Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stempel14

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

56 profile views
  1. Nie napisaem tego w pierwszym poście ale szukam białego Zaraz dodam
  2. Rozglądam się za garmiturowcem z białą tarczą od jakiegoś czasu i przez pare tygodni chodzi mi po głowie Orient Bambino RAAG0002S10B. Czy ktoś z forumowiczów wie gdzie najtaniej kupić ten model zegarka? Jakiś czas temu kupowałem divera z eBay CreationWatches ale niestety nie znalazłem tego konkretnego modelu u nich w ofercie. Proszę o pomoc. Poniżej zdjęcie poglądowe z polskiego sklepu. Może ma ktoś pomysł na jakiś inny model garniturowca w podobnym zakresie cenowym. Pozdrawiam
  3. Od jakiegoś czasu rozglądam się za automatycznym nurkiem w przystępnej cenie. Pierwszy pojawił się, jak chyba każdemu, Seiko SKX. Do dzisaj byłem zdecydowany na SKX007. Niestety odwiedziłem to forum i pojawiły się wątpliwości. Znalazłem wątki z prośbą o pomóc w wyborze pomiędzy SKX a takimi modelami jak Citizen NY0040, Orient Mako, Orient Ray 2. No i osobiście chciałbym prosić o pomoc w wyborze pomiędzy tymi 4 zegarkami. Zegarek chciałbym używać na co dzień. Bransoleta jest jak najbardziej w porządku, ale zakochałem się w SKX007 z paskiem NATO, więc obojętnie jaki zegarek kupię to wymienię w nim pasek. Jestem nowy w temacie zegarków i strasznie podoba mi się fakt że taki zegarek jak SKX będę mógł podarować dzieciom czy też wnukom. Tak więc chciałbym wybrać zegarek, który potrafi osiągnąć ten cel. SKX007 w mojej opinii ma prosty i trochę wiekowy (a może ponadczasowy) wygląd, który strasznie mi się spodobał, ale dzisiaj obejrzałem zdjęcia Citizena NY0040 i zwróciłem uwagę na polerowane wykończenie na indeksach. Piękne. No a jak już znalazłem jeden zegarek z "ładnymi" indeksami to pojawiły się kolejne, czyli Orient Mako i Ray 2. Na co dzień noszę dosyć duże zegarki z kopertami o średnicy 45mm. Wydaje mi się że leżą idealnie na moim nadgarstku, a zegarki o których wspomniałem są troszkę mniejsze i obawiam się jak będą wyglądały na nadgarstku. No i tutaj pojawia się Mako o podobnej do moich posiadanych zegarków średnicy. Aktualnie najbliższy mojemu sercu jest Orient Ray 2, ale jak wspominałem dopiero dzisiaj zacząłem mieć wątpliwości. Dodatkowo zastanawiam się jak fakt, że posiada on nowy mechanizm (chyba 2016 rok) wpływa na odziedziczenie tego zegarka przez potomnych. Ostatnią rzeczą o jaką chciałbym się zapytać jest miejsce kupna. Widziałem na forum wątek o creationwatches.com i ceny są bardzo zachęcające, ale czy nie lepiej kupić w jakimś europejskim/polskim sklepie? Z góry dziękuję za opinie.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.