Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

...

od czasu do czasu wpadać do salonu na kawę. Tej Ci nigdy na miejscu nie odmówią ;)

Jakby wpadał 2-3 razy w tygodniu to przestaną Mu robić. ;)

Wiecej, Jego fota będzie w gablotce "tych nie obsługujemy" :lol:

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w przypadku „zakupu” Rolexa obecnie to faktycznie można stworzyć więź na lata...platoniczną.

Mistrz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie może być prawdą ;) Ani razu nie korygowałeś czasu?

Korygowałem ale zawsze było to po zatrzymaniu zegarka, więc ustawiałem aktualny czas. Jak noszę zegarek 2 dni max to odchylki nie zauważam

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tygodniu na ręku z submariner date mogę napisać że w porządku diver, dobrze atrakcyjnie się prezentuje. Nie wiem dlaczego wygrywa w klasyfikacji jednozegarkowców. Dla mnie za nudny na jedyny zegarek. Kiedy porównuje do mojego Tudor GMT to nie wiem na co idą te pieniędze w Rolexie , chyba na ceramiczny bezel. Fajna regulacja na zapięciu ale zapięcie bardzo długie .

Konkludując , zegarek ładny w swoje prostocie , nie zapłaciłbym za niego ani złotówki więcej niż cena butikowa i ten model utwierdził mnie w przekonaniu że każdy zegarek luksusowy jest wart dla użytkownika nie więcej niż jego metka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Po tygodniu na ręku z submariner date mogę napisać że w porządku diver, dobrze atrakcyjnie się prezentuje. Nie wiem dlaczego wygrywa w klasyfikacji jednozegarkowców. Dla mnie za nudny na jedyny zegarek. Kiedy porównuje do mojego Tudor GMT to nie wiem na co idą te pieniędze w Rolexie , chyba na ceramiczny bezel. Fajna regulacja na zapięciu ale zapięcie bardzo długie .

Konkludując , zegarek ładny w swoje prostocie , nie zapłaciłbym za niego ani złotówki więcej niż cena butikowa i ten model utwierdził mnie w przekonaniu że każdy zegarek luksusowy jest wart dla użytkownika nie więcej niż jego metka.

Krzysiek, wrzuć dla porównania oba na jednej fotce.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Krzysiek, wrzuć dla porównania oba na jednej fotce.

Jeśli to do mnie to nie Krzysiek.

Po powrocie z wakacji zrobię pare dla porównania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostał się jeno on :)

725ad08a35dade9f2c68f508271667bd.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostałe już u innych właścicieli?


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony to dobrze . Będzie mniej reality show ma forum typu wakacje podziwiajmy mężczyzn w basenie :-)

Edytowane przez speedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony to dobrze . Będzie mniej reality show ma forum typu wakacje podziwiajmy mężczyzn w basenie :-)

Lotus, wypoczywaj w spokoju ;)

Pozostałe już u innych właścicieli?

No prawie...

Jak to?? tylko jeden ?? Ciekawe czy długo wytrzymasz

Coś tam jeszcze zostało do garnituru ;)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lotus, wypoczywaj w spokoju ;)

No prawie...

Coś tam jeszcze zostało do garnituru ;)

Pomyliłeś mnie chyba z kimś innym ale nie przeszkadza mi to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkludując , zegarek ładny w swoje prostocie , nie zapłaciłbym za niego ani złotówki więcej niż cena butikowa i ten model utwierdził mnie w przekonaniu że każdy zegarek luksusowy jest wart dla użytkownika nie więcej niż jego metka.

 

Dalej 36,5 k ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MB ? Mont Blanc ? Ktoś mnie oświeci ?

speedy vel Lotus - forumowy troll ? Trochę dziwne te jego wpisy faktycznie.

 

Fajny ten batman, kolegi @mario1971, jeżeli skusiłbym się na jeszcze jeden zegarek Rolka, ciężko byłoby mi się zdecydować czy GMT czy Sub. Kiedyś zdecydowanie czarny GMT a teraz jakoś chyba jednak Sub mi się bardziej podoba - jest spokojniejszy, mniej się w tym zegarku dzieje, bezel nie rzuca się tak w oczy. Chociaż z drugiej druga strefa czasowa to fajna komplikacja.

Jak GMT to tylko na oyster, zupełnie jubilee mi nie pasuje do tego modelu - za elegancka, za klasyczna.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

MB ? Mont Blanc ? Ktoś mnie oświeci ?

speedy vel Lotus - forumowy troll ? Trochę dziwne te jego wpisy faktycznie.

 

Tak, taki Montblanc. A co do Twojego drugiego pytania - no cóż, sam to ocenisz za jakiś czas ;)35e3a0873dd685eb9954473bf026cc17.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

speedy vel Lotus - forumowy troll ? Trochę dziwne te jego wpisy faktycznie.

Dzisiaj to każdy może być Lotusem...... :D nic w tym nadzwyczajnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, taki Montblanc. A co do Twojego drugiego pytania - no cóż, sam to ocenisz za jakiś czas ;)

Piękny, klasyk, praktycznie nie chodzę w garniturach, więc w tą stronę nie pójdę.

A wracając do mojego dylematu - podejrzewam, że znając siebie to będzie spontaniczna decyzja, racjonalnie wybrać pomiędzy tymi dwoma modelami jest ciężko. To tak jak kolor tarczy w DJ, jeden ładniejszy do drugiego.

Dzisiaj to każdy może być Lotusem...... :D nic w tym nadzwyczajnego

Tak tylko zapytałem, bo gdzie coś napisze to go przepędzają. Edytowane przez _Kwiatek_
Nie cytuj zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako użytkownik Tudor GMT dałem wpis o tym ze pasek NATO uwypukla jego zbyt dużą grubość (bok koperty nie jest obrobiony na dodatek). Nie zmienia to mojej oceny co do zegarka który jest mega kozakiem .

Uszczypliwości zaczęli użytkownicy którzy pewnie w życiu na oczy nie widzieli tego modelu ale mają sporo czasu aby w każdym wątku zabierać głos .

 

Co do Lotusa, przeczytałem cześć jego wpisów, domyślam się już dlaczego pewna grupa użytkowników reaguje nerwowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.