Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Pipen

Jaki kupic zegarek mechaniczny do ok 2 tys zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pipen

Zastanawiam sie nad kupnem: Atlantic Worldmaster lub Worldmaster 2 , Longines La Grande Classique z mechanizmem ETA 2892-A2, Roamer Competence Automatic ETA 2836-2, FC z mechanizmem ETA 2824-2, Mido Commander ETA 2836-2 Prosze o pomoc i uwagi ? :oops: Ktory z wymienionych wg was jest najsensowniejszy.??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłbym albo Longinesa z sympatii albo Mido, o ile to wersja z certyfikatem C.O.S.C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pipen

Mido z certyfikatem C.O.S.C to wydatek ok 3 tys zł.

A co przemawia za Longinesem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pipen, najsensowniejszy jest ten który Tobie najbardziej się podoba i najlepiej leży Ci na łapie :) Po prostu. Poczytaj trochę forum, dyskusji na podobne tematy było trochę i w sumie więcej zamieszania chyba wprowadzały niz pomagały :).

 

No cóż, nas pewno Longines (przede wszystkim) i Atlantic ze względu na rozpoznawalność będa najłatwiejsze w ewentualnej odsprzedaży - w Polsce.


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie dyskutuje, ale opierając się na takich samych subiektywnych (i krytykowanych) kryteriach, jak te które legły u podstaw moich wyborów podczas zabawy w piramidę prestiżu......

.......

 

wybrałbym Longinesa.

Powodzenia,

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też ... a jak nie to Mido !

 

No cóż, nas pewno Longines (przede wszystkim) i Atlantic ze względu na rozpoznawalność będa najłatwiejsze w ewentualnej odsprzedaży - w Polsce.

myślę że stawianie tych dwóch marek na równi jest dla jednej z nich mocno krzywdzącę :? ... ale "atlantiki" są w polsce niezwykłym fenomenem i trzeba je za to również docenić.

 

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
myślę że stawianie tych dwóch marek na równi jest dla jednej z nich mocno krzywdzącę :? ... ale "atlantiki" są w polsce niezwykłym fenomenem i trzeba je za to również docenić.

 

Piotrek, pisząc to miałem na myśli wyłącznie łatwość sprzedania zegarka na rynku wtórnym. tak jak bym napisał, że w polsce łatwo sprzedać Mercedesa i Skodę, to nie znaczy że stawiam te dwa samochody na równi.

W Polsce Atlantica sprzedać łatwo, łatwiej niż Mido na przykład :) Longines równiez jest marką znaną i też go łatwo sprzedać. To nie znaczy że kwestionuję "wyższość" Longinesa jako marki - dlatego dodałem "przede wszystkim". Ale przepraszam markę Longines jesli poczuła się urażona tym haniebnym porównaniem. :)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powielam zdanie kolegów- Longines albo Mido- ze wskazaniem na Longines'a :wink:

 

Pozdrawiam

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w realu jest tak ładny jak w katalogu, który dziś wyjąłem ze skrzynki (ze sporym trudem bo listonosz chyba nieźle walczył żeby go tam zmieścić), to ewidentnie stawiam na Longinesa. Bajka!

 

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...KUPUJ LONGINESa :!:

Ja też się na niego ustawiłem i wcześniej czy póżniej będę go miał :twisted: :!:

 

Chętnie będę Cię o Niego pytał. POLECAM!

A poza tym to dobry KALIBER!

 

Pozdrawiam


Jarosław Urbanowicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość qlin

Hm...

pewnie nie powinnam sie odzywać (czytaj: wymądrzać ;-) bo jestem nowa, ale...

nie mogłam się powstrzymać...

Do rzeczy - jeśli nie zależy ci na tym żeby miec przede wszystkim "rozpoznawalny" = prestiżowy zegarek, na polskim rynku, to polecam cos niszowego, czyli Speedbird (Automatic Pilot Watch, Model PRS-7, automatic)

 

http://www.timefactors.com/speedbird.htm

i różne inne zegraki oferowane na tej stronie.

 

Ja kupiłam Speedbirda w prezencie mężowi, więc widziałam go w naturze, jest śliczny ( w tym kontekście mówię o zegarku ;-).

Przy okazji - przeprowadzenie transakcji ineternetowej bezproblemowe, bo właściciel (i autor!!! zegarak) akceptuje karty kredytowe.

pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z timefactors wybrałbym Dreadnought`a

piotrek

 

Całkiem niezla konkurencja dla Rolexa Sea Dweller.

Szkoda, ze chyba się go nie da kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... tyle że 3 razy cięższa :(

... no i chyba szykują nową wersję

 

 

piotrek

Fakt, ponad 260 g.

Kawał stali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.