Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szarawy

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Dzięki raz jeszcze:) w pełni zadowolony jestem z wyboru:)
 2. No i przyszedł Wygląda lepiej niż na zdjęciach,duża dbałość o detale i piękny czytelny sekundnik. Nie żałuję,oby tylko długie lata służył Dzięki Wam za radę.
 3. Seiko Seiko:) zamowione i teraz czekam jak dziecko przyklejone do szyby ,żeby z daleka zobaczyć kuriera:))
 4. No i decyzja podjęta;) Dziękuję Wam za pomoc:)
 5. Na początku dzień dobry, to mój pierwszy post tutaj i szukam porady. Od jakiegoś czasu rozglądam się za zegarkiem dysponując budżetem do 1000zł. Zaczynałem od Sthurlingów ,ale czytam,że szkoda pieniędzy,potem Zeppelin,ale też natknąłem się,że to przerost formy nad treścią. Ostatecznie waham się między Seiko a Ingresollem. Znalazłem ładnego japońca https://www.ceneo.pl/33000452#tab=click_scroll z automatem i jeszcze z rabatem 10% więc byłby za 960 zł . Natomiast Ingresoll w podobnych pieniądzach oferuje mi również automaty, ciekawy design ( lubię duże koperty, widoczny mechanizm,ogólnie jak dużo się dzieje na tarczy) a dodatkowo szafirowe szkiełko. Przykładowo https://www.czaszegarkow.pl/ingersoll-czarny-skora-o45-mm-p-308641.html (ten akurat bez szafirowego) ale pojawiają się również z takim szkłem. I teraz pytanie do znawców. Wiem ,że Ingersoll to ogólnie chińczyk,ale czy zły? Gorszy od Seiko? Reasumując co wybrać,żeby się tym cieszyć jak najdłużej
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.