Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pmwas

нержавеющая сталь

Rekomendowane odpowiedzi

Poljocik fantastyczny, można chyba zaryzykować stwierdzenie, że to protoplasta stalowych de Luxe'ów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poljot nierżawiejka najdroższy zegarek z mojej ostatniej paczki.Po rozpakowaniu zauważyłem ,że szkiełko ma zj...ne :( ,ale to tylko faktura typu canvas na tarczy :) 

post-67292-0-71818400-1391652458_thumb.jpg

post-67292-0-56520500-1391652470_thumb.jpg

post-67292-0-78132800-1391652483_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIezły cukiereczek, jeszcze na deklu ma "FOREIGN", tarczę też pierwszy raz widzę.
Można spytać kolegę gdzie można takie skarby upolować ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIezły cukiereczek, jeszcze na deklu ma "FOREIGN", tarczę też pierwszy raz widzę.

Można spytać kolegę gdzie można takie skarby upolować ??

Wszystkie moje zegarki kupiłem w Stanach,lub ich terytoriach zależnych. Koperty ze stali stosowane w niewielkich partiach eksportowych były sprowadzane do Moskwy ze Szwajcarii,dlatego na deklu jest napis "foreign" i  "zakrutka" na nietypowy klucz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja taki napis na stalowych poliotach najczęściej widywałem na aukcjach u sprzedawców z UK


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupie tej Sekondy miałem spore wątpliwości co do koperty .Według wszelkich katalogów powinna być chromowana. Zdjęcie do oferty było kiepskiej jakości,ale cena niska i w opisie Stainless Steel jak byk, toteż zaryzykowałem.Dzisiaj przyszła paczka,a potem 10 minut polerki blue magic+10minut magic eraser i takie efekty-(pierwsze zdjęcie z ogłoszenia) 

post-67292-0-56242000-1392511471.jpg

post-67292-0-32231200-1392511523_thumb.jpg

post-67292-0-52732700-1392511545_thumb.jpg

post-67292-0-18644200-1392511556_thumb.jpg

post-67292-0-77295400-1392511568_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to moje stalowe cacko :)

 A jak z lumnią w tych Poliotach, ma jeszcze chęci do świecenia ?  :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy nabytek - pierwszy Poljot w stali, ale zapewne nie ostatni:
 

poljot55g03

poljot55g07


Posiadane zegarki : Pierre Ricaud kwarc, Casio Edifice EF-305 1A, Rakieta "UFO" z lat 80, Wostok Komandirski z lat 70, Poljot garniturowiec, Mołnia pasówka współczesna (werk 3602)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, 55g <marzyciel> ...jeżeli można spytać-zmieściłeś się w 2-cyfrowej kwocie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale Wam zazdroszczę!!! większość zegarków to Poljoty, jak widzę, a ja lubię Poljoty Przygarnęłabym wszystkie! ps. to 55 g  tak drogo chodzi? czaję się na jednego własnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mhu, agnieszka- niestety nie, ale też nie nastawiałem się na 2 cyfrową kwotę - ceny są jakie są , i  trzeba mieć wielkiego farta żeby trafić 55g poniżej 100zł. Zwykle takie zegarki widywałem w stanie "do konserwacji", który mógł znaczyć równie dobrze "do remontu".
Ten udało mi się naprawdę okazyjnie kupić, gdyż nastawiałem się na kwotę o co najmniej 50 procent wyższa od ceny faktycznego zakupu.

Dodatkowo cieszy mnie fakt, że zegarek oprócz całkiem dobrego stanu wizualnego jest mechanicznie "tuż po konserwacji", co potwierdził zaufany zegarmistrz.


Posiadane zegarki : Pierre Ricaud kwarc, Casio Edifice EF-305 1A, Rakieta "UFO" z lat 80, Wostok Komandirski z lat 70, Poljot garniturowiec, Mołnia pasówka współczesna (werk 3602)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem poljota 55g czarnucha za 20zł kilka miesięcy temu :) w pełni sprawny a do wyglądu też nie można się przyczepić. Muszę mu tylko zafundować polerkę koperty, ale to jak znajdę czas.

post-59104-0-23679900-1394223951_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie zjawił się drugi garniturowy stalowiec . oj cieszy oko że ha ha mimo ze tarcza nie jest w idealnym stanie . fotka cyknięta na szybko bo nie mogłem się powstrzymać żeby czekać do jutra

post-34995-0-90914400-1394226224_thumb.jpg


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potraficie człowieka zdołować... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie zjawił się drugi garniturowy stalowiec . oj cieszy oko że ha ha mimo ze tarcza nie jest w idealnym stanie . fotka cyknięta na szybko bo nie mogłem się powstrzymać żeby czekać do jutra

Piękny Wostoczek Gratulacje.Wysoki poziom wykończenia koperty  wskazuje na jej szwajcarskie pochodzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

llcoolm - tak jak pisałem : aby kupić 55g poniżej 100 trzeba mieć farta :) Ty miałeś i oczywiście gratuluje pięknego "czarnucha" :) 


Posiadane zegarki : Pierre Ricaud kwarc, Casio Edifice EF-305 1A, Rakieta "UFO" z lat 80, Wostok Komandirski z lat 70, Poljot garniturowiec, Mołnia pasówka współczesna (werk 3602)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Farta już wykorzystałem więc za niebieskiego przyjdzie zapłacić jego rynkowa wartość :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego stalowego poliota - ktoś wie dlaczego mechanizm jest bez oznaczeń ???? Zegarek stary bo koperta jeszcze 33mm bez koronki i pasek 16mm więc to chyba te stare jeszcze polioty ??? wypowiedzcie sie bo ja nie wiem niestety nic na temat

post-68206-0-04008800-1394524058_thumb.jpg

post-68206-0-23905500-1394524067_thumb.jpg

post-68206-0-52641000-1394524074_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno się w stalowych nic nie działo to ja pokażę swój nowy nabytek-zabytek 

post-67292-0-25909300-1395764301_thumb.jpg

post-67292-0-83974700-1395764324_thumb.jpg

post-67292-0-91740000-1395764350_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje,Bardzo interesujący Poljot możliwe ze jeden z pierwszych całkowicie radzieckich stalowych..Ciekawy jestem jaki ma werk z diamentowym czy pentagonalnym logo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super . moim zdaniem jeden z najładniejszych poljotów . może kiedyś uda się takiego zdobyć . gratulacje Yorki


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.Ciekawy jestem jaki ma werk z diamentowym czy pentagonalnym logo??

 

 

Sam jestem ciekaw - pochodzi od pierwszego właściciela i nigdy nie był otwierany, a ja nie zamierzam tego czynić, gdyż jest bardzo punktualny i może lepiej nie będę w nim grzebał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.