Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pperr

Wymiana paska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Kupiłem g-shock-a gulfman 9100 1er,czy da się w nim wymienić pasek na solidniejszy z dwoma dziurkami.Może z innego modelu?Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek od GW-9200 (czyli popularny Riseman) będzie pasował, ale czy jest solidniejszy to nie wiem - te z dwoma rzędami dziurek są chyba nawet bardziej narażone na pęknięcia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki SEVEN,ja wykucałem że jeszcze może przypasować z modelu GW-9110.Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek od GW-9200 (czyli popularny Riseman) będzie pasował, ale czy jest solidniejszy to nie wiem - te z dwoma rzędami dziurek są chyba nawet bardziej narażone na pęknięcia. ;)

Dzięki Seven ja wykucałem że jeszcze z modelu GW-9110 powinien pasować.Ta sama obudowa i bazel.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW-9110 to najmłodsza generacja rodziny Gulfmanów i w tym modelu pasek od Risemana montowano już seryjnie (więc może faktycznie jest lepszy). Poza napisami obydwa są identyczne, ale ten od 9110 może być trudniejszy do znalezienia i tym samym droższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Michał Lipiński
      G9100 Gulfman
    • Przez Michał Lipiński
      Casio G9100 Gulfman
    • Przez wujcio23
      Witam. 
      Użytkuję mojego gulfiego już półtora roku. Zegarek noszę codziennie i często ma styczność z wodą.Casio nigdy nie zaparował, więc szczelny jest na pewno.
      Kilka razy podczas kąpieli odniosłem wrażenie, że wyświetlacz w moim zegarku przygasł (stracił na kontraście). Mijało to, po kilku sekundach, więc nie przejmowałem się tym zbyt mocno i pomyślałem, że wzrok płata mi figle.
      Kilka dni temu po wyjściu z łazienki, dokładniej przyjrzałem się temu zjawisku. Nie mam wątpliwości, że wyświetlacz w zegarku był wyraźnie jaśniejszy niż normalnie. Po naciśnięciu przycisku przypadłość znikła.
      Nie wiem czy mam się tym przejmować. Zostało mi pół roku gwarancji więc stoję przed trudną decyzją. Odsyłać zegarek do serwisu czy nie.  Boję się czy po ich ingerencji nie będzie tylko gorzej. 
      Chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat i dowiedzieć się czy nie miał już ktoś takiej przypadłości w G-shock'u.
       
      Szukałem podobnego tematu, ale forumowa "szukajka" nic nie znalazła.
      Z góry dziękuję za odpowiedzi 
    • Przez damianov
      Witam. Noszę się z zakupem zegarka Casio GW-9110. Na allegro natknąłem się ostatnio na aukcję, w której jest on o 200 zł tańszy od tych, które zazwyczaj można spotkać w sklepach. Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś mógł powiedzieć mi coś o autentyczności i czy warto kupić na tej aukcji.
       
      Tutaj zamieszczam link - http://allegro.pl/zegarek-casio-gw-9110-1aer-g-shock-nowosc-i3891731250.html
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.