Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pazuzu

G-Shock GD-350

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda, mały to on nie jest, ale dzięki temu wydaje się bardziej wytrzymały. Jak Ci pasują skrzydełka? Wiem, że są osoby, którym się to rozwiązanie nie sprawdza. Dla mnie akurat na duży plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrzydełka są super. Tym bardziej, gdy zapnie się zegarek troszkę zbyt luźno. Potrafią dobrze utrzymywać kopertę na nadgarstku. Zapobiegają przemieszczaniu się zegarka po nadgarstku. Mnie osobiście jest to na bardzo duży plus. No i wyrywają włoski. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi skrzydełkami to zależy jaki kto ma nadgarstek. Mnie skrzydełka w tym modelu przeszkadzały, zegarek mi się przez nie obracał i mimo że ciasno zapiętych zegarków nie noszę to mi się wrzynały w nadgarstek, tak jakby trochę za krótkie były. Te w Mudmasterze są o wiele lepsze.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie na szczęście nie uwiera, z czego bardzo cieszę się. Tak jak piszesz. Wszystko zależy od nadgarstka, jego kształtu i wymiarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie skrzydełka mega wygodne na nadgarstek ok 19 cm. Mam wersje w pozytywie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Was ale mnie niesamowicie jarają wibracje w tym zegarku - super się aprawdzaja jako SIG. Szkoda ze nie ma ich w innych modelach G-Shock.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też prawie 19 cm! :) 

Jak ta wersja pozytywowa? Podoba Ci się? Nie mogłem oglądać filmików z tą wersją, bo bardzo mnie irytowała, hehe. Tak, wibracje są super. Tym bardziej przydają się w miejscach, w których nie usłyszymy dźwięku, bo jest zdecydowanie za głośno. Szkoda, że nie ma, ale ma się przynajmniej świadomość, że jest to prawie jedyny zegarek G-Shock, który posiada tę funkcję. Jest chyba jeszcze jakiś jeden. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię nieco ten wątek. Są tu jeszcze jacyś zwolennicy "trzystapięćdziesiątki"?

Do mnie dziś o taki dotarł :)

 

41406332845_94393ef031_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam w negatywie, tak GD350 obok G7710 to dwa najczytelniejsze negatywy ze zlotymi cyframi, obok nich jest tez swietny DW5600HR z tym ze ten ma biale cyfry na granatowym tle, jego fotke zamiescilem w watku liczymy kwadraty11834279_DSCF1314.JPG11834280_DSCF1313.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze tutaj wkleję małe porównanie czytelności wyświetlaczy w negatywie i pozytywie w kiepskim oświetleniu. Wystarczy, że negatyw chwyci nieco światła pod odpowiednim kątem, a staje się, można by zaryzykować stwierdzenie, że nawet bardziej czytelnym niż w pozytywie. Nie jestem pewien, bo tylko na zdjęciach widziałem, ale chyba również GW-2310FB (cały czarny) ma podobny wyświetlacz, co w GD-350 w negatywie.

 

40502876720_da34cae19e_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo, halo, czy właściciele "bzyczka" pozbyli się zegarków? ;)

 

43235486562_68873cf665_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clusca świetne foto , można prosić w 2560x1080 bo na tapecie wyląduje.


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo, halo, czy właściciele "bzyczka" pozbyli się zegarków? ;)

 

Bzykany alarm ma ogromne zalety jak dla mnie... to jeden z zegarków, który na pewno "zostaje".

 

IMG_6776.JPG


Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy Ty to ten sam PiterM z serwisu na N, ale sądząc po exifie chyba tak ;)

 

Co do Vibratora, to MZ powinni go "wkładać" do znacznie większej ilości zegarków. Naprawdę przydatna funkcja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, znalazłem tą recenzję. Zabieram się za czytanie... i oglądanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo, halo, czy właściciele "bzyczka" pozbyli się zegarków? ;)

Clusca, popieram zdanie kolegi @GeRmAnOs - zacna Ci grafika wyszła.

 

Czy mógłbyś zmontować coś podobnego z Mudmasterem GWG-1000?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam zamiar kupić ten zegarek. boję się o wielkość. mam nadgarstek 17-17,5 cm. boję się, że będzie za duży. myślę też nad gw5610. ktoś mądrze sie wypowie odnośnie wielkości? dodam, że noszę bluzy z lekkim ściągaczem na dole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HaveFun

Mam nadgarstek 16.5 cm i leży idealnie. Z bluzą bedzie ok ale pod kurtkę nie da rady go schować aby było wygodnie. Miałem też kostkę i ona była wygodniejsza ale wizualnie imo gorsza.

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurtkę raczej spokojnie schowam. preferuje luźniejsze.  boję się też latem żeby śmiesznie nie wyglądał na gołej łapie. chwilę jeszcze porozmyślam który wybrać...

 

Czy po czasie użytkowania kupilibyście mniejszy zegarek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HaveFun

Na wiosnę i lato GD na zimę i jesień GWM :) A tak na poważnie to wybieram ten pierwszy. Kupiłem go za szybki dostęp do timera który wykorzystuje przy robieniu dripa no i chęc posiadania 1 negatywa. Ten zegarek ma chyba najlepszy negatyw na rynku.

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówiony. jak będzie za duży to wymienię na kostkę lub......będę miał dwa. w domu powiem, ze drugi znalazłem na ulicy więc nic nie kosztował ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz zadowolony. GD-350 to naprawdę świetny zegarek :) Chociaż gdybym miał wywierać: GD-350, czy GW-M5610, to pewnie wybrałbym ten drugi, ale tylko dlatego, że jest bardziej uniwersalny, zmieści się bez problemu pod każdym mankietem, ma solar i radio, więc jest dla mnie bardziej logicznym wyborem, jeśli mowa o jedynym zegarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.