Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pan Igor

Hobby inne niż zegarki? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Mnie oprócz zegarków pasjonuje jeszcze muzyka (w wymiarze audiofilskim), lubię też pióra, interesuję się ekonomią, polityką, sportem no i oczywiście informatyką - po trosze z racji wykonywanego zawodu, a po trosze z zamiłowania. Kobiet nie traktuję w kategoriach hobby, bo słowo hobby bardziej odnoszę do przedmiotów materialnych. Jedna kobieta, która kocha w zupełności wystarczy. Na więcej mnie finansowo nie stać :wink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kobiet nie traktuję w kategoriach hobby. Jedna, która kocha w zupełności wystarczy.

 

A co zrobić z dwoma, które kochają ? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
A co zrobić z dwoma, które kochają ? :roll:

 

Właśnie doprecyzowałem swojego posta ;). Jak dwie kochają, to chyba trzeba dokonać jakiegoś wyboru co by jednej z tych dziewczyn nie marnować czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dwie kochają, to chyba trzeba dokonać jakiegoś wyboru co by jednej z tych dziewczyn nie marnować czasu.

 

Oczywiście ;)

 

Z mojej strony to tylko czysta teoria :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz Paluszek
Jak dwie kochają, to chyba trzeba dokonać jakiegoś wyboru co by jednej z tych dziewczyn nie marnować czasu.

 

Oczywiście :D

 

Z mojej strony to tylko czysta teoria ;)

 

kwestia samoorganizacji i priorytetów, znam takich, którzy ciężko pracują aby żadna z partnerek nie marnowała czasu :D:):)

 

z tego to nawet mógłby się wydzielić wątek ARS AMANDI :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kwestia samoorganizacji i priorytetów, znam takich, którzy ciężko pracują aby żadna z partnerek nie marnowała czasu ;):D:)

 

Widzę, że sprawa zaczyna krążyć wokół polityki. :D:)


Dawaj czasy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zainteresowań to, poza zegarkami oczywiście ;), wymienić mogę: politykę (z racji wykształcenia), fundusze strukturalne oraz pomoc osobom niepełnosprawnym (z racji zawodu wykonywanego obecnie), historię (miłość moja od czasów dziecięcych), militaria oraz sport (brakuje jeszcze troski o pokój na świecie i czyste środowisko :D :D ). Lubię bardzo także poczytac coś sobie ale moje gusta raczej są na poziomie literatury popularnej, absolutnie nie czytam niczego "ambitnego", po prostu wolę poczytać Pratchetta

czy Cusslera niż noblistów. Z przedmiotów materialnych nie kolekcjonuję nic (nawet moje zegarki trudno nazwać kolekcją :), kolekcję to ma np. Wocio czy Darek). To by było tyle :)


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli o mnie chodzi, to poza czasomierzami kolekcjonuje biala bron (szable, noze; wspolczesne, jak i te starszej daty), broni palnej (tak tej okreslanej mianem antycznej, jak i tej nowoczesnej dlugiej i krotkiej; wszystko oczywiscie legalnie i za odpowiednim pozwoleniem na posiadanie tego typu broni) i niemieckich (glownie) memorabiliow z czasow 2-giej wojny sw. (militarne pamiatki, medale, odznaczenia, etc...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Aikido

- Żagle (również cała żeglarska "otoczka")

- literatura - głównie niezbyt ambitna, wcześniej wspomniany Pratchet i jemu podobni

 

Kolejność przypadkowa ;)


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kino i muzyka filmowa.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sport /jako kibic/, czyli żużel!!!! ;)

Podróże- zawsze i wszędzie...

Marketing- teoria, zaraz potem praktyka...

Sport /jako praktyk/, czyli tenis ziemny, czasem squash, siłownia, sauna...

Psiaki...moja Lenusia w szczególności :D

Hmmm, mam "trochę" perfumów, czy to hobby nie wiem, ale coś tam na rzeczy jest :oops: :wink:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zainteresowania, hobby, to oprócz zegarków oczywiście - to na pewno sport.

Oczywiście nie wszystkie dyscypliny. Stosownie do okoliczności (olimpiada, mundial), będzie to lekkoatletyka, piłka nożna, itp. Ale tylko na pozycji nr. 2.

Numer 1 niezmiennie zajmuje rugby.

Moimi idolami są All Blacks, czyli reprezentacja Nowej Zelandii. Oczywiście mam na myśli ruby 15-to osobowe.

Kto widział Hakę "odtańczoną" na boisku przed meczem, ten wie o czym mówię. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Literatura fantasy

Fotografia cyfrowa

Telefonia komórkowa

Zegarki

Pióra

;)


Jestem tym co myślę...

Norbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turystyka, w szczególności turystyka rowerowa,

Historia - z racji wykształcenia,

Polityka i społeczeństwo - pierwsze z chęci chyba szybszego zawału ;) drugie bardziej zawodowo,

Historia sztuki ze wskazaniem na architekturę,

Literatura,

Postęp naukowy,

Ciekawość świata :wink:


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin99

oprócz zegarków:

- motoryzacja

- elektronika (troszke sprzęt audio, komputery, itp.)

- biologia (hoduje sukulenty - w pokoju mam grubo ponad 20 kaktusów)

- mam 3 klasery znaczków + ilość swietnych znaczków (bezpiecznie zapakowanych) na kolejne 4-6 klaserów)

- turystyka (głównie górska... ale i także ogólnie) - mój kierunek studiów - turystyka rekreacja

- ogólna ciekawość świata, nowych technologii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin99

znaczki różnie...

tematyka różnorodna... zarówno polskie jak i zagraniczne...

o ile posiadam serie kładę je razem, jeśli - to nie...

ogólnie dzielę na klasery - te polskie w jednym, te zagraniczne w innym...

jesli moja sytuacja z pracą sie wyrówna - to jakiejś tam przyszłosci (po zakupie zegarka ;) ) mam zamiar dokupić klasery i załadować znaczki które czekają w kopertach...

 

tematyka jak wspomniałem rózna:

przykłady:

 

- seria królów polski

- seria kolejarska

- seria z psami/kotami/koniami

- zagraniczne serie w tej też tematyce

- różne inne - ryby/igrzyska olimpijskie/jesli sie nie myle to jakis z zegarkiem też sie znajdzie ale nie wiem gdzie bo jest tego dosłownie setki :wink: /ozdobe zastawy stołów/samochody/znane osoby/wydarzenia historyczne...

dodatkowo znaczki z limitowanych serii :wink: - dam moze taki prosty przykład - 2 limitowane srebrne znaczki z papieżem...

 

najstarszy znaczek jaki mam znalazłem w starych nutach taty (tata jest z zamilowania a także praktycznie muzykiem :wink: ) nie pamietam dokładnie - ale z 18xx ...

 

byłem zapisany do towarzystwa filatelistycznego...

 

przyznam szczerze, ze przed chwilką wyciągnąłem cyfrówke, pstryknąłem kilka fotek z klasera... ale imageshack nawala... - a bardziej mi net powoli chodzi i lipa z pokazu :?

 

z dodatkowych zainteresowań dodam, że lubie fotografować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin99

przyznam Ci, ze aż tak w temacie obcykany nie jestem :wink: zbieranie znaczków dla mnie nie było czymś takim jak zegarki - czyli poznawanie manufaktur, modeli, itp. :wink: po prostu zbierałem, miałem możliwość dostania od wujka jego kolekcji - i tak stałem sie posiadaczem trochę starszych znaczków... a reszta była zamawiana przez filatelistyke...

znaczki mi sie do dziś bardzo podobaja, ale od dłuższego czasu ani nie uzupełniałem kolekcji ani nic... wiec dobrym znawcą w temacie nie jestem...

 

ale jak powiesz jaki to był znaczek to bede jedną rzecz wiecej wiedział :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01

Moim wielkim hobby jest jazda rowerem. W okresie zimowym (lub bardziej miesiącach listopad-luty) 500km miesięcznie. Miesiące letnie (pozostałe) 1000 km miesięcznie ;) Nie zawsze mi to wychodzi, ale staram się :D

 

Chciałem wysłać zdjęcie mojego ulubionego roweru do jazdy po szosie w okresie zimowym, ale coś mam problem i mi strona wygasa. Mam 3 rowery tj szosowy BIANCHI i pozostałe 2 firmy GIANT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.