Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SOAD

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Napisałem do kilku ludzi ze starszych wątków, ale żadnej odpowiedzi. Napisałem tu, tylko by dać możliwość wszystkim, by przeczytali o sytuacji i mogli dać o sobie znać. Wszelkie handle i rzeczy niedozwolone - odbędą się na pw Uznałem, że więcej ludzi się odezwie tutaj, bo nie każdy ma plan sprzedaży/kupna. Może mieć po prostu informacje o znajomym czy coś.
  2. Witam wszystkich. Założyłem konto na tym forum specjalnie po informacje na temat Warela (model DW-2005). Niestety lata lecą, skupy i złomowiska skutecznie uszczuplają już niewielkie zapasy, tejże polskiej myśli czasomierniczej. Chciałbym na tym forum odnaleźć ludzi/posiadaczy Wareli, którzy posiadają też w swoich zbiorach zapasowe koperty, mechanizmy (uszkodzone też mogą być), stare instrukcje, poradniki itp. Jestem człowiekiem, który wyjątkowo nie toleruję internetu, nie mam fejsbuka, też niezbyt znam się na "szukaniu" informacji. Dlatego jeśli zdążyłem już coś/kogoś obrazić to sorry, ale na celu mam tylko to, co napisałem. Za kopertę w perfekcyjnym stanie jestem w stanie zapłacić jakieś 400zł, bransolety raczej nie uświadczę, ale mechanizmy sprzedają za 200zł, więc za oryginał mogę dać jakoś 350. Ceny podaję "na oko". Nie jestem zapalonym kolekcjonerem ani znawcą, lecz nie przeszkadza mi to w skompletowaniu części do dobrego (bo naszego) zegarka
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.