Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SIRLUKE1

Steinhart Klub - zegarek w kopercie 42 mm - Projekty wstępne ! ! !

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, poczekamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skoro czekamy to może podrzuciłbyś temat Gunterowi, może on coś zaproponuje dla nas.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale nie ma na to czasu ;)

 

Zrobimy co nam do głowy przyjdzie. Swoje projekty ma na głowie i całą firmę ;)

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko na co, może trzeba było zrobić 100 sztuk Marinki w rozm. 42mm i pewnie juz by sie rozeszła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na projekty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale jakoś ich nie widać :( Ani za bardzo nie słychac aby powstawały :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeden z kolegów zaproponował żebym zrobił coś w tej stylistyce, imo może wyglądać fajnie, co wy na to? Wrzucam fotkę a nie render bo zrobienie takich indeksów chwile zajmie, ale jest potencjał i kolejna propozycja:

RD_Excalibur_automatic_steel_LG.jpg

 

Od siebie dorzucam koncepcje meteorytową, tak jak powiedziałem na wstępie chodzi o koncepcje, wskazówi indeksy to kwestia dogadnia, ale imo jest petarda !

S03.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi taka rzymianka się bardzo podoba ( to taka klasyka w nowoczesnym nieco karykaturalnym wydaniu ) ale daję sobie łeb uciąć, że niestety Damian ale będziemy w mniejszości. To nie jest projekt na konserwatywne forumowe gusta.

 

Inna kwestia to to, że wiele osób nie jest w stanie przyjąć do wiadomości ze zegarek z rzymskimi indeksami o mocno retro-stylistyce może być zegarkiem sportowym!

 

Mało tego...powiem szczerze, że sam kiedyś należałem do tej grupy. Akceptacja takiej wizji wymaga dużego doświadczenia zegarkowego i opatrzenia z różnymi projektami i wizjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stylizacja ala ten Roger Dubuis może być całkiem ciekawa i niesztampowa. Chciałbym zobaczyć projekt Stenka w takiej odsłonie. Jestem na tak! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian - oba projekty super, ja przyłączam się do Ciebie i QV i jestem za Excaliburem. 

Czekam na Twoją interpretację niecierpliwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że skończę oba dzisiaj, ale indeksy excaliburowe które zrobiłem jakoś nie przypadły mi do gustu, będę poprawiał, może jeszcze tej nocy podrzucę coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę zatem wytrwałości i czekam również z niecierpliwością na efekt Twojej pracy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

s04.jpg

 

Jak widzicie indeksy jakoś dziwnie mi się rozjeżdżają :/ Ich perspektwa robi mi się z automatu, można to zrobić ręcznie ale to czas.. na tę chwile jest coś takiego, pytanie do Łukasza, czy na bezelu możemy sobie wyciąć takie ząbki jak u RD? 

 

ps.oczywiście na tarczy zamiast szlifu kołowego powinien być słoneczny..  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian już jest fajnie:-) Zdecydowanie zmien bezel - można go modyfikować przecież:-) Jak możesz to spróbuj co drugi zabek względem tego w excaliburze i inny kont nachylenia bezela względem tarczy. No i i indeks godziny 4 mnie wkurza. Sorki, taka choroba. proszę spróbuj klasyczne rzymskie IV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna czcionka, trochę dłuższe indeksy i niebieski sekundnik, jest coraz lepiej.

 

s04b.jpg

 

i inna kolorystyka, czerń i pomarańcz :>

 

s04c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kierunek jest świetny:-) Niecodzienny i njeoklepany. Idźmy w ta stronę. Zmaiana bezela pozwoli odzyskać w pewnym stopniu " lekkość" której brakuje kopercie. Damian- tworzysz piękny projekt:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się chyba bardziej widzi ten meteoryt ;)


"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie to zaczyna wyglądać. Można popróbować z innymi wersjami kolorystycznymi (np. biała tarcza z niebieskimi indeksami, niebieskie wskazówki etc.) i wybrać to, co będzie najciekawsze. Czwórkę też bym zamienił na klasyczną rzymską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się zapowiada - jak dla mnie czwórka również do zmiany na klasyczną i dodatkowo zmienił był tło sekundnika na np. białe  :)  Dmn  - pokombinuj jeszcze coś ze wskazówkami jeśli to nie problem i jak wspomniał smyr - z różną kolorystyką  ;)

Może tarcza czarna a złote indeksy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biała tarcza z niebieskimi dodatkami również mile widziana  :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meteoryt najlepszy. Zrobmy cos innego a nie sciagane po innych. Jak bedzie ciekawy projekt to mozliwe, ze sie pisze :)

 

Poniżej moja propozycja

post-45091-0-84319000-1385644223.jpg

post-45091-0-07908600-1385644230_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda, chodzi mi o projekty Damiana. Co do meteorytu, czy ktoś służy jakimś kawałkiem do pocięcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zobaczyłem moonwatcha z meteorytową tarczą, stąd taka inspiracja ;) pomyślałem że można by coś podobnego zrobić, może jest jakaś technologia imitująca meteoryt? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.