Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

film

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Super, właśnie o coś takiego mi chodzi, tylko gdzie coś takiego kupić? No i jeszcze pytanie czy to jest kompatybilne z jaką popularną marką?
  2. Duże tokarki już mam od 20 lat i konwencjonalne i CNC. Czasami jednak trzeba rzeczywiście drobne precyzyjne rzeczy wykonać właśnie wielkości części zegarkowych. Nieco trudno wykonać detale fi 1 czy 2mm na tokarce ważącej kilka ton. Poza tym będąc entuzjastą mechaniki precyzyjnej uważam że powinienem takową tokarkę nabyć. Na pewno potrzebuję: precyzyjne tulejki zaciskowe uchwyt samocentrujący. uchwyty do pierścieni do fi 50mm uchwyty do tarcz konik do wiercenia latarkę do centrowania osiek przy wierceniu wrzecionko do założenia kamienia szlifierskiego Suport krzyżowy uchwyt szybkozmienny do noży uchwyty do przyklejania na szelak napęd silnikowy podstawki pod toczenie nożem ręcznym kiełki zewnętrzne i wewnętrzne Oczywiście jeśli będzie w zestawie więcej wyposażenia to też nie pogardzę.
  3. Chciałbym kupić porządną tokarkę zegarmistrzowską. Używaną ale w dobrym stanie, z wyposażeniem renomowanego producenta. Z tego co znalazłem z nowych: Bergeon: kompletny zestaw ponad 140.000zł (trzy razy liczyłem czy mi się zera nie pomyliły ) Boley Leinen: sama tokarka WW83 6400 EUR ale zestaw wyposażenia określany jako uniwersalny to prawie 16.000 EUR Star: lekka tokarka w której nie doszukałem się nawet suportu krzyżowego cena od 4000 EUR za golasa ale trochę wyposażenie i cena frunie w górę. Vector niby cena przystępniejsza ale podobno to chińszczyzna golas od 2800 EUR I to rzeczywiście wszystko? A może ktoś z kolegów ma do sprzedania jakiś fajny komplet?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.