Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

proki1971

Zegarek klubowy 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Tez jestem zainteresowany projektem pana Pawla, ale raczej nie pilotem. Powstalo tak duzo ciekawych projektow - po co kopiowac wzornictwo b-uhra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz kiedys wspominalem ze na klubowca nadawloby sie najlepiej cos od Pawla Jankowskiego. Jak najbardziej jestem za. Oczywiscie wiele zalezy od tego jaki bylby koszt zegarka. Mysle rowniez za moglby na ta okazje powstac jakis nowy model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha i co jednak można :) Jednak otwarcie tematu i zaproponowanie w pierwszej kolejności P. Pawła chyba nie bylo chybione ?

A może marinka, jeden z nabywców swego czasu podrzucał fotkę takiej Marinki zrobionej w Chronos - Art. Jak dla mnie rewelka.

Ja z pewnością na coś takiego bym się pisał. Oczywiście duże znaczenie będzie miała cena ale liczę , że P. Paweł wykombinuje coś fajnego dla Nas w rozsądnej cenie a ponadto jest dużo czasu na zbiernaie kaski.

Ale myślę, że jakby jakiś projekcik wypalił to byłby klubowiec, że ho, ho :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem. mam nadzieję, ze kolega jeRRy i pan Paweł się nie obraża, za wrzucenie zdjecia ale to było takie cudeńko:)

 

img5466ma.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast wybierać wzór, warto zrobić ankietę z ewentualną ceną do zaakceptowania przez przynajmniej (nie wiem) 100 użytkowników?


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepiej jezeli Pan Pawel przedstawilby oczywiscie wstepne propozycje cenowe wtedy wiedzielibysmy na czym stoimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może warto aby pan Paweł określił też mniej więcej od jakiej kwoty, załóżmy przy 30, 50, 100 sztukach ( tak strzelam, to oczywiście mozna zmienić) jest szansa na wykonanie przez Niego jakiegokolwiek zegarka. Myslę, że jest w stanie orientacyjnie podac minimalna cenę swojego wyrobu. To niejako "na dzień dobry" określi możliwości finansowe potencjalnych nabywców a co za tym idzie w przybliżeniu liczbe potencjalnych chętnych. Z kolei dzieki temu będzie wiedza, czy jest szansa aby projekt wypalił. Po tym będzie można bawić się w wybieranie do jakiej kwoty i jaki typ zegarka bo to minimum zadecyduje o wstępnej "selekcji , jakkolwiek by to brzmiało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł broni się rękami i nogami przed podawaniem cen ;-) na forach.... Myślę, że bez kontaktu telefonicznego się nie obędzie.

 

Ale wiecie ile kosztowała ta Marynka więc wiecie mniej więcej jakiego rzędu są to kwoty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Paweł ma taką zasadę. Nawet na jego stronie internetowej przecież nie ma cen. To Manufaktura nie sprzedawca zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Ale wtedy albo ktoś się podejmie tematu albo będzie dzwoniła rzesza potencjalnych chętnych.  Uważam, że skoro mówimy o klubowcu to P. Paweł powinien chociaż wstępnie jakąś cenę podać bo i tak musi do tego dojść jeżeli projekt ma wypalić. Jeżeli jednak nie, to  QV,  , pociągniesz temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klubowiec z polskiej manufaktury?

Jak najbardziej tak :)

Potrzebny teraz człowiek od "czarnej roboty" czyli ktoś kto podejmie się poprowadzić to trudne przedsięwzięcie :D  no i wstępny pomysł na zegarek. Następnie wstępna cena a później ankietka.

Mam wrażenie, że swoje klubowce 2015 odbierzemy między drugim a dziesiątym stycznia 2015r :lol:  :D  :lol:  :D  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem czy można tu podać cene mod może mnie zbanować  :(

 

Nie rób sobie jaj... To napisz mi na PW, a ja napiszę na forum :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. P. Pawle proszę podać ogólnie cenę minimalna od jakiej może Pan sie podjąć jakiegokolwiek projektu jako klubowca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawle dla wielu z nas cena to punkt wyjścia do dalszego planowania projektu na 2015. Zdaje sobie sprawę, że tani to zegarek nie będzie, ale lud potrzebuje przynajmniej zakresu cenowego.

Bardzo byśmy prosili orientacyjne ceny wstępnie dla np. 30-40 osób:

- Pilota

- Regulatora

- I jakiegoś klasyka z Twojej oferty

 

Bez tego to ani rusz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek klubowy Chronosart to słuszny kierunek. Jestem zainteresowany.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ten. Jak by taki klubowiec udało się nam zrobić to szok!

Nic bym nawet w tym zegarku nie zmieniał to co zrobił Pan Pawał jest idealne, pytanie tylko czy były by chętne osoby na taki Regulatorek? :)

 

Dokładnie ten:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/35596-chronos-art/?p=936531

No Panowie -  ten to mi się dziś w nocy śnił będzie :rolleyes:

Jestem zdecydowanie za regulatorem ale gdyby jeszcze brana była pod uwagę inna opcja to może nieśmiało zaproponuję  marine?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zacząć się od 6tyś zł  -_- a30 -40 osób to chyba zbyt optymistyczna wersja  :(

 

Myślę, ze na 20-25 osób jest realna szansa.

 

Powiedzmy sobie szczerze 6tys za manufakturowy zegarek to są psie pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze na 20-25 osób jest realna szansa.

 

Powiedzmy sobie szczerze 6tys za manufakturowy zegarek to są psie pieniądze.

20-25 osób to jak sam mówiłeś zbyt mało na "klubowy"

No cóż - mało dużo to pojęcie względne, jeśli projekt dojdzie do skutku  to zaczynam odkładać kaskę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.