Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

majoballs

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Recent Profile Visitors

89 profile views
 1. Może masz początki nerwicy, wypalenia zawodowego, albo teściowa mieszkała z wami za długo 3x tak Nie żebym fiksował na tym punkcie ale byłem ciekaw czy da się go wyciszyć. W takim razie faktycznie rozejrzę się za czymś cichszym.
 2. Żeby to tylko nocą, głośny jest cały czas, na ręku, na poduszce, na twardym i miękkim podłożu. Na noc chowam go do szuflady w drugim pokoju. Poważnie, ten zegarek jest głośniejszy niż ustawa przewiduje.
 3. Szkoda, bardzo lubię ten zegarek, te tykanie to jedyna rzecz która mi w nim przeszkadza. Dziękuję za odpowiedzi.
 4. Witam. Posiadam zegarek Timex Expedition, niestety jego praca jest bardzo głośna. Sekundnik tyka niemal tak głośno, jak stary budzik. Czy są jakieś sposoby, aby go wyciszyć? Pozdrawiam.
 5. Witam ponownie Po ostatnich odwiedzinach u ojca znalazłem kolejne cacko, tym razem posiada znamiona wartości sentymentalnej (prawdopodobnie kupiony w czasie lub po służbie w LWP) czyli jakiś '72, '73 rok. Niestety stan tragiczny, pobite szkiełko, brak sekundnika w środku nie lepiej, brak wiedzy w tym temacie nie pozwala mi na stwierdzenie jak wielkie są szkody ale samo czyszczenie chyba nie wystarczy
 6. @kchrapek @Qba. Dzięki za odpowiedzi. Z zegarmistrzami u mnie w mieście, to raczej krucho ale z całą pewnością przejdę się choćby podpytać na ile wycenią takie czyszczenie. Zegarek, też mi się podoba i ma fajny rozmiar, dobrać tylko jakąś pasującą bransoletę lub pasek i będę elegancki jak ruski inżynier na wczasach Tak przy okazji zapytam, wodoodporny ani wodoszczelny to on raczej nie jest?
 7. Witam serdecznie Takie oto znalezisko wpadło mi w ręce. Chciałbym czegoś dowiedzieć się na jego temat. Mechanizm chyba jest zepsuty, bo pomimo nakręcenia potrafi się czasami "zawiesić". Jakie mogą być przybliżone koszty naprawy i czy w ogóle warto się w to pchać. Zegarek nie posiada dla mnie żadnych wartości sentymentalnych ale lubię stare rzeczy, mają w sobie swój urok.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.