Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Magazyn Zegarki Club

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

g-shock GA-110RG -1AER, kilka pytań

g-shock ga-110 ga-110rg pytanie pomoc

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 borkos

borkos
  • Nowy Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 28 listopad 2013 - 15:55

Witam,

mam pytania do posiadaczy zegarków ga-110. Mianowicie, czy można szybko przestawić wskazówki gdy chcę skorzystać np. ze stopera(a go w tym momencie zasłaniają) a po użyciu szybko wrócić do aktualnej godziny? Czy można ustawić dzień miesiąca na głównej tarczy a nie jak jest na zdjęciach angielski skrót tygodnia? No i ogólnie czy wart jest zakupu? Wiem że jest mało czytelny ale myślę ze jakoś mnie to nie zirytuje bo jego wygląd za tą cenę jest rewelacyjny. W ciemności chyba można odczytać godzinę?:> Konkretnie zamierzam kupić model wskazany w temacie, ze złotymi akcentami. Zastanawiałem się jeszcze nad gr-8900a-1 jest bardziej czytelny ale go nigdzie nie mogę obejrzeć i przymierzyć także chyba nie będe ryzykował.

• 0

#2 Seven

Seven

7

• Użytkownik
  • 3968 postów

Napisano 28 listopad 2013 - 16:07

Wskazówek niestety nie da się przesunąć przy korzystaniu ze stopera czy innych funkcji - dopiero niedawno pojawił się pierwszy model z taką możliwością (AWG-M100).

Datownik można wyświetlić na dolnym ekraniku, górny w trybie głównym pokazuje tylko dzień tygodnia.

Obawiam się, że w ciemności odczyt godziny nie będzie łatwy - ba, moim zdaniem nawet w dzień może być to sporym wyzwaniem - to jeden z najmniej czytelnych modeli z serii GA. Osobiście wolałbym coś w stylu GA-150, czytelność jest w tym przypadku nieporównywalnie lepsza:

18211_2.jpg

• 0

#3 borkos

borkos
  • Nowy Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 28 listopad 2013 - 17:03

Dzięki za informację. Jednym słowem to "bubel", który ma tylko wyglądać. Taka firma robi zegarek, w którym nie można korzystać z podstawowych funkcji... Ten, który przesłałeś w ogole mi się nie podoba, będe szukał dalej. Co myślicie o gr-8900a-1 i ga-200-1a(ten pewnie ma ten sam problem co ga-110)?

• 0

#4 Seven

Seven

7

• Użytkownik
  • 3968 postów

Napisano 28 listopad 2013 - 17:59

Ten już troszkę lepiej, ale też nie jest to wzór czytelności. ;) GR-8900 na pewno będzie bardziej praktyczny pod tym względem, a jego dodatkowym atutem jest zasilanie solarne.

Użytkownik Seven edytował ten post 28 listopad 2013 - 18:00

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: g-shock, ga-110, ga-110rg, pytanie, pomoc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych