Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Cierpliwemu wszystko przychodzi na czas ;)


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwemu wszystko przychodzi na czas ;)

Racja :)  Nie ma co się nakręcać jak sprężynka w zegarku ;) 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, no to zaczynamy zabawe:)

Mial byc nowy Batman, ale jak dowiedzialem sie, ze to 5-8lat czekania to dalem sobie spokój. Kupilem zegarek, ktory byl w planach na 2020r. I w sumie nie zaluje. Jak to sie mowi klasyka gatunku. Niebieskiego DJ41 po prostu musialem miec w swojej kolekcji. Tarcza jest swietna.

Podziękowania dla Szymona za pomoc w zakupie.

Najładniejszy DJ.

Gratuluję.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, takie pytanie z innej beczki...

5 digit submariner ma "ciężej" chodzący bezel niż 6 digit ceramic? Mam okazję kupić za dobre $ 16610,ale bezel w nim chodzi tak, że muszę użyć  zauważalnie więcej siły niż w 116610.  To normalne? Jeżeli nie, to co może być przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie powinien chodzić. Pewnie zazasyfiały w środku.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Racja :)  Nie ma co się nakręcać jak sprężynka w zegarku ;)

 

Cierpliwemu wszystko przychodzi na czas ;)

Gorzej będzie, jak się naczekasz parę lat, ale zanim dostaniesz swój wyczekiwany cierpliwie zegarek, akurat wycofają ten model z produkcji. I znów lądujesz na końcu kolejki, jak pokazuje przykład paręnaście postów wcześniej.

Czy ktoś się orientuje kiedy może zostać wprowadzony następca obecnego suba? Jakaś rocznica, szczególnie ważna data, termin kiedy mogłoby to być prawdopodobne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2024 r. będzie 70-lecie Submarinera. Zaś w 2020 r.  10-lecie  referencji 116610LN, czyli wersji ceramicznej.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2024 r. będzie 70-lecie Submarinera. Zaś w 2020 r.  10-lecie  referencji 116610LN, czyli wersji ceramicznej.

Premiera Submarinera to 1953. Ja znam teorie o 1954, ale sie z nią nie zgadzam. Moja opinia jest bez znaczenia oczywiscie.

1953 podaje Rolex i to jest prawda kanoniczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Dziękuję, czyli w wariancie pesymistycznym (2020), świeżo zapisani na suby są bez szans, w przypadku późniejszej daty można mieć nadzieję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że kolejny rolek na mojej liście to bikolor albo GMT Coke (jak wyjdzie) to mnie przynajmniej nie zresetują w kolejkach  :lol:  :lol:  :lol:


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co się aktualnie dzieje w Kruku odnosnie tych zapisów i kolejek to jest jakaś masakra.

W tamtym roku zapisałem się na Batmana, dostałem informacje że mam numer +160 i przybliżony czas oczekiwania 3 lata. Pomyślałem sobie że te 4k mnie nie zbawi, może sobie u nich leżeć te 3 lata bo nie zamierzam płacić x2 handlarzom. W dniu premiery wersji na nowym mechanizmie dzwoniłem do Kruka spytać jak wygląda sytuacja. W Krakowie poinformowali mnie że zostalem automatycznie przeniesiony na nową referencje i nie muszę składać nowej deklaracji zakupu.

Wczoraj po kilku miesiącach dostaje maila że kasuja moje miejsce w kolejce i pierwszeństwo w zakupie mają Ci którzy pół roku po mnie złożyli deklaracje zakupu. Wychodzi więc że czas oczekiwania przeciagnie się do ok 6 lat!!!!

Powiem wam nikt mnie ostatnio tak nie zdenerwował jak ten cały Kruk.

 

 

A to całkiem ciekawe, bo ja rozmawiałem z salonem i zapytali się mnie czy chcę być przepisany na nowego z zachowaniem dotychczasowego miejsca w kolejce. Nie było mowy o przesunięciu na koniec kolejki. I żeby nie było, parafrazując klasyka: Ja z handlarzami miałem tyle wspólnego, co z mercedesami, czyli nic  ;) 

Edytowane przez Smycel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to całkiem ciekawe, bo ja rozmawiałem z salonem i zapytali się mnie czy chcę być przepisany na nowego z zachowaniem dotychczasowego miejsca w kolejce. Nie było mowy o przesunięciu na koniec kolejki. I żeby nie było, parafrazując klasyka: Ja z handlarzami miałem tyle wspólnego, co z mercedesami czyli nic ;)

A kiedy dostałeś taką informację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatni piątek, tzn. 12.07

Edytowane przez Smycel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewne te przepisywanie miejsc - ciekaw jestem jaka jest podstawa takiego przepisania i czy mogliby pokazac jakis paragraf w umowie, ze moga takie cos sobie zrobic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny jest ten GMT!

Podoba mi się to że nie ma bezela 24h. Jedna dodatkowa strefa czasowa by mi w zupełności wystarczyła.

Nie wiedziałem, że Rolex prpdukował taki ciekawy model. Coś pomiędzy Ex 1 a Ex2 trochę. Rewelka.eeb7b7c9c7a26d0231ca3883987bbdf9.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewne te przepisywanie miejsc - ciekaw jestem jaka jest podstawa takiego przepisania i czy mogliby pokazac jakis paragraf w umowie, ze moga takie cos sobie zrobic...

Problem w tym, ze tu nie ma umowy - jest paragon ;)

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _gosc_

Serio. Z ceramicznego da sie tak ściągnąć bezel i będzie tak samo wyglądał?

 

 

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

 

Wrzucałem tu nawet jakiś czas temu, jak ktoś przełożył bezel z GMT Master II na Explorer II. W drugą stronę też powinno działać.

 

Natomiast z aktualnymi modelami - zdjąć się da, ale przełożyć nie, bo rozmiary teraz inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceramiczny nie, bo ma spasioną kopertę, ale najkorzystniej cenowo to jak z Explorera II 16710 ściągniesz bezel to będzie wyglądał podobnie. Ten Marlona Brando to zwyczajny 1675 ze zdemontowanym bezelem.

 

 

Wygląda, że to łatwizna. Jeżeli ma się oczywiście sprawne i wytrenowane palce ;)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceramiczny nie, bo ma spasioną kopertę, ale najkorzystniej cenowo to jak z Explorera II 16710 ściągniesz bezel to będzie wyglądał podobnie. Ten Marlona Brando to zwyczajny 1675 ze zdemontowanym bezelem.

 

https://www.youtube.com/watch?v=lsh5Wf8wU4s

ciekawe!

 

 

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę cienia dla każdego :)e0e5b7c4955da2af37de1d0eb0dcac52.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden problem kiedyś ściągnąłem ze swojego co prawda Suba ale to to samo.

I przekładałem wkładkę w 16610.

Wystarczy podważyć np. Nożykiem plastikowym do masła.

 

post-22413-0-11126200-1563472083_thumb.jpeg

 

A następnie wypchnąć wkładkę. :)

Tu akurat jest całkowicie ściągnięta.


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż boje się oglądać! ;):D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.