Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Pipen

Gdzie w Polsce mozna kupic ORIS'a

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pipen

Czy można w Polsce kupić zegarek ORIS Big Crown? Czy w Warszawie jest jakieś miejsce gdzie można to dostać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Oris niestety nie ma w Polsce swojego autoryzowanego przedstawiciela, także może byc problem.

Proponuję zapytać Władka, może On coś na to poradzi :wink:

 

Pozdrawiam

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Szukam Orisa już od jakiegoś czasu (Modern Classic). Niestety na stronie producenta nic nie piszą o przedstawicielstwie w Polsce. Powiem więcej - jeżeli wypełnisz formularz z wnioskiem o przesłanie katalogu, to na liście krajów do których katalogi wysyłają Polski też nie znajdziesz.

Mimo to tydzień temu wypełniłem formularz. W komentarzach zapytałem o perspektywy pojawienia się zegarków w Polsce, jaki i o możliwość kupienia ich w obecnej sytuacji. Odpowiedzi jak na razie brak.

 

Może cały czas szukają na mapie Polski :)

 

Jak tylko odpiszą, to dam znać.

P.S.

Jeden znany zegarmistrz, co to siedzi sobie na ulicy Złotej i naprawia zegarki, powiedział mi dzisiaj, że na targach zegarków widział ORISY w ofercie polskiej firmy, ale nie pamięta jaka to firma i było ich raptem kilka sztuk:(

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka od Orisa dotarła. Niestety zaczynam do nich tracić resztki i tak już nadwątlonego szacunku. Niedość, że katalog jest słabiutki (totalny brak opisu zegarków), to na dodatek nie odpowiedzieli na żadne z moich pytań. Nawet nie wysilili się na standardowy list przewodni.

Przekroczyli natomiast wszelkie dopuszczalne normy załączając fakturę za przesyłkę :!: na kwotę 1,30 CHF, którą chyba w ramach wspierania krajów III Świata postanowili wielkodusznie sami opłacić.

Jak już chcą pokazać jacy są chojni, to niech wystawią fakturę na 50 CHF i ją pokryją, albo niech prześlą zegarek w prezencie, ale za taką jałmużnę to ja serdecznie dziękuję. Żadna z firm, które przesłały mi katalogi jeszcze tak nisko nie upadła.

Zamiast się cieszyć z wymażonej przesyłki i zacierać ręce na myśl o zakupie Orisa Modern Classic (którego w katalogu wogóle nie ma) lub Artelier Date, musze się rozejżeć za nowym obiektem pożądania :shock:

Szkoda gadać.

 

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie mówiąc- jestem zdziwiony :shock:

 

Pozdrawiam

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadziwiajace ze tak cie potraktowala firma Oris

ale przykre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Oris niestety nie ma w Polsce swojego autoryzowanego przedstawiciela, także może byc problem.

Proponuję zapytać Władka, może On coś na to poradzi :wink:

 

Pozdrawiam

Marcin

 

Nie wiem czy to jest przedstawiciel Orisa, ale w sklepie jubilerskim Yes we Wroclawiu maja zegarki Oris, i to calkiem sporo.

 

Tu sa Orisy napeno:

 

http://www.yes.com.pl/salon.php?id_salonu=...iasto=Wroc%B3aw


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mik

Na pewna sa w wa-wie w CH Arkadia w jednym z tzw salonów na parterze, nie pamietam jak się to miejsce nazywało ale mają całkiem dobre zaopatrzenie.

 

pzdr

mik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz Paluszek

Arkadia: butik "Excelsior" vis a vis Leroy Merlin (bardzo marny wybór)

 

jeżeli tylko możecie - kupujcie w Stanach - radzę z całego serca (zapłacicie ok. 50% ceny)

najlepiej przez znajomych lub osobiście (bez cła i dodatkowych kosztów)

lub www.bernardwatch.com albo po prostu www.ebay.com

 

fan Orisa 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spory wybór Orisa jest we Wrocławiu w sklepie pana Dolińskiego na pl. Uniwersyteckim. Z tego co wiem jeśli jakiegoś modelu nie ma to bez problemu sprowadzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem Orisy w Rzeszowie w CH Plaza. Ok. 10 modeli. W tym samym salonie facet ma też kilka zegarków Revue Thommen. Ogólnie byłem pod wrazeniem że takie firmy pojawiają się w mojej okolicy.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Plazie wlasnie niedawno sie pokazaly Orisy, w przeciagu ostatnich 14 dni.


E===Antea====>

E===Samurai===>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...)Przekroczyli natomiast wszelkie dopuszczalne normy załączając fakturę za przesyłkę :!: na kwotę 1,30 CHF, którą chyba w ramach wspierania krajów III Świata postanowili wielkodusznie sami opłacić.

Stary post, sprzed ponad roku, ale dopiero teraz trafiłem...

:shock: Toż to działanie samobójcze, antymarketingowe! :? Za takie coś szacunek straciłby u mnie nawet Patek czy Vacheron...

To już lepiej, by nic nie przysyłali (zresztą, PP i VC nie przysyłają)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Arkadia: butik "Excelsior" vis a vis Leroy Merlin (bardzo marny wybór)

 

jeżeli tylko możecie - kupujcie w Stanach - radzę z całego serca (zapłacicie ok. 50% ceny)

najlepiej przez znajomych lub osobiście (bez cła i dodatkowych kosztów)

lub www.bernardwatch.com albo po prostu www.ebay.com

 

fan Orisa 8)

popieram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

wilku, znasz ten bernardwatch.com?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wilku, znasz ten bernardwatch.com?

nie :) Ale popieram szukanie po neci i kupowanie gdzie najtaniej. Jak w USA jest 2 razy taniej to po co przepłacac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

uważaj więc, bo najtaniej było na moonlightwatches.com i okazło się, że to szwindel był. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.