Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

aleczadzior

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aleczadzior

  1. Tutaj zdjęcie tego samego modelu zegarka innego znajomego: https://zapodaj.net/400b705518c56.jpg.html Jak teraz sądzicie?
  2. Witam odkupiłem od znajomego G-SHOCKA, który rzekomo miałbyć 100% oryginalny. Zapewniał mnie, że kupił go w sklepie internetowym wraz z pudełkiem i innymi akcesoriami, które dołączył mi również jak odkupiłem od niego owy zegarek. Model to GA-110RG i bawiąc się nim zauważyłem kilka szczegółów które różnią się od tego ze zdjęć na stronie różnych sklepów. Różnice to przede wszystkim to kropki wokół tej małej tarczy, napisy wokół zegarka (chodzi o napis G-SHOCK oraz PROTECTION). Jeżeli o funkcje zegarka to działają wszystkie tzn. podświetlenie ma taką barwę co oryginał, funkcja aby podświetlenie samo się zaświeciło po obróceniu ręki, wskazówka ta mała chodzi. Chciałbym aby któryś z was, bardziej doświadczony niż ja powiedział mi czy jest to oryginał czy podróbka. Pozdrawiam Zdjecia: https://zapodaj.net/a30666d04af51.jpg.html https://zapodaj.net/d60e36873d770.jpg.html https://zapodaj.net/6f96de84ed14d.jpg.html https://zapodaj.net/e81681ebbc8fe.jpg.html
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.