Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość marba6

gdzie zdobyć zegarek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marba6

Z lektury Forum dowiedziałem sie jak duzym problemem dla nas wszystkich jest nabycie nowego cudenka- i allegro i e-bay i inne nie sprawdzaja się :cry: . poznałem to także na swojej skórze :cry: .

Ale mam pomysł -czekam na komentarz do niej.

Od pewnego czasu kupuje zegarki od znajomych zegarmistrzów tzn dwóch.

Ludzie do nich przychodzą -przynoszą różne zegarki- a wsród nich zdażaja się perełki.

SPRÓBÓJCIE

PZDR mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość artpl

Nie jestem o tym przekonany, na niektóre marki można by czekać naprawdę długo, życia by zabrakło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj zegarmistrz wie, że ciekawe obiekty nalezy dla mnie zostawiac, chociaz tak jak napisał Artur jesli chce coś konkretnego to szukam tego inną drogą bo tak mógłbym sie nie doczekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marba6

mam to szczescie lub nie ze mieszkam w w-wie , gdzie zegarmistrzów jest wielu, ja z kilkunastu obiecujacych wybrałem trzech i nie jest to deszcz zegarków ale pojawiaja sie ciekawe :) raz na miesiąc pojedyńcze zegarki warte grzechu i czekania .

Zawsze to lepsze niz Koło lub aukcje . :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie w niedziele wybieram się na Koło. U zegarmistrza jest bezpieczniej, ale też dużo drożej. No risk no fun, jak mawiali starożytni Rzymianie :)

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marba6

:) chodze na koło od kilku lat (Ładnych) i nie wiem czy się zgodzicie ale repertuar znacznie sie skurczył i teraz jest to rzeczywiście fun and risk ( moze tylko) :?:

Pytanie do innych MZiZ czy w innych miastach bywaja tego typu bazary staroci - ja wiem ze wy macie tam monopol ale ja obiecuje że jezeli tam trafie to przypadkiem i przejazdem.

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.