Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

All

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Drodzy Forumowicze, ostatnio do moich uszu doszły wieści, jakoby zegarki automatyczne (nakręcające się podczas ruszania ręką) psuły się w czasie jazdy rowerem. Czy jest to prawda? Uzasadnione waszym doświadczeniem? Jaki zegarek Wy byście wybrali, taki automat czy jednak kwarc?
 2. All

  Witam!

  Cześć, znalazłam to forum niedawno. Szukałam w potrzebie kupna zegarka na prezent, mam nadzieję, że będziecie w stanie mi pomóc. Nazywam się Ola
 3. Szanowni Forumowicze, jestem na forum nowa, tak więc na wstępie się witam. I od razu do rzeczy. Dostałam zadanie bojowe, zakupu prezentu urodzinowego - a dokładnie zegarka właśnie. Czasu coraz mniej, a ja im więcej czytam, tym mniej wiem. Wpadł mi w oko CITIZEN MECHANICAL NJ0090-81A budżet niby do 1000zł, ale wiadomo, jak zegarek dobry to warto dopłacić, tylko pytanie, czy akurat ten jest dobry? Zależy mi przede wszystkim na tym, żeby zegarek był raczej prosty, z metalową bransoletą, niezbyt duży i wytrzymały - najlepiej szafirowe szkiełko (w tej cenie raczej nie ma żadnych lepszych wynalazków?) Stwierdziłam, że mechanizm automatyczny, nakręcający się sam przez ruch będzie najodpowiedniejszy, bo jubilat jest zapominalski, więc baterii wymieniać nie będzie. Jest też raczej przeciwnikiem wielkiego postępu - więc wszelkie baterie słoneczne odpadają. Czy ktoś z Was, drodzy Forumowicze może powiedzieć mi coś o tym zegarku? Albo zaproponować jakiś lepszy? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.