Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rk7000

„Szybcy i martwi po radziecku” -Turniej

Finał Turnieju Szbcy i martwi po radziecku  

25 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie namówiłem Cię w tej edycji choć próbowałem ale cieszę się, że  Turniej jest pozytywnie odbierany.

Może będzie kolejna edycja jak będzie taka wola Forumowiczów Teraz juz jestem trochę bardziej doświadczony :P  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mamy zwycięzcę :)  GRATULUJĘ!!!! Przesyłka z nagrodą już spakowana i czeka na wysłanie :)

 

Przewidziana jest też nagroda za drugie miejsce. Czekam na szczegóły odnośnie danych adresowych. Jeśli dostanę na PW wszelkie informacje do godziny 14-tej to jest szansa, że przesyłki dotrą jeszcze jutro :)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregorian rządzi !!! Gratulacje dla wszystkich uczestników :)<br /><br />Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2<br /><br />

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagroda główna kalendarz KMZiZ 2014 oraz kilka niespodzianek powędruje do kolegi Gregorian :)  Poproszę o dane adresowe na PW!

 

Gdyby ktoś wyraził chęć posiadania kalendarza KMZiZ 2014 to można ów nabyć drogą kupna :)  :D  Temat tutaj: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/90561-kalendarz-biurkowy-na-2014-rok/page-9 Jeśli jeszcze dziś zrobicie przelew i wyślecie maila to kalendarz swobodnie powinien dotrzeć jeszcze w tym roku, a przy sprzyjających okolicznościach może nawet jutro :)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do Gratulacji dla Zwycięzcy :) Ale tak na prawdę Gratulacje należą się wszystkim, którzy brali udział w Turnieju.

Wielkie słowa uznania należą się Romanowi za organizację tej ciekawej rozgrywki. Ze swojej strony chciałbym Mu też serdecznie podziękować za zaproszenie mnie do grona Jurorów. Było to dla mnie wielkie wyróżnienie :)

Oczywiście należy przypuszczać, ze nie jest to ostatni taki Turniej w naszym dziale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie.

 

Chciałbym jeszcze raz podziękować wszystkim którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w Turniej.

Na początek wszystkim,  którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w Turnieju jako zawodnicy – stworzyliście doskonały klimat.

Dziękuję Jurorom -  Krzysiek_W, pmwas, sthool, wocio19 -  za fachowość i profesjonalizm.

Dziękuję Prezesowi KMZiZ  za wsparcie i ufundowanie nagród. Dziękuję również za nowy dział.

Koledze ladek22 – za wsparcie, no i za bezinteresowną pomoc w organizacji nagród.

Dziękuję również wszystkim oglądającym turniej – mam nadzieję że choć przez chwilę poczuliście dreszczyk emocji.

 

Wierzę, że Turniej dostarczył odrobinę rozrywki w czasie swojego trwania. Mam też nadzieję, że spełnił chociaż w części założenie główne – rozwijanie pasji zegarkowej.

Dramaturgii było sporo (za sprawą kwarców i ankiety finałowej)

 

Jeżeli kogoś uraziłem to proszę o wybaczenie i wyrozumiałość. Starałem się być obiektywny na tyle na ile umiem. Jednak organizacja takiego Turnieju wymaga dokładnego planowania ale mimo to czasami decyzję trzeba podejmować szybko.

Na pewno wiele jest do poprawienia ale mam nadzieję że szlaki już są odrobinę przetarte.

Wierzę że takie inicjatywy będą się pojawiały częściej i że uczestników będzie znacznie więcej.

 

Dziękuję Wszystkim i Życzę Wesołych Świąt :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako idea turniejów myślę że ciężko o lepszy początek. Wiadomo że piękne rodzi się w bólach ale tu tak naprawdę organizacyjnie nie było tak źle, a wręcz jak na pierwszy raz bardzo dobrze.

Pogratulować trzeba organizatorom że potrafili jakby z dnia na dzień stworzyć coś czego nie było oraz ogarnąć widzimisię i żądze krwi uczestników  :D

 

Tak sobie myślę po turnieju, w całej rozciągłości, że taki tasiemcowy-wieloetapowy turniej to może odbywać się raczej rzadko z przyczyn jakby obiektywnych, że nie każdy ma tak duże kolekcje z jednego tematu, żeby mieć czym walczyć w kilku bitwach.

 

Bo Gregorian znów to ma za dużo i oczopląsu dostał, nie wiedząc co wybrać na poszczególne walki  :D (skarżył się "biedaczysko" że nie było mu łatwo, hehe)

 

Ale do sedna...

 

Mogłyby się odbywać np co miesiąc pojedyncze walki w wymyślnych kategoriach wszelakich zegarków, nie tylko rusków, coby nie wyjść z wprawy.

Tu pole do popisu ma organizator.

Wtedy każdy miałby szansę albo coś wystawić albo oddać pole bez konsekwencji dalszej perspektywy walki.

 

Krótko mówiąc gratulacje dla Zwycięzcy, Organizatorów i Wszystkich Uczestników.

 

Wesołych Świąt  :rolleyes: 


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda jedynie, że nie było żadnego pojedynku o trzecie miejsce :) Ale poza tym to turniej świetny, zegarki palce lizać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie Panowie znać, gdy przesyłki z nagrodami do Was dotrą :)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje trofeum za v-ce mistrzostwo :))))))

Z takiego kubka kawa smakuje lepiej!!!! :)))) Dumny i blady popijam kawę i przeglądam najnowsze wątki na KMZiZ........

 

post-31719-0-09866800-1388787150_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blady kolega jest, bo kawę bladą popija ;) A swoją drogą…polecam kupno prawdziwego samowara produkcji radzieckiej, albo jeszcze wcześniejszego…herbata z niego smakuje wyśmienicie i każda kawa się schowa w kąt ;)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 A swoją drogą…polecam kupno prawdziwego samowara produkcji radzieckiej, albo jeszcze wcześniejszego…herbata z niego smakuje wyśmienicie i każda kawa się schowa w kąt ;)

 

Kiedyś, jak byłem dzieciakiem, to w domu było takie ustrojstwo - i to właśnie radzieckie. Ale nie służyło jako urządzenie kuchenne tylko jako ozdoba w pokoju gościnnym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prośbę Romana potwierdzam formalnie, że otrzymałem nagrody.

W przeciwieństwie do daktarina nie mogę się jednak z nich napić kawy :D no chyba że zwinę je sobie w rulonik. :D

 

Info fundatorom potwierdzałem od razu na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooo taaak...
jestem na stronie 2 z 33...
Rozważam możliwość wpisania się do akcji...
Spoglądam na datę: 11.12.2013 --->>> pogratulowałem sobie spostrzegawczości :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.