Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content on 12/04/2021 in Posts

 1. 5 likes
 2. 2 likes
 3. 2 likes
 4. 2 likes
 5. 2 likes
 6. 2 likes
 7. 2 likes
 8. 2 likes
 9. 1 like
  Mamy grudzień, a więc miesiąc, który kojarzy się ze Świętami, a co za tym idzie z prezentami. Podążając za sugestią jednego z uczestników konkursów fotograficznych postanowiliśmy zrobić Wam drobny prezent- niespodziankę😁 Zabawa jest następująca: w tym temacie możecie zgłaszać swoje pomysły na tematy konkursów fotograficznych. Puśćcie wodze fantazji, pomyślcie co chcielibyście pstryknąć albo zobaczyć i zgłaszajcie swoje pomysły w postaci gotowych tytułów. Tematy zbieramy do 20.12. Później uruchomimy głosowanie, w którym wybierzecie spośród zgłoszonych pomysłów temat na styczeń 2022. Kolejny pomysł jest taki, aby zwycięzca konkursu mógł zaproponować temat na kolejny miesiąc. Jeśli nie będzie chciał albo zabraknie pomysłu, to my z @Masu oczywiście coś wymyślimy 🙂 Jednak uważamy, że będzie to fajny sposób żebyście mieli realny wpływ na to, co się w konkursach fotograficznych dzieje. Wiemy, że czasami macie w galerii super zdjęcie, albo w głowie świetny pomysł, ale trudno je dopasować do podawanych przez nas tematów. Teraz będzie szansa na zrealizowanie wszystkich zdjęć, które gdzieś tam czekały na swoją kolej😀 Jeśli taka forma nie przypadnie wam do gustu, to oczywiście możemy wrócić do starych zasad. Mamy jednak nadzieję, że rękawica zostanie podjęta i pojawi się mnóstwo ciekawych tematów.
 10. 1 like
 11. 1 like
 12. 1 like
 13. 1 like
  Trudno uwierzyć, że od mojej rejestracji tutaj na forum mija dziś 10 lat. Pamietam trochę moment rejestracji. Wtedy byłem „zielony” jeśli chodzi o fora internetowe. Jak wynika z postu powitalnego, miałem obawy czy uda mi się wstawić zdjęcie w poście. W ogóle wiele rzeczy się zmieniło w moim życiu przez te 10 lat. Nie było wolontariatu w Fundacji Mimo Wszystko, nie było licytacji dla Krzysia, a wcześniej Filipka, nie było rozsyłania klubowych kalendarzy. Wrosłem w społeczność tego klubu mimo małej ilości merytorycznych postów na forum. Gdybym 10 lat temu nie szukał zegarka to by mnie tutaj nie było. Nie byłoby na moim nadgarstku G-Shock Mudman 9300, kilku innych zegarków i rotomatu. Nie byłoby zegarka Order Uśmiechu przygotowanego przez Balticus. Dzięki Bartku!!! https://kmziz.pl/artykul/zegarek-dedykowany-orderowi-usmiechu Moje życie byłoby na pewno inne, uboższe. Fajnie jest być tutaj z Wami Dobrze, że jesteście!
 14. 1 like
  W sumie po 22ej No ale cenzura musi byc😋 Tak się śpi!!!
 15. 1 like
 16. 1 like
 17. 1 like
  Kumpel w biedronce trafił lepsza promocje 😁 Po lewej promocja, po prawej normalna cena w tym samym sklepie.
 18. 1 like
  Zdjęcie autentyczne robione pół godziny temu w Dino w miejscowości Mysłakowice. Promocja na majonez
 19. 1 like
 20. 1 like
  Faktura tarczy ok ale dziura potrzebna jak rybie ręcznik…
 21. 1 like
  Jak dla mnie pajączek spoko, coś innego, ale bez tej dziury.
 22. 1 like
 23. 1 like
  Taki zdezelowany Mir się trafił Wykonano "remont generalny" Wyszło tak (tylko obudowę trzeba chyba będzie jeszcze pomalować i dodać jedną śrubkę)
 24. 1 like
 25. 1 like
  Na zupełnym luzaku kalkuluję piątkowe kontrakty.
 26. 1 like
 27. 1 like
  Zgodnie z zapowiedzią tym razem kolekcja James Bond:) Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 28. 1 like
 29. 1 like
  damskie zalatują chinszczyzną. Niestety macica perłowa moim zdaniem jeszcze w polaczeniu z kamieniami zawsze daje taki slaby odbiór. Denar calkiem fajny ale zegarek dla bardzo wąskiej grupy wielbicieli marki. Ogolnie to nie wiem po co organizowac event dla takiej premiery. Nie ma nic dla szerszego grona odbiorcow.
 30. 1 like
 31. 1 like
  Witam Towarzystwo. Dołączę się i ja.
 32. 1 like
  Gratulacje, pokazałem żonie spytała z sarkazmem: "-I co? Ja mam Ci te 700 PLN pożyczyć czy jak?"

Czas na forum odmierza

Magazyn Zegarki Club×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.