Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

albaj

poljot de luxe 29 kamieni - problem z płaską tarczą.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanowne Grono,

 

Jak w tytule powstał problem. 

Jestem szcześliwym użytkownikiem kilku poljotów de luxe 29 jewels automatic.

Zakupiłem tarczę do wymiany w jednym z nich i co się okazało? że wszystkie tarcze są delikatnie zaokrąglone na brzegach a tarcza którą kupiłem jest po prostu płaska.

Więc pada pytanie. Czy jest wiadomo do jakiego jakich zegarków Poljot 29 kamieni dodawano tarcze płaskie ?

 

Może ktoś wie jak to było z tymi tarczami? to obecna podróbka? A może tylko renowacja? A moze to faktycznie tarcza z jakiegoś specyficznego typu?

 

Pozdrawiam i czekam na podpowiedź.

post-62809-0-00269300-1379698819.jpg

post-62809-0-45831600-1379698839.jpg

post-62809-0-31725000-1379698860.jpg

post-62809-0-62986500-1379698938.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

To obecna produkcja w dodatku marnej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To obecna produkcja w dodatku marnej jakości.

 

Widziales ta tarcze z bliska i inne wspolczesnie robione? Mam taka, nacialem sie, fakt, ale wykonanie jest pierwszorzedne.

Plaska tarcza byla ponoc w stalowym deluxie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Widziałem inne wytrory tego rzemieślnika takie jak np. tarcze do kirowskich, gdzie problem jest ten sam. Szkoda pieniędzy i czasu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziales ta tarcze z bliska i inne wspolczesnie robione? Mam taka, nacialem sie, fakt, ale wykonanie jest pierwszorzedne.

Plaska tarcza byla ponoc w stalowym deluxie.

Faktycznie jest wykonana bardzo dobrze. Zdjęcie tego nie oddaje. Nie mam stalowego deluxa, wiec pewnie tarcza legnie na dnie szuflady.

:)

dziękuję za podpowiedź,

Pozdrawiam,

:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W stalowym de luxie też nie jest płaska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Marcinm9mm
      Dzień dobry,

      Szukam dobrego zegarmistrza od radzieckich, który pochyliłby się nad moim Poljotem 29 Jewels z automatycznym naciągiem. Wymiana szkiełka czyszczenia, przegląd, może dołożenie nowego paska. Brakuje oryginalnego sekundnika więc super gdyby był w stanie znaleźć i uzupełnić. 

      Ktoś poleci?

      Z góry dzięki Panowie.
      Jestem z Sosnowca więc jeśli ma ktoś kogoś bliżej to super!
    • Przez skatad
      Witam wszystkich.
      Dostałem w spadku damską złotą  Doxę z  bransoletką Eleganta Fixo-Flex.
      Szukałem w necie jaki to model ale nie znalazłem.
      Ma numer 
      1334004
      2014     17
      ale 2014 to nie jest rok produkcji bo był kupiony wcześniej.
      Może znawcy pomogą?
      Z góry dziękuję
      skatad


    • Przez lysolek007
      Więc jak w temacie koleżanki i koledzy 
      '' Pomarańczowa tarcza energii dostarcza'' 🍊🍊🍊 
       
      Pokazujemy tutaj wyłącznie pomarańczowe tarczę  🍊⌚📸👌 

       
       





    • Przez Nicrame
      Dzień dobry.
      Posiadam od niedawna zegarek Adriatica A8276.2163A. wszystko działa fajnie, ale zastanawia mnie jedna rzecz. Mianowicie z czasem zauważyłem, że na tarczy  miejscu gdzie znajduje się godzina szósta zamiast rzymskiej VI znajduje się IV (nie jest do góry nogami). Pomyślałem, że albo błąd egzemplarza, albo może podróbka, Załączam foto.

      Okazuje się jednak, że odwiedziłem kilka sklepów i wszystkie modele serii mają tak samo. Także na stronie producenta, oraz polskiego dystrybutora (zrzuty w załącznikach) jest tak samo. Na meila w tej sprawie na oficjalny adres (po angielsku) nikt mi nie odpisał. Wysłałem też zapytanie 17.12.2019 na facebook na Adriatica Polska i zero odpowiedzi. Wiadomość wysłana formularzem na stronie producenta (wersja pl strony i zapytanie) też zero reakcji. Dzisiaj wysłałem kolejne zapytanie formularzem na stronie polskiego dystrybutora.
      Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak to ugryźć? Czy to może faktycznie jakiś designerski popis, czy zwykły błąd?
       






×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.