Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

chlebstone

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Zakup dokonany. Zadowolenie pełne Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 2. Kwarcowy TAG odrzucony. Proszę jeszcze o jakieś zdania na temat najtańszego TH w automacie, czyli F1 Calibre 5 i jego pozycji w tym zestawieniu. W grę wchodzą Longines, Prospexy i powyższy TAG. Oris Aqua Date bardzo mi się podoba, szczególnie model z niebieską ciętą pod kątem tarczą i bransoletą. Jednak jedyna ciekawa oferta na ten zegarek przeszła mi koło nosa, a cena tego modelu w sklepach nieco przekracza mój budżet.
 3. Witam Od dawna przymierzam się do zakupu zegarka. Wiem już, że będzie to diver, na początku miała być Certina DS, później rekin od DOXA, EPOS Sportiva. Rozważania skończyły się na modelu Longines HC. Już miałem go kupić, kiedy zauważyłem, że w podobnym budżecie można mieć TAG'a z bateryjką, który bardzo mi się podoba. Czy warto zawracać sobie głowę TAG Heuer Formula 1 Quartz Chrono z paskiem NATO, czy zakup będzie przewartościowany? A może dopłata do Formula 1 Automatic Calibre 5 na kajdanie to dobra inwestycja w zegarek z wyższej półki niż Longines czy SEIKO? Poza Longines, bardzo podoba mi się także SEIKO PROSPEX SPB051J1 oraz PROSPEX PADI SPB071J1. Uprzejmie proszę o uzasadnioną pomoc w wyborze najlepszego modelu z tego grona.
 4. Od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu nowego zegarka. Od 15 lat jestem fanem G-Shock. Mimo, że nadal bardzo lubię tą serię i śledzę pojawiające się nowości od CASIO, to ciągnie mnie do automatów. Jestem pewien, że korzystając z wiedzy i doświadczeń forumowiczów uda mi się zbudować przyjemną kolekcję.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.