Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

AP i Piaget idealnie klasyczne, prawda :)Ok, a coś dla śmiertelników dostępnego :)?

Mont Blanc Heritage, ale niestety ma 4 arabskie indeksy. Jeszcze jest Frederique Constant, niestety kwarcowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np. w Grand Seiko

 

https://www.grand-seiko.com/us-en/collections/SBGW253G/

 

Fakt że 3 wskazówki, ale może da radę

 

 

To prawda, w stosunku do ilości komplikacji itp jak na "klasyczne" zegarki to jednak małe spaślaki

 

Takie pierwsze z brzegu

 

 

 

i mój ulubiony

 

 

Piaget Ultra-Thin

 

 

 

 

Mont Blanc Heritage, ale niestety ma 4 arabskie indeksy. Jeszcze jest Frederique Constant, niestety kwarcowy.

Dzięki wszystkim :)! Kończę już mój mały OT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos eleganckich zegarków. Jutro ślub przyjaciela - trzeba było dokonać przemiany w garniturowca ;)

 

gallery_65341_3543_3100370.jpg


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super tak wygląda.

Czysta elegancja.


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos eleganckich zegarków. Jutro ślub przyjaciela - trzeba było dokonać przemiany w garniturowca ;)

No my tu gadu gadu, a kolega właśnie wyczerpał temat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

:wub:


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mkuka

Z nabijania postow - przeca trza sobie troszke nabic, zeby moc handel na forum rozpoczac :D;)

 

 

rozumiem ze swojej opinii nie mozna wyrazic na forum?oczywiscie opinii innej niz wiekszosc?

gdybym chcial sprzedawac na forum to bym czesciej pisal.A tak od czasu do czasu cos wrzuce i od razu krytyka bo jest to zdanie odmienne od głównego nurtu.Rolex EX wg mnie najbrzydszy w ich ofercie.I co mi koledy zrobia ze mam takie zdanie?

Kolego artme,

ktoś wyraził swą opinię - po co ten złośliwy post ? Mnie się też nie podoba.

Kolego pizzapeperoni - zgadzam się z Twoją reakcją.

A tak z innej beczki, jak serio traktować słowa użytkownika, który po kilku miesiącach i dziesiątkach postów zachwytu nad nowym AP RO usiłuje go sprzedać po kilku miesiącach od zakupu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki, jak serio traktować słowa użytkownika, który po kilku miesiącach i dziesiątkach postów zachwytu nad nowym AP RO usiłuje go sprzedać po kilku miesiącach od zakupu ?

A powinien nigdy nie sprzedawać, żeby móc traktować serio? Czy może po dłuższym czasie dopiero?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mkuka

Po kilku miesiącach od zakupu? Nowy AP ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po jakim czasie, licząc od dziesiątków postów-zachwytów, można sprzedać zegarek żeby być traktowanym serio? :D Czy to nowe Seiko czy nowy AP, tak samo mogą się znudzić... a króliczka ciągle trzeba gonić ;)

 

Post kolegi @pizzapeperoni wyglądał zupełnie na trolla/dorobkiewicza postów jakich w ostatnim czasie jest pełno na forum, więc trudno dziwić się reakcji "starszych" użytkowników :) 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post kolegi @pizzapeperoni wyglądał zupełnie na trolla/dorobkiewicza postów jakich w ostatnim czasie jest pełno na forum, więc trudno dziwić się reakcji "starszych" użytkowników :)

 

Zwłaszcza w kontekście jego innego posta w temacie "Jaki zegarek masz na ręku" (post ten już został usunięty)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Po kilku miesiącach od zakupu? Nowy AP ?

 

Uważasz to za coś nadzwyczajnego na tym forum? Przecież jesteś tutaj wystarczająco długo, żeby wiedzieć jak jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem full sport ;-)

post-55792-0-27377800-1529682136_thumb.jpeg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pizzapeperoni

 

 

Post kolegi @pizzapeperoni wyglądał zupełnie na trolla/dorobkiewicza postów jakich w ostatnim czasie jest pełno na forum, więc trudno dziwić się reakcji "starszych" użytkowników :)

 

Dorobkiewicza?

Moja rejestracja jest z dnia 29 sty 2016.Od tego czasu mam 20 postów.

Ach...to towarzystwo wzajemnej adoracji.Czytam ale rzadko sie odzywam.Widać najlepiej w ogóle.

Bez odbioru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorobkiewicza?

Moja rejestracja jest z dnia 29 sty 2016.Od tego czasu mam 20 postów.

Ach...to towarzystwo wzajemnej adoracji.Czytam ale rzadko sie odzywam.Widać najlepiej w ogóle.

Bez odbioru.

Nie bierz tego do siebie :) Ostatnio pojawiały się osoby z rejestracją sprzed kilku lat, którym nagle przypomniało się, że mają coś na sprzedaż i strzelają posty żeby szybko dobić do 50tki. Każdy jest już uczulony na taką treść i nieco tym zmęczony.

 

Zauważ, że Twój post był średnio merytoryczny - kolega @zielony.m stwierdza, że chętnie obejrzy Explorera bo się z niego nie wyleczył, a Ty piszesz że nie warto, bo jest jednym z brzydszych rolków... No mi też Explorer nie podchodzi, ale nie doradzałbym nikomu żeby go nie oglądał ani nie przymierzał, bo mi się nie podoba. To nie ma sensu.

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tymczasem full sport ;-)

Robert, ja już za Tobą nie nadążam z tymi DJ-ami

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki, jak serio traktować słowa użytkownika, który po kilku miesiącach i dziesiątkach postów zachwytu nad nowym AP RO usiłuje go sprzedać po kilku miesiącach od zakupu ?

Pewnie nie mozna serio, bo przeciez rowniez tak samo niepowaznie potraktowal nowego SD, ktory mial u niego dozywocie  :D

Ale coz - przyszla okazja zakupu marzenia w postaci RO i juz SD na bazarek... - tatalnie niepowazny gosc :huh::wacko:  :blink:

Baaaa.... - i nawet teraz - pomimo, iz to jego spelnione marzenie i pomimo tego, iz codziennie daje mu niesamowita radosc z noszenia, to jak dostanie mozliwosc zakupu swojego grala, to AP znowu wyladuje na bazarku :)  Co za beznadziejny gosc... - trzeba leczyc :D

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tego się nie da wyleczyć. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tego się nie da wyleczyć. :(

Da się, da. Ta terapia to elektrowstrząsy :D

1342_Lot-Nad-Kukulczym-Gniazdem-cytat-z-

Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He, he - jak fajnie byc chorym... :lol:;)

 

Awi - GDZIE JESTES!!!!???? :rolleyes:

Taki widok na wystawie :wub:

 

post-25547-0-19469500-1529733666_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Robert, w punkt ;)

Będąc w Rzymie byłem w podobnym sklepiku i widziałem kilka "wymarzonych" referencji, ale po bliższych oględzinach i kilkunastominutowej rozmowie z właścicielem nie odważyłbym się zrobić tam zakupów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.