Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. wyboru wizji Zegarka klubowego 2015

Możliwy jest wielowybór ( jeśli więcej niż 1 opcja wam odpowiada )  

133 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego wrzuciłem chrono 42 mm.

Na takie chrono juz moge zaliczke wyslac :)


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to chrono ma więcej.  A nie lepiej coś bardziej prostego a nie chrono , chodzi też Pawle o koszty żeby zebrać odpowiednia liczbę chętnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w jakiej cenie jest to chrono?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chrono to limitacja -detalicznie 1600 EUR, ale podaje jako przykład.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie szczerze mówiąc tylko zegarki Pana Pawła wchodzą w grę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chrono to limitacja -detalicznie 1600 EUR, ale podaje jako przykład.

No to konkretnie. Dowiedz sie co mozesz i za ile zrobic i dołączymy do ankiety. Ja takze zgadzam sie ze wybor powinien byc wiekszy ale nie warto tez robic ankiet z fikcyjnymi opcjami ktore i tak nie zostaly by zrealizowane a rozkonkretyzowaly by ankiete.

 

Ps. Ale dzis mam kacora :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Czy nie ma szansy na coś po środku, powiedzmy 4-5k? Czy tylko opcja do 1000 i  6-8k. Straszna dziura po środku.

Zegarki "z taśmy produkcyjnej" za 4-5 tys. zł zamiast Chronos-Art to nie jest taki dobry pomysł. To tylko półśrodek, wyrób czekoladopodobny ;).

Jeśli chodzi o zegarki Pawła Jankowskiego, to chyba nie ma przeszkód, żeby płacić w ratach, w miarę postępu prac nad zegarkami, do 2015 roku, tak jak to ma miejsce z płatnościami za klubowego Dornblutha. Rozłożone w czasie płatności będą mniej uciążliwe, a satysfakcja z finalnego produktu będzie większa :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslę, że spokojnie przy 30-50 sztukach i udałoby się do 1000 EUR zejść przy chrono, ale wiesz jak jest. Choć ta Davosa ma dużo, dodatkowe detale ciągną w górę cenę bardzo szybko. 

Tutaj mamy VJ 7750 w wersji TOP, szafir z AR , fajną tarczę , super pasek, Jeśli zmiany byłyby niezbyt daleko idące i dotyczyły wahnika, tarczy myślę, że cena byłaby godziwa. 

Jeśli będzie poparcie dla projektu podejmę rozmowy. Na razie nie ma o co pytać :)

 

Inicjatywa zegarka od Pawła Jankowskiego mnie sie podoba, szczególnie model z komplikacjami bym widział, ale musiałbym zobaczyć gotowy produkt, żeby się na niego zdecydować. Wiele razy widziałem Jego kolekcje, ale oprócz zegarków z ceramiczną tarczą nie udało mi się zobaczyć gotowych produktów naręcznych. 


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie patrząc tak na chłodno na tą Davosę to jest całkiem ładna. Po przemyśleniu jeśli nic by nie wyszło z zegarków Pana Pawła to mój głos oddaję również na Davosę (chociaż np kolejne Squale widziałbym chyba jeszcze bardziej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałbym coś innego. Klasyki już były w zasadzie dwa, diver był. Może rzeczywiście pilot. A chronograf to już byłoby bardzo ciekawie.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta Davosa powinna się znaleźć w ankiecie, doskonale wypełnia przestrzeń pomiędzy 1k a 8k, tylko na ile można ją spersonalizować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wahnik nasz, tarcza nasza (byle by jej nie zepsuć :) ), Koperta może być jeszcze taka:

Davosa-Business-Pilot-Chronograph.jpg


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna ta Davosa powyżej :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ją oddam głos na

Chronos Art ale powiem szczerze- nie wiem czy dam radę finansowo. Początkowo było 6000 zł teraz

6-8 000 a to znaczy że raczej 8 niż 6:-(

A moim zdaniem powinniśmy dążyć do 5000zl

Opcja z Davosą w okolicach 4000 bardzo ciekawa:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli uda się davosę na VJX poniżej 5k zrobić to będzie rewelacja. Ale wątpię w tak niską cenę.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam ten post to nie rozumiem kompletnie ankiety którą robisz. Zegarek do 1000 czyli chińczyk albo ChronosArt powyżej 6k. Tzn jak rozumiem nie ma szwajcarskich, niemieckich, rosyjskich zegarków w przedziale 1-6k? I szwajcarskich/niemieckich powyżej 6k? Dobre :)

 


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ankieta jest nieprzemyślana.  

Między 1 a 6 jest wiele przestrzeni gdzie mogą być fajne projekty, niekoniecznie divery jak do tej pory. 

Zegarek na chińskim unitasie- lepiej na gorzołę wydać. Jakość użytych materiałów w chińskim VJ czy Unitasie jest tragiczna. 

Davosa w 5000 się spokojnie zmieści.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Ps. Ale dzis mam kacora :-/

 

Nie tylko Ty. :(

Nawet czytać mi się nie chce.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat jest w porządku. Ankieta niezrozumiała.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po trochę ponad dobie jest 25 chętnych na ChronosArt. Myślę, że to już dużo. Oczywiście można iśc w stronę czegoś tańszego i pewnie ilośc potencjalnych zaintersowanych będzie znacznie większa. Ale czy oto chodzi aby miec Davosę udającą Zenitha czy za kilka dni ktoś znajdzie producenta jeszcze tańszego  udającego coś bardziej podobnego do czegoś jeszcze  bardziej znanego? 

Dla mnie ankieta jest zrozumiała :)


pozdrawiam

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założenie jest takie, że zegarek ma być wspólnym pomysłem klubowicżów, czy coś udaje , czy nie zależy tylko od nas. 

Nie widzę problemu z zegarkiem od Paweł Jankowskiego, Pamiętaj jednak , że od zainteresowania do finału i listy chętnych droga bardzo daleka. Można zrobić kilka propozycji i wybrać najlepszą dla nabywców. Słabe projekty siłą rzeczy odpadną.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskusje mozna przeniesc do tematu zegarek klubowy 2015. Ja postanowilem sie wycofac z ojcowania temu projektowi.

Marcin, nie obrażaj się i nie rezygnuj , przecież na rzie trwa dyskusja i burza mózgów. PO prostu ankiete trzeba będzie uzupełnić o nowe opcje i tyle. Być może Davosa jak Paweł coś więcej napisze, a może tez Stenek bo w temacie  dot. Steinharta padła informacja o możliwości zrobienia zegarka w rozm. 42 i być może na jego bazie klubowca. Poprowadź na razie temat, ankietę a później, w zależności od wyboru opcji zobaczysz co dalej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.