na eglobal wrócą romki dcj?

 

Jest dostępny. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie widać dzisiaj.

 

Edit

Jednak jest.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

 

To mój pierwszy post na tym forum i od razu chciałbym się poradzić odnośnie zakupu swojego pierwszego zegarka od wielu lat. Jako że poszukuję zegarka elektronicznego o terenowych właściwościach ale cięgle z w miarę eleganckim wyglądzie zdecydowałem się na serię Protrek, która idealnie trafiła w moje wymagania. Do tej pory skupiałem się na modelach dostępnych w Polsce i już właściwie byłem zdecydowany na model PRW 3100y, ale postanowiłem poszukać szerzej i dziś zauważyłem ten oto model:

 

https://products.protrek.com/asia-mea/en/_detail/PRW-3510FC-1/

 

no i kurde odpłynąłem. Ten zielony akcent naokoło tarczy mnie po prostu kupił, do tego patrząc na niego czuję harmonię, nic mnie nie drapie w oczy, że o to właśnie mi chodziło i mordka przy patrzeniu na zdjęcia sama się cieszy. Dodatkowo jak zobaczyłem, że model ten ma szkiełko szafirowe (zależy mi na tym) i "upgrejdowany" pasek, no to sami wiecie - to jest po prostu to :) 

 

Niestety model ten jak widzę nie jest dostępny w Polsce, tylko właśnie we wspomnianym w tym temacie eglobalcentral:

 

https://www.eglobalcentral.pl/zegarki-casio-pro-trek-triple-czujnik-version-3-tough-solar-prw-3510fc-1-zielony.html

 

do tego cena bardzo atrakcyjna. Chciałbym się Was zapytać czy warto zaryzykować i czy nie ma obaw że mogę dostać podróbkę, bo na tym punkcie jestem szczególnie wyczulony i niczego tak nie znoszę jak właśnie podróbek, a nie mam na tyle doświadczenia ani cierpliwości żeby po zakupie oglądać/szukać czy aby wszystko jest ok. Wiem że gwarancja jest na rok, ale kierując się tym co sugerowaliście że cyfrowe Casio właściwie się nie psują, jestem gotów podjąć takie ryzyko i gwarancja schodzi na drugi plan. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ma ktoś użyczyć jakiś kod zniżkowy na eglobal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz egl2999 lub egl2499

Jak kupowałem Romka to mi kodu nie dałeś :(


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pytałeś?

Jasne na CW Pw pisaliśmy :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię trochę temat. Ktoś dysponuje kodem zniżkowym na eglobal? Jaka jest szansa na zaliczenie cła na granicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.