Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

krzyche

Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. I jak się kolego zegarek sprawuje po kilku latach? Ile się spieszy lub późni? Miałeś z nim jakieś problemy? Bo myśle nad jego zakupem..
  2. Cześć, Zamierzam kupić zegarek w cenie do ok. 1 500 zł. Bardzo spodobały mi się te marki Zeppelin, wyglądają fantastycznie, retro, vintage. Super styl, klasyka! Tylko mam wątpliwość który wybrać i mam nadzieję że pomożecie 1. Pierwszy to ten który najbardziej mi się podoba. https://zegarownia.pl/zegarek-meski-zeppelin-7036-1 Co prawda jest kwarcowy, ale ma bardzo ładną tarczę (podobają mi się te dni tygodnia na dwóch małych tarczach). I bardzo fajna opcja z fazą księżyca. 2. Drugi to już automat z piękną tarczą i wskaźnikiem rezerwy chodu. No dla mnie bajka wśród automatów. https://zegarownia.pl/zegarek-meski-zeppelin-hindenburg-automatic-7060-4 3. Trzeci to też automat, ale tańszy – najbardziej rozsądny dla portfela. Prosty, mało się w nim dzieje, ale wskazówka majestatycznie podąża ciągłym ruchem. https://luxtime.pl/pl/p/Zegarek-Meski-Zeppelin-LZ127-GRAFF-Automatik-7656-4/11245 Czy ktoś ma może zegarek Zeppelina? Macie może jakieś nomen omen wskazówki, bądź porady? Jak wygląda ich precyzja chodzenia, niezawodność? PS. Każdy pisze, że zegarki automatyczne są mniej dokładne niż kwarcowe. No dobrze, jak to wygląda w praktyce? 30 sekund dziennie, to miesięcznie 15 minut różnicy. Naprawdę co miesiąc przestawiacie swoje zegarki o 15 minut??
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.