Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

yankes_69

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Recent Profile Visitors

14 profile views
 1. Finalnie padło na nowego conquesta, ma go od miesiąca i jestem bardzo zadowolony - to mój pierwszy zegarek i coś czuję, że nie ostatni
 2. Byłem przed chwilą w jedynym sklepie gdzie jest jako taki wybór zegarków w moim mieście i zmierzyłem sobie coś o podobnym kształcie https://www.apart.pl/zegarki/albert_riele/premiere/3270 Średnica 44mm, L2L 53-54mm i jest to idealna wielkość dla mnie. W tej sytuacji muszę odpuścić wspomniany model.
 3. Wiem, tylko mieszkam na za...u, wszędzie daleko a czasu wiecznie brak
 4. Przymierzałem się mocno do zakupu tego zegarka http://allegro.pl/longines-conquest-gmt-blue-i7185070239.html Zacząłem trochę czytać o dobieraniu średnicy zegarka do wielkości nadgarstka i wychodzi mi, że będzie on za mały. Wiem, że nie tylko średnica ma wpływ na to jak wygląda zegarek na ręce ale również kształt koperty i wysokość. Obwód nadgarstka mam 20cm, szerokość ok 16,7cm - jakiej wielkości zegarek będzie najlepszy? Dodam, że celuję właśnie w Longines seria Conquest jak ten wspomniany, ewentualnie taki https://www.chrono24.pl/longines/conquest-43mm-automatic-blue-dial--id7606556.htm
 5. Noszę się z zakupem tego zegarka http://allegro.pl/show_item.php?item=7185070239 Dostałem komplet zdjęć od sprzedawcy, niby wszystko wygląda OK ale jednak wolałbym w jakiś sposób zweryfikować. Stargowałem trochę cenę ale pod warunkiem, że poza allegro i odbiór osobisty. Oczywiście chętnie odbiorę osobiście ale nie jestem żadnym znawcą tematu. Czy na trasie Rzeszów-Tarnów-Kraków jest jakiś fachowiec do którego mógłbym podjechać w celu weryfikacji realnego stanu zegarka?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.