Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, olivjer napisał(-a):

Mimo wąskiego nadgarstka zdecydowałem się na 41 mm i nie żałuje. Zdecydowanie lepiej czuję się z nim na nadgarstku niż z 36mm

 

Całkiem fajnie wygląda z karbowanym bezelem i Jubilee. Jeszcze tylko ustaw datę i można nosić :)

 

Gratuluję nowego nabytku!  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15,5 około 

Ej, niemozliwe. Ja mam 16 i 41mm wygladalby (raczej?) jak pozyczony od statszego brata (spoiler: nie mam zadnego brata).

Super wyglada. Az chyba zaczne myslec o wersji 36mm. Naprawde bomba!

BTW - myslalem, ze znam sie na autach, ale za Chiny po kierownicy nie poznaje. Perforacja skory troche jak w audi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, olivjer napisał(-a):

Mimo wąskiego nadgarstka zdecydowałem się na 41 mm i nie żałuje. Zdecydowanie lepiej czuję się z nim na nadgarstku niż z 36mm

 

 

 

64096122548__2B269A23-0CA4-4C46-8BB4-C04D3F838374.jpg


Świetny model. I jest akurat na twojej ręce. 


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, bibbi napisał(-a):


Ej, niemozliwe. Ja mam 16 i 41mm wygladalby (raczej?) jak pozyczony od statszego brata (spoiler: nie mam zadnego brata). emoji1787.png

Super wyglada. Az chyba zaczne myslec o wersji 36mm. Naprawde bomba!

BTW - myslalem, ze znam sie na autach, ale za Chiny po kierownicy nie poznaje. Perforacja skory troche jak w audi...

Nie wiem czy nie ważniejsza jest szerokość na płasko, można mieć chudy nadgarstek ale np 6 cm na płasko 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, robert_gda1 napisał(-a):

Nie wiem czy nie ważniejsza jest szerokość na płasko, można mieć chudy nadgarstek ale np 6 cm na płasko 

6 na płasko przy total 15cm to tylko po przejechaniu walcem ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jacht pokaż...

Sezon jeszcze nie rozpoczęty
Jak masz Submariner , powinieneś mieć łudź podwodną ? a Navitimer swój samolot ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zatem nie pytać właścicieli rosyjskich czasomierzy co oni mają dopasowane do zegarków, bo może być niebezpiecznie😆.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, beniowski napisał(-a):

Lepiej zatem nie pytać właścicieli rosyjskich czasomierzy co oni mają dopasowane do zegarków, bo może być niebezpiecznie😆.

Racja. Z właścicielem AK-47 nie ma żartów :wacko:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, odrzutowca nie posiadam do kompletu 😜

IMG_20210427_134501.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, piotrek39 napisał(-a):

3a796571819b39a2d6a4afb653919031.jpg
9c9abcb17c7deab35bf1c67aaa12aaaa.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Fajny Rolex ale napis YM II trochę za mały i z 10m go słabo widać. Rozumiem, że następna wersja , w celu poprawienia rozpoznawalności, będzie miała w napisie migające diodki, które będą się włączały automatycznie po zmroku. Wyrób wyraźnie dedykowany w rejony mniej wysublimowane. Totalna porażka - no ale co kto lubi to ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, sanik napisał(-a):

Spokojnie, odrzutowca nie posiadam do kompletu 😜

 

A to chyba statek kosmiczny Wostok powinien być😁.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, beniowski napisał(-a):

A to chyba statek kosmiczny Wostok powinien być😁.

Też 😀 

Nasi na Migach latali ze Szturmańskimi na ręce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

6 na płasko przy total 15cm to tylko po przejechaniu walcem ;)

 

Ja przy 17cm mam płaskie 7cm z góry :). Wchodzą nawet PAMy, grubasy są problemem, bo już widać dysproporcję. Ale mimo wszystko cały odbiór ma znaczenie, nie tylko płaska powierzchnia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tbn napisał(-a):

 

Ja przy 17cm mam płaskie 7cm z góry :). Wchodzą nawet PAMy, grubasy są problemem, bo już widać dysproporcję. Ale mimo wszystko cały odbiór ma znaczenie, nie tylko płaska powierzchnia. 

Tak na szybko pomierzyłem swój 18,5cm nadgarstek - powierzchni płaskiej (tej widocznej od góry) mam ok. 6,3cm. Ustawiłem dwa flamastry o prostokątnym profilu, włożyłem pomiędzy nie nadgarstek i zmierzyłem linijką...

 

Odwróciłem rękę o 180 stopni i wykonałem powtórnie test - wyszło jakieś 6,5 cm.

 

Dodam tylko, że moja łapka nie jest płaska...:)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, piotrek39 napisał(-a):





Sent from my iPhone using Tapatalk

Wrzuć proszę w wolnym czasie  więcej fotek z różnej odległości  - dziękuję.

Nigdy do mnie nie przemawiał ale gusta się zmieniają 😁

Edytowane przez Andrzej1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem jak czytam opinie na temat tego YM ll , mam banana na pysku posiadam 9 Rolex , od DJ po Daytona. Jak gdzieś wychodzę i któregoś z nich zakładam wyglada to tak. DJ od razu znajomi czy nieznajomi , zwracają uwagę , mówią fajny Rolex. A dodam , że mam biednego , cały stalowy i na Oyster. Daytona tak samo , tyczy się to również Gmt i Submarinera. Nie ma bardziej rozpoznawalnych rolkow. Jak masz DJ ze złotym bezel i na jubille , ten to z kilometra można rozpoznać. To samo Pepsi.Yachta mało kto zna i widzi w nim Rolex.
Jeden lubi ogórki , drugi ogrodnika córki. Nikomu osadzać. Większość daje komentarze jakie daje , bo inni tak piszą. Jak wchodzisz miedzy wrony musisz krakać ......,
A na żywo zegarka nie widział ani w ręce nie miał. Bo po co ? Jak wie jakie opinie o nim krążą , i wstyd nawet się nim interesować. To takie smutne , ze po zegarku czasem ludzi oceniają.
Tak czy inaczej , spływa to po mnie
Zegar jest świetny i nie tuzinkowy. Przeszła mi myśl by go sprzedać , ale teraz jestem pewny , że jednak musi zostać.
Tylko na grupach Rolex zdarzają się takie puste opinie , niczym nie poparte.
Andrzej
Chętnie zrobię sesje i częściej będę tutaj wrzucał zdjęcia
Pozdrawiam serdecznie


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, deviles napisał(-a):

Fajny Rolex ale napis YM II trochę za mały i z 10m go słabo widać. Rozumiem, że następna wersja , w celu poprawienia rozpoznawalności, będzie miała w napisie migające diodki, które będą się włączały automatycznie po zmroku. Wyrób wyraźnie dedykowany w rejony mniej wysublimowane. Totalna porażka - no ale co kto lubi to ma.

Po cholerę ten szyderczy wpis? Nie podoba Ci się, jasne, każdy ma swoje zdanie tyle że można je wyrazić w bardziej cywilizowany sposób. Forum to nie kółko wzajemnej adoracji ale jesteśmy tu jakąś społecznością która się wspiera, pomaga a takie wpisy(jak zwykle tylko w wątku Rolexa) skutecznie psują atmosferę. Wrzuć swoje zegary to się też pośmieję z chęcią🙄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Tak na szybko pomierzyłem swój 18,5cm nadgarstek - powierzchni płaskiej (tej widocznej od góry) mam ok. 6,3cm. Ustawiłem dwa flamastry o prostokątnym profilu, włożyłem pomiędzy nie nadgarstek i zmierzyłem linijką...

 

Odwróciłem rękę o 180 stopni i wykonałem powtórnie test - wyszło jakieś 6,5 cm.

 

Dodam tylko, że moja łapka nie jest płaska...:)

 

Sekretarka musi mieć niezły ubaw jak do Ciebie wchodzi i się zastanawia co tam jeszcze będzie mierzone w przyszłości 😛 😄 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.