Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

nonameparadise

ORYGINAŁ??? CZY PODRÓBA?? Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Hej hej, kupilam cos takiego ale wydaje mi sie, ze dalam sie zrobic. Prosze o ocene czy zegarek jest oryginalny czy kopia. Do jutra moze uda mi sie jeszcze wszystko odwołać.

post-65406-0-46116400-1379958601_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo, my tu się zajmujemy zegarkami, a nie gadżetami z logiem firm odzieżowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to od tego zegarka wieje straszną tandetą. Na twoim miejscu bym go oddał.

Kolega dobrze to ujął że to nie jest zegarek lecz reklamówka firmy odzieżowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki Ralpha Laurena, Luisa Vuiton, Mont Blanc albo Victorinoxy to tez reklamowki ? Bo kosztuja jakos troche sporo moim zdaniem :)

Zegarek to zegarek, nie przejmuj sie tymi opiniami, kazdy jest ok, jezeli nie jest podroba, kazdy kupuje to co lubi i na co go stac.

Twoj zegarek moze jakoscia nie grzeszy ale nie jest tez jakos specjalnie lepszy, czy gorszy od tych, ktore wypuszczaja tansze firmy typowo zegarkowe :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to od tego zegarka wieje straszną tandetą. Na twoim miejscu bym go oddał.

Kolega dobrze to ujął że to nie jest zegarek lecz reklamówka firmy odzieżowej.

Ja wiem, ze to sa zegarki firmy odzieżowej, ale zalezy mi na tym, zeby wiedziec, ze to na pewno jest tej firmy zegarek, a nie podrobka. 

 

PRZYPOMINAM TEMATEM BYŁA ORYGINALNOŚĆ ZEGARKA, A NIE TO CZY JEST FAJNY CZY NIE JEST.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i data, i subtarcze powichrowane się wydają.. ja nie wiem jakiej jakości zegarki robi mk ale to jest raczej nie do przyjęcia.. nawet na podróbę.. do tej pory nie wydawało mi się żeby takie marki były podrabiane.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki Ralpha Laurena, Luisa Vuiton, Mont Blanc albo Victorinoxy to tez reklamowki ? Bo kosztuja jakos troche sporo moim zdaniem :)

Zegarek to zegarek, nie przejmuj sie tymi opiniami, kazdy jest ok, jezeli nie jest podroba, kazdy kupuje to co lubi i na co go stac.

Twoj zegarek moze jakoscia nie grzeszy ale nie jest tez jakos specjalnie lepszy, czy gorszy od tych, ktore wypuszczaja tansze firmy typowo zegarkowe :)

Victorinox robi bardzo dobre zegarki, a firma też modową nie jest, więc nie łączyłbym je z modowymi wypustami.

 

Ten Michael Cors to najtańsza półka chińskich zegarków. Tego się nie podrabia. ;)

 

Totalizatory to chyba atrapy?


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adam09

Człowieku nie zaśmiecaj forum takimi pytaniami,na oko widać że ten zegarek jest wart jakieś 5 zeta.Poczytaj forum pooglądaj zdjecia idz do sklepu i zobacz jak wygląda zegarek.Na odpustach lepsze sprzedają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, ze to sa zegarki firmy odzieżowej, ale zalezy mi na tym, zeby wiedziec, ze to na pewno jest tej firmy zegarek, a nie podrobka. 

 

PRZYPOMINAM TEMATEM BYŁA ORYGINALNOŚĆ ZEGARKA, A NIE TO CZY JEST FAJNY CZY NIE JEST.

Nie chciałem być zbyt dosłowny ale przecież to jest totalna tandeta trudno to nazwać zegarkiem to jest jakaś atrapa zegarka. Zapamiętaj jedno firmy odzieżowe nie produkują zegarków tak więc odpowiedz jest prosta o Oryginalności tego produktu należy zapomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca rozumiem powyższe posty. Ten zegarek to jest podróba MK i to najgorsza chyba z możliwych, wystarczy popatrzeć na zdjęcia w necie i widać, że nie są to tak nieudolnie zrobione zegarki jak ten na foto. A propo, nonameparadise znalazłem w sieci ten zegarek oryginalny: http://sentrik.com/product/michael-kors-midsized-chronograph-gold-tone-runway-watch-mk5055/ obejrzyj sobie i porównaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.