Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie po trzech dniach łącznie -1s. Jako, że ta 1 sekunda uciekła w pierwszym dobowym pomiarze, zegarek przez ostatnie 2 dni cykał perfekcyjnie na ZERO :lol:   


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Świetny tekst w tym kawałku, nie wspominając o nietuzinkowych umiejętnościach wokalnych tych młodych wokalistów

 

Chcesz sztuki to posłuchaj Salvatore Accardo, Giuliano Carmignoli itp.  :) Ayo i Teo koncentrują się raczej na tańcu, a ich twórczość ma na YouTube nawet kilkaset milionów wyświetleń. Nie ma się co napinać w ocenach. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex uruchomił swoją oficjalną stronę internetową w języku polskim. Nie mam pojęcia kiedy dokładnie to nastąpiło, bo dopiero przed chwilą zwróciłem uwagę na ten fakt.  :) W każdym razie miło z ich strony zwłaszcza, iż nadal wiele firm zegarkowych pomija nasz ojczysty język.

 

https://www.rolex.com/pl

Nie znam żadnej innej. :(

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz sztuki to posłuchaj Salvatore Accardo, Giuliano Carmignoli itp. Ayo i Teo koncentrują się raczej na tańcu, a ich twórczość ma na YouTube nawet kilkaset milionów wyświetleń. Nie ma się co napinać w ocenach.

 

Dla mnie to jakiś dramat kompletny, bez napinania się nawet liczba wyświetleń na YT natomiast jest miernikiem... liczby wyświetleń na YT ale szanuje Twój gust i wybór serio

 

Nie znam żadnej innej. :(

Żadnej innej, która pomija, czy która nie pomija ?

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Dla mnie to jakiś dramat kompletny, bez napinania się nawet liczba wyświetleń na YT natomiast jest miernikiem... liczby wyświetleń na YT ale szanuje Twój gust i wybór serio

 

Nie słucham takiej muzyki, więc trudno to nazwać moim gustem. Wśród moich płyt znajdziesz Milesa Davisa, Leszka Możdżera, Johna Coltrane'a, Salvatore Accardo, Giuliano Carmignolę, Mieczysława Kosza, Siergieja Rachmaninowa, Wilhelma Kempffa, Borysa Bieriezowskiego, Leopolda Godowskiego, Wilhelma Backhausa i... trochę różnych odmian metalu. Kawałek o Roleksie wrzuciłem z dystansem i uśmiechem.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słucham takiej muzyki, więc trudno to nazwać moim gustem. Wśród moich płyt znajdziesz Milesa Davisa, Leszka Możdżera, Johna Coltrane'a, Salvatore Accardo, Giuliano Carmignolę, Mieczysława Kosza, Siergieja Rachmaninowa, Wilhelma Kempffa, Borysa Bieriezowskiego, Leopolda Godowskiego, Wilhelma Backhausa i... trochę różnych odmian metalu. Kawałek o Roleksie wrzuciłem z dystansem i uśmiechem. :)

Nie oceniam pokój !

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Ale takich pajaców na YT jest mnóstwo. O, np tu z Patkiem.: https://youtu.be/J4CFyD5YUvQ 

 

Cóż, takie czasy. Dle niektórych np. film ocenia się na podstawie Rotten Tomatoes albo liczby odsłon. Licząc po liczbie odsłon, to filmami wszechczasów powinny być chyba te z pewnej witryny p...hub.com, bo mają chyba miliony.

 

 

 

Nie słucham takiej muzyki, więc trudno to nazwać moim gustem. Wśród moich płyt znajdziesz Milesa Davisa, Leszka Możdżera, Johna Coltrane'a, Salvatore Accardo, Giuliano Carmignolę, Mieczysława Kosza, Siergieja Rachmaninowa, Wilhelma Kempffa, Borysa Bieriezowskiego, Leopolda Godowskiego, Wilhelma Backhausa i... trochę różnych odmian metalu. Kawałek o Roleksie wrzuciłem z dystansem i uśmiechem.  :)

 

 

 

Nie słucham takiej muzyki, więc trudno to nazwać moim gustem. Wśród moich płyt znajdziesz Milesa Davisa, Leszka Możdżera, Johna Coltrane'a, Salvatore Accardo, Giuliano Carmignolę, Mieczysława Kosza, Siergieja Rachmaninowa, Wilhelma Kempffa, Borysa Bieriezowskiego, Leopolda Godowskiego, Wilhelma Backhausa i... trochę różnych odmian metalu. Kawałek o Roleksie wrzuciłem z dystansem i uśmiechem.  :)

 

 

Ale takich pajaców na YT jest mnóstwo. O, np tu z Patkiem.:   https://youtu.be/J4CFyD5YUvQ 

 

Cóż, takie czasy. Dle niektórych np. film ocenia się na podstawie Rotten Tomatoes albo liczby odsłon. Licząc po liczbie odsłon, to filmami wszechczasów powinny być chyba te z pewnej witryny p...hub.com, bo mają chyba miliony.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No nie wiem...nie widzę logo na kierownicy

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

 

Nie słucham takiej muzyki, więc trudno to nazwać moim gustem. Wśród moich płyt znajdziesz Milesa Davisa, Leszka Możdżera, Johna Coltrane'a, Salvatore Accardo, Giuliano Carmignolę, Mieczysława Kosza, Siergieja Rachmaninowa, Wilhelma Kempffa, Borysa Bieriezowskiego, Leopolda Godowskiego, Wilhelma Backhausa i... trochę różnych odmian metalu. Kawałek o Roleksie wrzuciłem z dystansem i uśmiechem.  :)

Dżizas. Górnolotnie... ;) Wstyd się przyznać, że słucha się polskiej współczesnej elektroniki. Twórców nie będę wymieniał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem...nie widzę logo na kierownicy

Na 3 litery, zaczyna się na B?  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

i kija baseballowego

 

I klapek Kubota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw idealny ? :D

Ostatnio tu na forum poznałem nowe słowo...SEBIX Mam nadzieję, że nie nosisz do kompletu dużego złotego łańcucha ze złotym kucykiem Pony

 

Ps. A tak na poważnie, ładny zegarek! Dzisiaj jest piątek, można przyjść do roboty w dresie :)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tu na forum poznałem nowe słowo...SEBIX

To nie tylko słowo... to stan umysłu

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No baaaaaa :) tkane złotą nitką przez szwajcarskie dziewice ! :D

Edytowane przez Muzzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudło :P

 

lapki oczywiście Adasia:) heheh

 

 

Poka jaszcze ten złoty łańcuch z kucykiem :blink:  :blink:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Pudło :P

 

lapki oczywiście Adasia:) heheh

Nie no, jak Adasia to szacun. :)

 

Dżizas. Górnolotnie... ;) Wstyd się przyznać, że słucha się polskiej współczesnej elektroniki. Twórców nie będę wymieniał :)

Nie tylko górnolotnie. Lubię też Slipknot, Sepulturę, Megadeth, Korn, Decapitated itp. :) W końcu nie zawsze człowiek ma chęć słuchania Nokturnów Chopinowskich, nawet gdy gra Artur Rubinstein.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziale Rolexa, quo vadis? 

To chyba zrozumiałe. Do przodu! ;)  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Żadnej innej, która pomija, czy która nie pomija ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Takiej która ma.

W jakich pozycjach odbywał noce?

Dość intymne pytanie. :P


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dość intymne pytanie. :P

Normalne w dziale Roleksa! :D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.