Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

martinpl

Prośba o ocenę zegarka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowych forumowiczow :)

 

CITIZEN AV0020-55H ECO-DRIVE TYTAN SZAFIR

citizen2100-tit.jpg

 

 

Zainteresowal mnie ten zegarek, czy ktos moze wyrazic swoja opinie o tym zegarku?

 

Szukam czegos na bransolecie, mechaniczne lub kwarc. Do tej pory od 8 lat Casio MTA 1001

 

Pozdrawiam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POwiotoł

Macałem przez chwilę i sam zegarek jest według mnie super: spory ale stosunkowo lekki (tytan).

Eco drive - teoretycznie bezobsługowy, praktycznie musiałbyś przeszukać archiwum tego i innych for zegarkowych.

Tarczę ma według mnie przeładowaną, ale rozczytać godzinę się dało :) :)

 

Jako paskorób widzę w nim wieeelką wadę: zdany jesteś na bransoletę (bo chyba nie ma adaptera pod tego typu mocowanie). Ale skoro szukasz na bransoli to spox :(


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najładniejszych modeli Citka jakie widziałem. Uwag! Duży! Świetny mechanizm, ładny projekt tarczy i koperty, kawał zegara :) Czy tarcza przeładowana to oczywiście kwestia gustu, choć ze wszystkich wersji kolorystycznych ta tarcza wydaje mi się najbardziej "ok".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko niestety jedyny minus to ten tytan :)

wg mnie metal miękki brzydki i szajsowaty.

Zaraz będzie pewnie cały porysowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za glosy, pogrzebalem troche w internecie, poszedlem do sklepu i faktycznie zaczyna uwierac mi ten tytan... jakis taki lekki ten zegarek, no i z czasem nabiera sporo mikro-rys...

 

za to zobaczylem Tissota PRC 200 na bransolecie (wersja bez chronografu) i powiem szczerze ze przypadl mi do gustu, no i cena sensowna (tak mi sie wydaje - bo okolo 900zl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.