Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hubex

A nie jest trochę za wielgachny?

Absolutnie. Ty chyba masz skłonności ku małym rozmiarom, vide JLC ;) Moim zdaniem, ten DJ jest w tym na tym zdjęciu idealny. Poza tym, powinno być przekłamane i zegar jest mniejszy niż pokazano. Więc tym bardziej jest na Twoje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie. Ty chyba masz skłonności ku małym rozmiarom, vide JLC ;) Moim zdaniem, ten DJ jest w tym na tym zdjęciu idealny. Poza tym, powinno być przekłamane i zegar jest mniejszy niż pokazano. Więc tym bardziej jest na Twoje ;)

Może i masz rację jak popatrzę na to ujęcie. Pamiętaj, że teraz tylko i wyłącznie sobie dywagujemy o spełnionej kolekcji. Była mowa o Batmanie, Pepsi, Hulku, białej ceramicznej Daytonie i czymś z niebieską tarczą ;) A jeżeli chodzi o czytelność, to biały OP przebija wszystkie Rolki:)

77df0c5e0de8b7d7dc493d3ffdac4c51.jpg5714bf13d7ba0c1908d31eb5a191a2e7.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jubilee i karbowany bezel razem wyglądają jak biżuteria z minecrafta :-)

post-55792-0-27568900-1552343087.jpeg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jubille i karbowany bezel razem wyglądają jak biżuteria z minecrafta :-)

Robert, nie mów tak, bo dopadną Cię kruki i wrony... :) Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DJ 36 za mały a OP mało czytelny :(

To ile masz w nadgarstku że 36 jest za mały?

Dj na jubilee z karbowanym bezelem ma tyle blingu, że nie można przesadzić z rozmiarem. e6ab3ff3c46a3950400eb019914cc524.jpg

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka

jubilee i karbowany bezel razem wyglądają jak biżuteria z minecrafta :-)

Nie znasz sie:p

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 36 karbowana luneta jest propocjonalnie wezsza, w 41 dla mnie jest jednak za szeroka, ale kazdy ma prawo wybrac taki jaki jest dla niego najlepszy ;)


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

A nie jest trochę za wielgachny?

 

W sam raz bym powiedział, zwłaszcza że zdjęcie powiększają najczęściej optycznie zegarek. Tylko ta wersja to za dużo cukru w cukrze. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historia 3 "frankenów" które Rolex zrobił specjalnie na życzenie członków ekspedycji którą sponsorował :). Takie pierwowzory 16570.

Wow, nie znałem tej historii. Thx za wyszerowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor dodaje uroku2e439d7d685ae93b4c7537d64fc3bb8c.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, dodaje...;)60f5cc93fe625e851b7c4be8212c4c93.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Kolor dodaje uroku

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

 

Z całym szacunkiem dla "ceramicznych" Kolegów, ale ten Pepsiak miażdży kolorystycznie te wszystkie świecące nowości... kolorowe Rolex'y skończyły się na tym modelu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla "ceramicznych" Kolegów, ale ten Pepsiak miażdży kolorystycznie te wszystkie świecące nowości... kolorowe Rolex'y skończyły się na tym modelu ;)

Żeby tylko ta bransa tak się nie rozłaziła i nie klekotała ;-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla "ceramicznych" Kolegów, ale ten Pepsiak miażdży kolorystycznie te wszystkie świecące nowości... kolorowe Rolex'y skończyły się na tym modelu ;)

Bartek, dobrze gadasz :)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Żeby tylko ta bransa tak się nie rozłaziła i nie klekotała ;-)

 

Robert, to taki ówczesny glidelock- zapinasz ciasno i czekasz, aż Ci się samoczynnie dopasuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uwazam, ze nowe Pepsi jest bardzo fajne. Jak pojawi sie ich wiecej na forum i dostana porzadne fotki, to wtedy bedzie mozna rowniez porownywac klimat etc.

Stare oczywiscie tez maja swoj niepowtarzalny klimat - sa to inne zegarki i kazdy z nich ma swoje plusy i minusy  :)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor dodaje uroku

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Tym mnie urzekł. Jak go zobaczyłem w Szczecinie u kogoś na ręce to został moim marzeniem. Myślałem że tylko marzeniem a tu nieospodzianka. Mam jeszcze jedno Ferrari testarossa :) hihi

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez foti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

A ja uwazam, ze nowe Pepsi jest bardzo fajne. Jak pojawi sie ich wiecej na forum i dostana porzadne fotki, to wtedy bedzie mozna rowniez porownywac klimat etc.

Stare oczywiscie tez maja swoj niepowtarzalny klimat - sa to inne zegarki i kazdy z nich ma swoje plusy i minusy  :)

 

Mariusz, ja też uważam, że nowe Pepsi jest bardzo fajne, całkiem sympatyczne :D  A jeśli chodzi o zdjęcia, to w sieci są ich setki, można porównywać, ale najlepiej porównać w realu... są Koledzy, co mieli ku temu okazję, niech się wypowiedzą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem fanem Rolexa ale ten model zawsze przyprawiał mnie o dreszcze i raz nawet pozwoliłem sobie go przymierzyć w W.Kruku.

Gdzie raczej nie praktykuje tego typu rzeczy, jeśli mnie nie stać to po co przymierzać...

 

A to wspomniany obiekt westchnień:

 

Rolex-Submariner-Hulk-116610LV-2.jpg

 

Drugi w kolejce jest pokazywany w dziale GMT "Batman"...

Edytowane przez gniewko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

jubilee i karbowany bezel razem wyglądają jak biżuteria z minecrafta :-)

Ja mam wersję Datejusta, którą krytykujesz. Na wzornictwo wspomnianego zegarka patrzę całościowo czyli zwracam uwagę jak luneta koresponduje z bransoletą. Uważam, że karbowany pierścień pasuje do bransolety Jubilee, ale już do gładkiej lunety prawdopodobnie wybrałbym bransoletę Oyster. Zresztą takie zestawienia na stronie głównej sugeruje też Rolex, choć oczywiście daje możliwość skorzystania z konfiguratora. Niezależnie od wyglądu, precyzja pomiaru czasu jest fenomenalna, a zdając sobie sprawę z zawiłości konstrukcyjnych werków mechanicznych tym bardziej doceniam Roleksa. Pod tym względem dla mnie Rolex to nietuzinkowa firma. Naturalnie znam na pamięć teksty fanów Roleksa, że to "oczywista oczywistość", iż Rolex jest mocny w precyzji pomiaru czasu, ale Wy oceniacie efekt końcowy. Mnie zastanawia jak rzeczony rezultat został osiągnięty i dlaczego reszta zegarkowego świata, może poza Patek Philippe i F.P. Journe, tak nie potrafi. Przy czym mam na myśli też skalę, bo przecież może firmie "x" zdarzyć się porządnie wyregulować jakieś nieliczne swoje mechanizmy zanim te trafią w zegarkach do klientów.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, ja też uważam, że nowe Pepsi jest bardzo fajne, całkiem sympatyczne :D  A jeśli chodzi o zdjęcia, to w sieci są ich setki, można porównywać, ale najlepiej porównać w realu... są Koledzy, co mieli ku temu okazję, niech się wypowiedzą ;)

 

Najlepiej miec oba  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nigdy nie byłem fanem Rolexa ale ten model zawsze przyprawiał mnie o dreszcze i raz nawet pozwoliłem sobie go przymierzyć w W.Kruku.

Gdzie raczej nie praktykuje tego typu rzeczy, jeśli mnie nie stać to po co przymierzać...

 

W wspomniany obiekt westchnień:

 

Drugi w kolejce jest pokazywany w dziale GMT "Batman"...

Idziesz w dobrym kierunku


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie fajnie że podoba wam się nowe pepsi ale jeżeli to są te same kolory jak ten na zdjęciu to temu co zatwierdził te kolory kazał bym za karę nosić go do końca życia ;)7f774dc8459f29d6f61a66d48d32647b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie fajnie że podoba wam się nowe pepsi ale jeżeli to są te same kolory jak ten na zdjęciu to temu co zatwierdził te kolory kazał bym za karę nosić go do końca życia

Po zdjęciach nie ma co wyrabiać sobie opinii. ( zwłaszcza tak słabych ) Trzeba zobaczyć na żywo. To są inne kolory niż 5 cyfrowa referencja. Są bardziej zgaszone ( spokojne) co w przypadku jubilee które sama z siebie zwraca uwagę jest dla mnie ruchem w dobrą stronę. Także w porównaniu do niebieskiej ceramiki Batmana czy Bluese’go - współczesny bezel jest granatowy ( nie fioletowy)

Myślę że to przemyślany ruch , bo kolekcjonerzy wolą by zegarki nie były zbyt podobne ( poza Paneristi ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla "ceramicznych" Kolegów, ale ten Pepsiak miażdży kolorystycznie te wszystkie świecące nowości... kolorowe Rolex'y skończyły się na tym modelu ;)

Popieram w 100 %

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.