Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pawelb29

MMA

Rekomendowane odpowiedzi

Anderson jeżeli nie będzie miał lucky puncha na Weidmanie to nie wygra:) To jest za***isty zapaśnik,lepszy niż Sonen. Mistrz pewnie będzie dążył, aby jak najszybciej sprowadzić do parteru Silve i tam okładać go niczym Geroge Stpierre swoich przeciwników. Weidman ma bardzo dobrą obronę przed subem więc aż tak bardzo się nie będzie obawiał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy kolejnego Polaka w UFC - Paweł Pawlak zasilił szeregi dywizji półśredniej, przyznam, że nie znam do końca zawodnika, widziałem chyba może ze 2 walki, ale toi tak dobra wiadomość, patrzę Panowie z USA chyba mocno się szykują na gale w Polsce :)


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie silva by KO/TKO. nie bedzie pajacowania i skonczy sie jak z sonnenem za drugim razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy kolejnego Polaka w UFC - Paweł Pawlak zasilił szeregi dywizji półśredniej, przyznam, że nie znam do końca zawodnika, widziałem chyba może ze 2 walki, ale toi tak dobra wiadomość, patrzę Panowie z USA chyba mocno się szykują na gale w Polsce :)

Faktycznie widać ze robią wszystko aby cała karta w Polsce była obstawiona walkami z uczestnictwem naszych zawodników.

Pawlak -dobry bilans, kontrakt od razu na 6 walk , nieźle.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Held jest związany jakimś dłuższym kontraktem z Bellatorem? Myślę, że jego walka spokojnie mogłaby być co-main eventem w przypadku gali w Polsce. Jest to na tyle dobry zawodnik, że nie byłoby wstydu wystawić go przeciwko komuś z Top10 LW, np Chandlerowi, byłaby okazja do rewanżu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anderson przesądził z pewnością siebie. Z rękami na jajach można uniknąć dwóch trzech ciosów. Dłuższa kombinacja wejdzie.

Czasem sparuję ze znajomym, który walczy z opuszczonymi rękami albo asekuracją jedną i barkiem jak Floyd.

Przy dłuższej kombinacji udaje mi się go trafić.

Albo po jakiejś zmyłce.

 

Coś mi się wydaje że Silva przygotuje coś ekstra.

Kontra z ręki albo fajne kopnięcie.

P.S.

Dana White jest gotowy się zgodzić.

Silva chce walczyć na zasadach bokserskich z Royem Jonesem Jr.

Szkoda że wcześniej nie walczyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki opuszczonym rękom łatwiej mu było bronić obaleń. Jeśli przyjmie poprawną postawę stójkową, dużo bardziej naraża się na szybkie sprowadzenie do parteru, a tam go Weidman zmasakruje. Moim zdaniem Silva ma szanse wygrać dzięki jakiemuś przebłyskowi geniuszu, jak w walce z Belfortem, bo w przeciwnym razie będzie miał duży problem. Po obaleniu Weidman nie da się złapać w tak głupie poddanie jak Sonnen, a w stójce Silva musi BARDZO uważać, żeby nie zostać obalonym, poza tym Weidman ma twardy łeb, więc nie padnie tak szybko. Zdecydowanie najtrudniejszy przeciwnik, jakiego Anderson mógł sobie wyobrazić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stójka bokserska a stójka w MMA to jednak trochę co innego . Tak jak Kolega Meinard napisał , w MMA zawodnik musi pamiętać o obaleniach . Co do Helda w UFC do gali w Polsce , nie ma szans , kontrakt z Bellatorem. Ja liczę ze główną walkę stoczy Damian Grabowski .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UFC 168 nadchodzi Wielki Rewanż :)

Noc z soboty na niedzielę u nas niedziela 29 grudnia g.2.00 .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba chyba zrobić sobie dzbanek kawy :lol: Walka wieczoru pewnie ok. 4, ale myślę, że warto poczekać. Ja myślę, że Ronda wygra, ale również chciałbym żeby ktoś jej lekko utarł nosa, w tym przypadku Miesha. Santos mogła by zbić wagę, a potem zbić Ronde, myślę, że niezłe widowisko by było.


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie się działo :)

Chociaż ja do walk kobiet jakoś nie jestem przekonany , no ale mamy równouprawnienie :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Można obejrzeć warzenie, start o godzinie 1:00.

Edytowane przez DUBHEAD

ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ładna ta Miesha. Ale walki nie będę oglądał, nie lubie jak kobiety się piorą, szczególnie że Ronda łamie ręce jak popieprzona. Za to main event, kurcze, dawno już nie miałem takiego mętliku, nie mogę się doczekać walki. Ale się nabuzowałem tym ważeniem, idę pobiegać bo nie wytrzymię ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytrzymiecie .... wytrzymiemy Panie Trenerze :)

Ja już po bieganiu , został jeszcze po południu basen.

Co do gali , czekam jeszcze na Barnetta i Lebena.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 20:00 na Orange Sport mały przedsmak nocnych emocji przy UFC - Gala PLMMA :)


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...o f*ck !!!! ale to bolalo .....szkoda , ze tak sie skonczylo ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paskudna złamanie :(

Umarł Król niech żyje Król , nie tak to miało wyglądać.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj jakbym chcial zeby tate zaaplikowala jakies ko/tko rousey

8 balacha , nieźle.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale fatalnie, najgorsze rozstrzygnięcie, to faktycznie chyba oznacza koniec kariery. Szkoda że w ten sposób, duży niedosyt jednak pozostaje, kiepska pierwsza runda w wykonaniu Silvy, ale on często wkręcał się na obroty w drugiej i myślę, że cała walka tak by nie wyglądała. Trudno, teraz Weidman-Belfort i mam nadzieję, że Chris powyciera ring tym hipokrytą.

 

Dla mnie największym zaskoczeniem był Browne, szykuje się ciekawy predendent. Nie wiem kto ma teraz obiecaną walkę o pas, chyba Werdum, ale Brown pnie się w górę, najpierw Overeem, teraz Barnett, nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dramat Silvy.

Bardzo mi go szkoda. Walki nie zamierzam oglądać.

Może do boksu przejdzie. Myślał o walce z Royem Jr.

 

Nie lubię walczących pań, ale w parterze można pooglądać:

6.gif

 

000.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięzca walki Brown - Barnett miał zapewniona walkę właśnie z Werdumem.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.