Skocz do zawartości

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14251 odpowiedzi w tym temacie

#41 drkrolas

drkrolas
  • Nowy Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 10 październik 2013 - 23:04

[...]Jak bys mogl (i Ci sie chcialo) to strzel moze kilka wiekszych zdjec obu na raz jeden obok drugiego, tak dla porownania. Fajnie byloby poatrzec jakies fajne fotki ich obu na raz.

Dobra, spróbuję w najbliższą sobotę, ale nie obiecuję. Tak przy okazji, własnie kupiłem i wypróbowałem Cape Cod do polerowania. Robi, co trzeba. Gdybyś potrzebował, namiar z dobrą ceną poniżej:

http://stores.ebay.c...=p2047675.l2563

• 0

#42 drkrolas

drkrolas
  • Nowy Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 11 październik 2013 - 08:54

Jak bys mogl (i Ci sie chcialo) to strzel moze kilka wiekszych zdjec obu na raz jeden obok drugiego, tak dla porownania. Fajnie byloby poatrzec jakies fajne fotki ich obu na raz.[/size]

Sprężyłem się specjalnie dla Ciebie. Może być? Jak klikniesz fotę to urośnie ( :-D

wp8r.jpg

Użytkownik drkrolas edytował ten post 11 październik 2013 - 12:02

• 0

#43 chrono-craze

chrono-craze
  • Użytkownik
  • 2392 postów

Napisano 11 październik 2013 - 13:08

Definitywnie moze byc :) (specjalnie dla mnie? dzieki, podejrzewam ze i inni milosnicy tego typu zegarkow tej marki tez znajda w nich uczte dla oka :D )
Okazy piekne. Ten Twoj to wypisz wymaluj powiekszona wersja didzeja jakiego ma moja zona (no prawie identyczny, bylby identyczny gdyby nie lekka roznica w odcieniu tarczy). Ten maluch w tych odcieniach tez jest sliczny, typowo 'feminine' wersja.
Oba zegarki mozna skwitowac w nastepujacych slowach: sweet, przyjemnie popatrzec na takie cuda.

A tak swoja droga, to nie wiem dlaczego wiekszosci osob na tym forum tego typu Rolki w bi-kolorze sie nie podobaja. Dla mnie tego typu czasomierze w tt to ideal 'garniturowca,' rzec by mozna 'flagship' Rolexa jesli chodzi o tego typu czasomierze.
  • 0

#44 chrono-craze

chrono-craze
  • Użytkownik
  • 2392 postów

Napisano 11 październik 2013 - 16:39

Tak sie dj-je moj i mojej zony prezentuja:

5xu1.jpg

zony

02e9.jpg

moj

wu2j.jpg

l7oe.jpg

to tak na predce dla porownania, lepsze fotki innym razem

• 0

#45 drkrolas

drkrolas
  • Nowy Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 11 październik 2013 - 18:16

Tak sie dj-je moj i mojej zony prezentuja:to tak na predce dla porownania, lepsze fotki innym razem

Oba fantastyczne. Szukam właśnie tarczy utrzymanej w zbliżonej kolorystyce do tarczy DJ Twojej żony, dla zegarka mojej partnerki. Powoli ślepnie na starość biedaczka ;-DDD i się jej wskazówki z tarczą zlewają.
Swoją drogą, co Ty chcesz od jakošci swoich zdjęć? Są bez zarzutu.
Z ciekawości, jesteś ulokowany gdzieś w Midwest, right? Jeśli zahaczam zbytnio o prywatnošć to przepraszam z góry...

Użytkownik drkrolas edytował ten post 11 październik 2013 - 20:10

• 0

#46 chrono-craze

chrono-craze
  • Użytkownik
  • 2392 postów

Napisano 11 październik 2013 - 20:21

Dzieki.

Takie zegarki zasluguja na o wiele lepsza jakosc fotografii, w przyszlosci uzyje dobrego aparatu i zdjecia powinny byc jeszcze lepsze (mam nadzieje).

Co do mojego location, to jest nia... Δ('delta iks') - vide: 'zasada nieoznaczonosci Heisenberga' :D

• 0

#47 drkrolas

drkrolas
  • Nowy Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 11 październik 2013 - 20:40

[...]
Co do mojego location, to jest nia... Δ[/size]x ('delta iks') - vide: 'zasada nieoznaczonosci Heisenberga' :D

Piękna riposta ^ ^. To lubię!

Użytkownik drkrolas edytował ten post 11 październik 2013 - 20:44

• 0

#48 anda_7

anda_7
  • Użytkownik
  • 949 postów

Napisano 11 październik 2013 - 20:52

drkrolas i chrono-craze

Przepiękne parki zegarkowe  :)

• 0

#49 drkrolas

drkrolas
  • Nowy Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 11 październik 2013 - 21:18

drkrolas i chrono-craze

Przepiękne parki zegarkowe  :)

Dzięki.
  • 0

#50 Mirosuaw

Mirosuaw
  • Użytkownik
  • 5043 postów

Napisano 11 październik 2013 - 21:24

Wprawdzie bi-kolory nie są w moim guście, ale gratuluję Kolegom tak harmonijnych związków :)

• 0

#51 drkrolas

drkrolas
  • Nowy Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 11 październik 2013 - 22:03

Wprawdzie bi-kolory nie są w moim guście, ale gratuluję Kolegom tak harmonijnych związków :)

Dzięki. W moim przypadku, nasz "związek zegarkowy" urodą i trwałością nie dorasta do pięt temu najistotniejszemu-duchowemu; czego i wszystkim serdecznie życzę.

Użytkownik drkrolas edytował ten post 11 październik 2013 - 22:05

• 0

#52 irekm

irekm
  • Użytkownik
  • 4000 postów

Napisano 12 październik 2013 - 01:20

Piękna riposta ^ ^. To lubię!

Chrono-Craze is  "nameless citizen of the Universe "  :D  :D

Użytkownik irekm edytował ten post 12 październik 2013 - 01:32

• 0

#53 hub01

hub01
  • Nowy Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 12 październik 2013 - 14:32

Tak sie dj-je moj i mojej zony prezentuja:

5xu1.jpg

zony

02e9.jpg

moj

wu2j.jpg

l7oe.jpg

to tak na predce dla porownania, lepsze fotki innym razem

I za takiego to dałbym gardła.... :D

• 0

#54 irekm

irekm
  • Użytkownik
  • 4000 postów

Napisano 12 październik 2013 - 15:47

e2ydysag.jpg Sent from my Z10 using Tapatalk 2
  • 0

#55 Krystian

Krystian
  • Użytkownik
  • 6147 postów

Napisano 13 październik 2013 - 07:18

Ja do miłośników marki niestety się nie zaliczam, ale cenię ją i będę tu zaglądał ;)
  • 0

#56 hiob

hiob
  • Użytkownik
  • 232 postów

Napisano 14 październik 2013 - 14:03

Mój Explorer II ma już kilkanaście lat i jest noszony na co dzień, na zmianę z Omegą Seamasterem, a ponieważ ja jestem "fizyczny", to i zegarek otrzymuje swoją porcję ran, co doskonale widać na zdjęciach.

Rolexa lubię z tego samego powodu, dla którego lubię Omegę. Są nie do zdarcia, można nimi przybijać gwoździe. Explorer II dlatego, że chciałem dwie strefy czasowe, mieszkając w Stanach, a duchem przebywając w Krakowie, a GMT Master jest dla mnie zbyt "oklepany" i za dużo podróbek widuje się każdego dnia. Gdy np. zajedzie się do tej części Miami, znanej jako "Little Havana", odnosi się wrażenie, że każdy facet tam ma Rolexa Made in China -  GMT Master, albo Datejust, albo Daytona. I choć podróbki Explorera też się spotyka, to jednak znacznie rzadziej.

Oczywiście jest pewien powód, dla ktorego podróbki Rolexów są takie popularne - każdy chciałby taki zegarek mieć, a nie każdego na niego stać, więc to, że inne modele są częściej podrabiane jest w jakimś sensie komplementem dla nich, ale na mój gust Explorer II jest najładniejszym z Rolexów, z wyjątkiem tej nieszczęsnej lupki. Ale i na to są sposoby i mój już lupki nie ma. :ph34r:

IMG-6052.jpg   

IMG-6049.jpg

Użytkownik hiob edytował ten post 14 październik 2013 - 14:12

• 0

#57 chrono-craze

chrono-craze
  • Użytkownik
  • 2392 postów

Napisano 15 październik 2013 - 13:55

@ anda_7

@Mirosuaw

@hub01

dzieki Panowie, ciesze sie ze parka Wam sie podoba

@drkrolas (cytat: "W moim przypadku, nasz "związek zegarkowy" urodą i trwałością nie dorasta do pięt temu najistotniejszemu-duchowemu; czego i wszystkim serdecznie życzę.)

Doskonale to ujales. W naszym (moim i mojej zony) przypadku jest podobnie, nasz duchowy zwiazek jest ponad wszelkie zwiazki zegarkowe.

@irekm

nie wiem czy juz chwalilem i gratulowalem czy nie, ale jesli nie to chwale teraz: piekny jest ten GMT Master II z tym ceramicznym bezelem (mnie co prawda ta kolorystyka nie za bardzo nie lezy, ale sam zegarek wspanialy. poczekam az firma postanowi byc moze powrocic swoim ewentualnym nowym wyrobem do historii i wypusci ten czasomierz w kolorach pepsi; gdyby tak sie stalo to niewatpliwie powiekszylby taki GMT moja kolekcje). niemniej, gratuluje Ci fajnego nabytku.

(gdzies rzucilo mi sie w oczy ze planujesz sie go pozbyc na rzecz czegos innego? Prawda to?)

@ hiob

nic, tylko 'witaj w klubie'

super klasyczny, niezawodny, no i w swoim rodzaju piekny (ja we wszystkich fajnych zegarkach marki Rolex piekno znajduje, takze i w tym :) ) wol roboczy nie do zdarcia (bo takim w sumie ten Explorer jest). po kondycji w jakiej sie znajduje widac ze przeszedl wiecej niz troche. ja co prawda wole ten konkretnie czasomierz z czarna tarcza, ale z biala tez niezle sie prezentuje. jakkolwiek by nie bylo, gratuluje super zegarka.

Pozdrawiam wszystkich

• 0

#58 chrono-craze

chrono-craze
  • Użytkownik
  • 2392 postów

Napisano 15 październik 2013 - 14:05

zegarek kolegi hioba zmotywowal mnie do rozruszania watku poprzez wrzucenie mojego kolejnego Rolexa, jest nim rowniez Explorer, z ta tylko roznica ze jest nim nowszy model (Explorer II 42mm srednicy)

rolexexplorer6.jpg

rolexexplorer10.jpg

rolexexplorer2.jpg

rolexexplorer3.jpg

Pozdrawiam

• 0

#59 irekm

irekm
  • Użytkownik
  • 4000 postów

Napisano 15 październik 2013 - 14:11

Czesc Znajomy 

tak mi przeszlo przez mysl zeby dac go w "partial trade" na inny zegarek co chodzi za mna od dluzszego juz czasu ,z tym tylko ze musialbym dozucic do tego interesu  jeszcze sporo $  . Ale poczekam chwile jeszcze i zobacze czy mi to nie przejdzie , bo ja akurat troche jak dziecko jestem i zawsze cos baaardzo chce a jak juz mam to mi to uczucie przechodzi . 

4unybe8y_zpsa658fc3c.jpg

Użytkownik irekm edytował ten post 15 październik 2013 - 14:17

• 0

#60 chrono-craze

chrono-craze
  • Użytkownik
  • 2392 postów

Napisano 15 październik 2013 - 14:33

okay, gotcha. nie bedzie Ci troche szkoda sie go pozbywac?

btw, fajna fotka

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

1 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

pmborek