Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jestemlaikiem

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. No cóż, boję się go oddać zegarmistrzowi który by się podjął jakiejkolwiek naprawy, z tym że jak zobaczy taki zegarek to może sobie walnąć wygórowaną cenę z nastawieniem "jak go stać na taki zegarek to da parę stówek więcej". Najbardziej obawiam się wymiany części, wtedy raczej nie będzie mi się opłacało go kupować, ale jeżeli np. wskazówki się o siebie ocierają czy coś i wystarczyłoby tam szpilką je rozdzielić (taki przykład wymyślony trochę bo się nie znam) i by hulał jak ta lala a zegarmistrz mi powie 200 za taką "naprawę" to ja dziękuje
  2. Wczoraj ściągnąłem blaszke z niecierpliwości, pod blaszką elementy są mocowane za pomocą śrubek, niestety nie mam odpowiedniego śrubokręta (trzeba malutkiego płaskiego, w dodatku wdrążenia są płytkie dlatego nie poradziłem sobie moim śrubokrętem). Nie wiem czy pod tymi elementami jest coś zgrzane/zlutowane. Aktualnie staram sie znaleźć jakiegoś znajomego bądź znajomego znajomego który znałby się na zegarkach i miałby odpowiednie narzędzia żeby tam zaglądnąć. Jest możliwość tego, że po prostu bateria się zużyła i nie ma na tyle mocy by uciągnąć zegarek? Bateria w środku Made in Japan ale to chyba nikogo nie zdziwi..
  3. Witam, mam problem z zegarkiem Burberry BU9380. Na starcie oświadczam że jest to mój pierwszy w życiu zegarek, w sumie nawet nie jest mój, dostałem go pod zastaw ale mam okazję kupić go w promocyjnej cenie 300/350zł. Niestety coś w nim się stało (takiego dostałem) i wskazówka minutowa oraz godzinowa nie ruszają się, jedynie sekundowa działa jak należy. Przy ustawianiu godziny wskazówki ruszają się gdy kręcę pokrętłem, jednak po wystartowaniu stoją w miejscu. Datownik też da się ustawić, ale skoro nie odlicza godzin to i data się nie przestawia. Zegarek jest oryginalny, nie otwierałem go ani razu ponieważ się boję, na blaszce jest nazwa firmy, dokładny model, napis "swiss made" oraz informacja że jest wodoodporny do 50m. Jest jeszcze wzmianka o szafirowym szkle oraz jakiś nr, prawdopodobnie seryjny. Nie znam się w ogóle na zegarkach ale z tego co wyczytałem możliwym jest że wyczyszczenie naprawiło by problem. Potrzebuję jednak porady fachowców. Zegarmistrz w moim mieście powiedział że on się nie zna na takich zegarkach i że boi się go w ogóle rozbierać z powodów jego kosztu. Tutaj dokładna specyfikacja: http://www.czaszegarkow.pl/burberry-czarny-stal-o42-mm-p-45964.html W czym może tkwić problem i co mogę zrobić? Z góry dziękuje za odpowiedzi!
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.