Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content on 03/02/26 in all areas

  1. 35 likes
  2. 33 likes
  3. 32 likes
  4. 32 likes
  5. 31 likes
  6. 30 likes
  7. 30 likes
  8. 29 likes
  9. 29 likes
  10. 29 likes
  11. 29 likes
  12. 29 likes
    Byc moze jeden z ostatnich zegarkow od B&M na mechanizmie od grupy Richemont.
  13. 29 likes
  14. 27 likes
  15. 27 likes
    Wysłane z mojego SM-G780F przy użyciu Tapatalka
  16. 27 likes
  17. 26 likes
  18. 25 likes
  19. 25 likes
  20. 24 likes
  21. 24 likes
  22. 24 likes
  23. 23 likes
    Afirmuję wiosnę, więc Sumo w wiosennych barwach 😎
  24. 22 likes
  25. 22 likes
  26. 22 likes
  27. 22 likes
  28. 20 likes
    Dziś mija 20 lat od mojego wstąpienia w szeregi Forumowiczów. Nie ukrywam, czas spędzony tutaj jest do dla mnie ważnym elementem życia, a przyjaźnie zawarte tutaj pozostaną na zawsze. Pozdrawiam wszystkich i załączam fotkę, od czego się to wszystko zaczęło. P.S. Omega nadal jest i zostaje ze mną do końca! 😉
  29. 20 likes
  30. 20 likes
  31. 20 likes
  32. 20 likes
  33. 20 likes
  34. 20 likes
  35. 19 likes
  36. 19 likes
    Dzień dibry [emoji846] Wysłane z mojego 23127PN0CG przy użyciu Tapatalka
  37. 17 likes
  38. 16 likes
    Tak zwany klasyk. Jeden z najbardziej udanych zegarków spośród tych, które miałem okazję przewalić przez swój nadgarstek. Jest nudny, fakt. Ale - mimo rozmiaru - wygodny. Czytelny. Spójny. Niezawodny. Jedyne, czego mogę się czepnąć, to luma. Ale i tak, gdybym był jednozegarkowcem, to pewnie bym chodził codziennie właśnie z tym big mako.
  39. 16 likes
  40. 16 likes
  41. 16 likes
  42. 16 likes
  43. 15 likes
  44. 15 likes
  45. 14 likes
  46. 13 likes
    Proszę bardzo 🤗🤗🤗
  47. 13 likes
  48. 13 likes
  49. 11 likes
    Wskakuję do klubu z moim Jagermeisterem Geophysic.
  50. 11 likes
    Guten abend 😃 Nie wiem, czy można mój zakup uznać za "nowy", bo o "nowości" w tym wypadku mówić nie można, lecz dla mnie to po prostu wartość sentymentalna. Otóż udało mi sie nabyć czasomierz, jakiego mój ŚP Tata używał, kiedy byłem gówniarzem i mialem zero pojecia o zegarkach. Nie mniej jednak zapamietalem ten charakterystyczny kształt koperty i dziwne wskazówki. Po 40 latach dowiedziałem się, jak to z marką "Glashutte Original" bylo w czasach komunizmu i.... zapragnąłem wejść w posiadanie takiego zegarka. Co się stało z modelem, który miał Tata, nikt nie wie, zapewne sprzedał (ale mam zero pojecia kiedy i jak), bo potem z dumą nosił podróbkę Varechona Patrimony. I dopiero ja sam uświadomiłem go, ze to podróba, bo nigdy nie widziałem Patrimony w wersji quartz. Nie wiem też skad Tata miał ten Glashutte, ale chyba w latach 70tych, to był bardzo popularny model, szczególnie na Śląsku, choć ani ja ani nikt z mojej rodziny nikogo w tym regionie nie ma i nie miał. Dodalem mu pasek w wersji "Harris Tweed" (mam słabość do tego stylu) i... cóż, pewnie pierwszy i ostatni vintage watch w mojej kolekcji...

Patroni Stowarzyszenia



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.