Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rk7000

„Szybcy i martwi po radziecku” -Turniej

Finał Turnieju Szbcy i martwi po radziecku  

25 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

ja mogę oceniać czy ładny zegarek- choć to jest rzecz bardzo subiektywna, taka ocena, i nie wiem czy to ma sens W każdym razie, jeśli mogę się na coś przydać- służę pomocą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz głosowała zgodnie ze swoimi upodobaniami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman, namówiłeś  :) . Zgłaszam się. Może nie będę ostatni  :wacko: a jak będę to będzie powód żeby się zmotywować albo napić :D .


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w grze Kolegów mechanik i waski123

Agnieszko skład Jury jest prawie ustalony, jeśli się coś zmieni to dam Ci znać na pw. Tymczasem zapraszam do uczestnictwa:-)

Edit

Witaj gregch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wydawało mi się, że głosować będą forumowicze, ale widocznie coś mi się pomyliło. Czy moglibyśmy przesunąć rozpoczęcie turnieju w sobotę 14.12 na późniejszą godzinę, np. 20, bo głupio będzie mi w gościnie wysyłać zdjęcie zegarka przez komórkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą moja dziewczyna zaproponowała nowe zasady i nazwę "Radziecka ruletka" . Przegrany oddaje zegarek na rzecz zwycięzcy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To cześć chłopaki, fajnie było ale wypisuję się z konkursu :D

 

 

 

 

 

 

 

(oczywiście żart)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część daktarin.

Wtbaczcie ale chwilowo siedzę na telefonie i nie wszystko ogarniam.

Godzinę zaproponowałem 17.00 myśląc że to będzie "przed" sobotnim wyjściem.

Ja jestem otwarty n propozycje ale obawiam się że 20.00 to właśnie czas na inną niż zegarkowa rozrywkę.Kategorię podam 2 godziny przed rozpoczęciem rundy. Można przygotować zdjęcie a później tylko je wysłać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli coś to ja głosuje za godzina 17ta,a 20 będziemy świętować sukces...lub porażkę :) Swoją drogą fajna inicjatywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą moja dziewczyna zaproponowała nowe zasady i nazwę "Radziecka ruletka" . Przegrany oddaje zegarek na rzecz zwycięzcy :)

 

A może "rosyjska wuzetka" ? :D

 

:ph34r: Kurcze, też to jakieś dwuznaczne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy w konkursie będą mogły brać błonie i primy?


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakończył się czas zapisów – ogłaszam, że tą fazę turnieju wygrało  11  Forumowiczów

1 Gregorian

2 Wojciech1500

3Casper_rsi

4 Nightdream

5 yorki_man

6  Treevill

7 Rekiniasty

8 mechanik

9 waski123

10 daktarin

11 gregch

 

BRAWA  DLA NICH :) 

 

Z ilości Forumowiczów biorących udział w zabawie wynika że turniej przeprowadzimy w czterech rundach – I RUNDA ( 6 par, jeden wolny los) wygrani trafią do ĆWIERĆFINAŁU(3 pary) przegrani biorą udział w dogrywce i dwóch najlepszych tworzy czwartą parę ĆWIERĆFINAŁU (szczegóły dogrywki później) 

czterech zwycięzców wejdzie do PÓŁFINAŁU a  PÓŁFINAŁ wyłoni FINALISTÓW

 

 

 

Teraz warunki jakie trzeba spełnić biorąc udział w Turnieju ( uzupełnione)

 

1 Biorą udział tylko i wyłącznie zegarki Radzieckie (SU jest liczony jako radziecki) Mogą być     eksportowe, Sekondy, Cornaviny itd. Mogą być pokazywane wcześniej jak i nowe.       

2  Zegarek musi być własnością prezentującego.

3  Każdy zegarek może być pokazany tylko raz w całym turnieju.

4 Stan zegarka powinien być w stopniu „pokazywalnym”

5 Zdjęcia zegarka (przewiduję maksymalnie dwa) proponuję aby były w rozdzielczości jaką dopuszcza forum, nie mogą być zbyt małe  - nie jest to konkurs fotograficzny ale szczegóły muszą być wyraźnie widoczne.

Pytania, uwagi i sugestie proszę kierować do mnie na pw

 

Odpowiadając na dotychczasowe pytania informuję, że zdaję sobie sprawę z tego że najbardziej atrakcyjną i najciekawszą formą oceny jest ankieta. Technicznie jest to możliwe do wykonania dopiero na etapie półfinału i finału. Biorę pod uwagę taką ewentualność, ustalę wszystko z Jurorami i z Moderatorem.

 

Teraz moja uwaga:

To nie jest konkurs na najładniejszy zegarek.

Celem turnieju jest dobra zabawa z elementem rywalizacji jakim są pojedynki.

Celem nadrzędnym jest promowanie naszego wspólnego hobby jakim są zegarki – w tym wypadku radzieckie.

 

 

Pozostałe informacje będę podawał sukcesywnie. Postaram się też najważniejsze rzeczy dodawać do pierwszego postu na pierwszej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakończył się czas zapisów – ogłaszam, że tą fazę turnieju wygrało  11  Forumowiczów

 

 

Jakie otrzymamy nagrody za wygranie tej fazy? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz satysfakcji macie zagwarantowany dreszczyk emocji podczas turnieju, podziw kibiców,szacunek ogółu no i świadomość

że w sobotę o 17.00(najprawdopodobniej) wszystkie oczy bedą zwrócone na WAS  :)  :D

 

 

post-47356-0-39413900-1460729322.png

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ sport to jakby nie było mój profil zawodowy to 2 koncepcje wrzucę pod Waszą rozwagę:

 

Zastanówcie się też czy nie umożliwić wypełnienia pełnej drabinki poprzez utworzenie 5 klonów zawodników np. Gregorian2 itp. żeby było  jednak tych 16 zawodników - czyli 5 osób musiałoby się zadeklarować podwójnie (ja mogę się zadeklarować :) ).

W teorii zwiększa to szanse podwójniaków ale za to mamy pełną turniejową "16"

Oczywiście awatar (nr.2) byłby w drugiej części drabinki - jakby dotarł do swojego półfinału a w drugim półfinale też by był ten zawodnik to automatycznie (nr.2) wypada - tzn. może wygrać ale nie może awansować do finału, żeby grać sam ze sobą.

 

Druga sprawa - fajnie byłoby zrobić tzw. drabinkę odwrotną. Przegrywający w I rundzie nie kończą gry ale grają turniejowo dalej ze sobą. Każdy w takim układzie miałby gwarantowane 2 rundy czyli 2 pojedynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugą opcję rozważam cały czas.

Pierwsza odpada, 11 osób się zapisało i 11 weźmie udział, nie będziemy tworzyć fikcji.

Edit

Co do Primów i Błonia - Jednak nie. jak Primy to i Ruchle a jak Błonie to i wszystkie Atlasy, Bałtyki itd.

Zostajemy tylko przy radzieckich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania:

1. Czy kwarce mogą brać udział ??

2. Kiedy i gdzie mamy umieszczać zdjęcia ??
- w galerii użytkownika i link do niego w poście

- na zewnętrznym serwerze i link w poście

Pytam oczywiście teoretycznie bo "z robotą jestem w lesie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli w opisie kategorii nie bbędzie wzmianki że ma to być zegarek mechaniczny to kwarca śmiało można wystawiać:-)
djęcia będziemy umieszczać w wątku czyli tutaj.
Zdjęcia, nie linki do zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

Nastąpiły zmiany planowanego układu "drabinki" - myślę że ostateczne -post 41

Dodatkowa szansa będzie w I rundzie, od ćwierćfinału już pucharowo. 

Mam nadzieję że nie będzie sprzeciwów co do takiego układu gry. 

Za chwilę wrzucę poglądową drabinkę.

 

post-47356-0-88208700-1386798537_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł z tym konkursem :) Szkoda, że zapisy już zamknięte, mógłbym spróbować chociaż dorobek zegarkowy u mnie z pewnością skromniejszy niż u większości kolegów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest 11 uczestników, więc 12-sty byłby super. RK7000 co Ty na to, w drodze wyjątku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.