Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Zegarkowe okazje z różnych źródeł

Sam nie zje, to drugiemu da :)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1643 odpowiedzi w tym temacie

#1641 Marak

Marak
  • Użytkownik
  • 478 postów

Napisano 13 wrzesień 2019 - 21:32

@Marak:

Nie do końca rozumiem o co chodzi z tym szukaniem opinii czy zastanawianiem się nad jakością. Przecież to jest uznany model sprzed pięciu czy sześciu lat, powszechnie lubiany i ceniony, z doskonałym mechanizmem i własnym, ciekawym stylem. Jedyne zastrzeżenia z jakimi się spotkałem, to montaż bezela, podobno niektórych użytkowników razi występujący czasem pionowy luz. 

To wszystko prawda :-) 

Ja po prostu podrzuciłem ofertę, która wpadła mi w oko a ponieważ Kolega Johndeacon miał pewne wątpliwości, cyt: 

Ja wiem czy to okazja cenowa? Poza tym te nowe divery Citka podobno dość słabo wykonane.

to pozwoliłem sobie na dwa słowa komentarza i wskazanie świetnej recenzji 

• 0

#1642 johndeacon

johndeacon
  • Użytkownik
  • 1223 postów

Napisano 13 wrzesień 2019 - 22:56

Bo to żadna okazja cenowa, gdy cena na nasze wychodzi w przeliczeniu 623 zł, do tego dojdą opłaty 23% raczej na 90%. to wychodzi ok. 766 zł.. Jeszcze bez pudełka to wszystko.

W Polsce na stronie TimeonTime zegarek w cenie 769 zł z pewną gwarancją, z tańszą wysyłką do serwisu w razie czego.

Chyba, że ktoś liczy na łut szczęścia i ominięcie opłat.

To już nawet tu jest taniej:

https://www.jomashop...kkaAiRYEALw_wcB

Użytkownik johndeacon edytował ten post 13 wrzesień 2019 - 22:59

• 0

#1643 Marak

Marak
  • Użytkownik
  • 478 postów

Napisano wczoraj, 07:40

Bo to żadna okazja cenowa, gdy cena na nasze wychodzi w przeliczeniu 623 zł, do tego dojdą opłaty 23% raczej na 90%. to wychodzi ok. 766 zł.. Jeszcze bez pudełka to wszystko.

W Polsce na stronie TimeonTime zegarek w cenie 769 zł z pewną gwarancją, z tańszą wysyłką do serwisu w razie czego.

Chyba, że ktoś liczy na łut szczęścia i ominięcie opłat.

To już nawet tu jest taniej:

https://www.jomashop...kkaAiRYEALw_wcB

Ja oczywiście nikogo nie namawiam na siłę, zawsze warto szukać przed zakupem najlepszej dla siebie opcji. Policzyłem po prostu wg. swoich doświadczeń, tzn. na przestrzeni kilku lat około 10 zegarków z DFI (ostatnio przedwczoraj :-) i nigdy żadnych dodatkowych kosztów (oczywiście przy pogodzeniu się z brakiem pudełka). 

W DFI można ponadto dopłacić 21 USD za przesyłkę która przechodzi przez Europę i nadal będzie taniej niż we wskazanym wyżej krajowym sklepie (jeżeli w przeliczeniu jest 623 PLN to doliczmy na okrągło 100). Ale w kraju oczywiście prościej, z pudełkiem no i jest porządna gwarancja (mnie osobiście jej brak w markach z Azji nie przeszkadza). 

W Jomashop rzeczywiście są często dobre ceny tak jak w podanym linku i pomimo doliczenia VAT/cło (bo to USA więc na 99,5 % tak będzie) może wyjść najtaniej  ale to już niech potencjalnie zainteresowani  koleżanki i koledzy sobie dokładnie obliczą :-) 

Ja kiedyś kupiłem na Watcheszon za 150 USD (całość kosztów) ale tam ostatnio czarny kosztował około 190 USD więc nie ma o czym mówić i zresztą nie ma już.

• 1

#1644 mieczus

mieczus
  • Użytkownik
  • 111 postów

Napisano wczoraj, 13:09

W timebyme.com do niedzieli jest -15% i darmowa przesyłka.
Zastanawiam się nad skorzystanie z promocji - czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tym sklepem? Czy wysyłka jest z UE?
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

1 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

luckd