Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kornel91

kornel91 Hamilton X-wind H77616533

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie czy nosiłeś może hamiego na bransolecie bo posiadam i pasek i bransoletę. Teraz mam dylemat czy zamienić. Na czym będzie lepiej się prezentował

 

Myślę, że jednak lepiej prezentuję się na pasku. Chociaż ja pewnie chętnie i na bransolecie bym ponosił a takowej nie mam. Lubię czuć zegarek na ręku a taki zestaw waży pewnie ponad 200g.

 

I na pasku i na bransolecie prezentuje się równie dobrze, choć zdecydowanie inaczej. Na bransolecie jest to po prostu "kawał żelastwa". Nie wiem czy w tej konf. waży ponad 200g, bo nie ważyłem, ale w porównaniu z wersją na pasku nie sprawia wrażenia dużo cięższego. Proponuję spróbować, bo sam przez bardzo długi czas nie mogłem się do niej przyzwyczaić, ale nie z powodu wykonania, a tego że zawsze nosiłem zegarki na pasku. W moim przypadku, dodatkowo, przy nadgarstku 17,5cm był problem z dobraniem ilości ogniw do wyjęcia. Ostatecznie stanęło na trzech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź mi również wydawało się że ten zegarek stworzony jest do paska ale coraz bardziej chcę spróbować bransolety. Po niedzieli wybiorę się do zegarmistrza i najwyżej zdam relację z zaistniałej zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cross-Wind na bransolecie:
 

post-52348-1402226907,572_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie na bransolecie. Może jeszcze kiedyś zrobią AR do Hamiego :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam prezentuje się bardzo korzystnie. Dzięki za pomoc w dokonaniu wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze pytanie do tts: czy rzeczywiście masa odczuwalna zegarka zwiększa się po założeniu bransolety ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anuluję poprzednie pytanie do tts bo w sumie w poprzednim poście mi odpowiedzial  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anuluję poprzednie pytanie do tts bo w sumie w poprzednim poście mi odpowiedzial  :D

 

I dobrze, bo wrażenie jest bardzo subiektywne. Do tego, ja dopiero wprawiam się w noszeniu bransolety, a przy moim nadgarstku 17,5cm trochę mi przeszkadza, że bransolety nie mogę mieć tak dopasowanej jak miałem paski. Przy takim nadgarstku, należy wyjąć trzy ogniwa i nie kombinować z czwartym. Jest co prawda lepiej dopasowany ale kiedy ręka zaczyna puchnąć noszenie przestaje być komfortowe.

Podobnie jak na pasku, zegarek dobrze trzyma się ręki. Próbując odpowiedzieć na to pytanie, starałem się trochę to poobserować. Nie ma co się oszukiwać, bransoleta waży ale w mojej opinii nie zwiększa przesadanie wagi całego zestawu. Przy tej wadze zegarka nie można się spodziewać aby bransoleta była mniej solidna, choć jak pisałem wyżej groźniej to wygląda, niż się odczuwa podczas noszenia. Po prostu spróbuj... Czekamy na wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegar zaje....fajny. Ale  IMHO na bransolecie dużo gorzej się prezentuje :(  być może odnoszę takie wrażenie dlatego że wcześniej zaprezentowałeś go na świetnych paskach. Zegar zdecydowanie ma swój styl, i ładnie prezentuje się na nadgarstku.  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji, że jeszcze na bransolecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam ten zegarek :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też, aż sam się sobie dziwę bo:

  • brak AR,
  • luma jak luma - w serii Aviation mogłaby być lepsza,
  • do prezentacji danych przez totalizatory trzeba się przyzwyczaić, zwłaszcza w kontekście dokładności H21,
  • "komputer lotninczy" - konia z rzędem temu, kto coś przy jego użyciu policzy,
  • dekiel lubiący mikroryski...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fHKzmqF.jpg

m3Ant7u.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbiję :)

 

Gkajc4l.jpg
5OtluXz.jpg

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny zegar, może kiedyś... ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również na niego choruję ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie chorować tylko kupować - xwind na żywo miażdży, sprzedawałem już 2 razy i za każdym razem góra po miesiącu do niego wracałem.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zestawieniu z paskiem nato wyglada ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nato dawno nie mam. Zbyt masywny zegarek jak dla mnie do nato. Tylko gruba skóra :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nato dawno nie mam. Zbyt masywny zegarek jak dla mnie do nato. Tylko gruba skóra :)

Potwierdzam. W drodze do nato, mój Cross Wind zaliczył cordurę ale to nie to. Tylko gruby mięsisty pasior lub bransoleta. Żadnych ekstrawagancji. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super zdjęcia, świetny zegarek, gratuluję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę tych ubranek Hami ma :) i na lato, i na zimę.

post-74520-0-99882200-1420631145_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wJlrHcp.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To naprawdę ładny zegar jest :) Gdybyś kiedyś chciał go odsprzedać w dobre ręce, to pamiętaj o mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.